اخبار روز

Google Bard Extensions قدرت هوش مصنوعی بیشتری را به Maps، YouTube، Gmail و موارد دیگر می‌آورد

Google Bard Extensions قدرت هوش مصنوعی بیشتری را به Maps، YouTube، Gmail و موارد دیگر می‌آورد

خلاصه

  • Google Bard از برنامه‌های ضروری مانند Google Maps، YouTube، هتل‌ها و پروازها استفاده می‌کند تا بازیابی داده‌ها را ساده کرده و فرآیند خلاقیت را تسریع بخشد.
  • Bard همچنین می‌تواند با Gmail، Docs و Drive همگام‌سازی شود و با محتوای شخصی برای بازیابی و خلاصه‌سازی بیشتر داده‌ها همکاری کند.
  • با دکمه Google It، پاسخ‌های بارد را می‌توان با جستجوی Google بررسی کرد تا اعتماد بیشتری به داده‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی ایجاد شود.

در عصری که به ظاهر تحت سلطه هوش مصنوعی است، ابزارهای مولد هوش مصنوعی مانند ChatGPT OpenAI توجه جهانی را به خود جلب کرده است. گوگل، با اولین مانترای هوش مصنوعی خود که در I/O 2017 آغاز شد، ممکن است به اندازه ChatGPT مترادف با عموم مردم نباشد، اما هر کاری می‌کند تا عقب نماند. Google Bard را وارد کنید: یک ربات چت هوش مصنوعی مولد که برای برقراری ارتباط به شیوه ای ظریف و محاوره ای طراحی شده و پاسخ ها را به صورت یکپارچه ارائه می دهد. امروز به‌روزرسانی عظیم دیگری با برنامه‌های افزودنی دریافت می‌کند، چیزی که می‌تواند آن را به ابزار بسیار مفیدتری در سراسر جهان تبدیل کند.

همانطور که در وبلاگ Bard گزارش شده است، ابزار هوش مصنوعی Google دسترسی به برنامه‌های ضروری مانند نقشه‌ها، یوتیوب، هتل‌ها و پروازها، که فرایند بازیابی اطلاعات هم‌زمان را ساده می‌کند. الف>. این ادغام تضمین می‌کند که کاربران می‌توانند به‌طور یکپارچه داده‌ها را از منابع بی‌شمار ادغام کنند، در نتیجه فرآیند خلاقیت شما را تسریع می‌کند یا انجام کارهای اساسی را در سراسر صفحه آسان‌تر می‌کند. این ابزارها قبل از انتشار گسترده‌تر امروز، ابتدا در I/O مورد آزمایش قرار گرفتند. این شرکت توضیحی عالی در مورد نحوه عملکرد این روش در کانال YouTube خود پست کرد.

با به‌روزرسانی امروز، اکنون می‌توانید Bard را با Gmail، Docs و Drive خود همگام‌سازی کنید. این قابلیت تضمین می کند که هوش مصنوعی با محتوای شخصی شما همکاری می کند و بازیابی و خلاصه سازی داده ها را روان تر می کند. با بهبود دکمه Google It، پاسخ‌های Bard را می‌توان با جستجوی Google بررسی کرد و اعتماد بیشتری به داده‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی القا کرد. علاوه بر این، گفتگوهایی که توسط دیگران از طریق Bard آغاز شده است را می توان در حساب شما ادامه داد و بر خلاقیت مشترک تأکید دارد.

اگر با تکامل بارد همراه نبوده‌اید، درک اینکه برنامه دقیقاً چه کاری می‌تواند انجام دهد دشوار است. Bard به عنوان یک هوش مصنوعی مولد عمل می کند، شبیه به مدل های دیگر مانند ChatGPT و DALL-E. این مدل‌ها می‌توانند محتوا را از متن گرفته تا تصویر به تصویر بکشند. ماموریت اصلی بارد تولید پاسخ های متنی است که با مکالمه ای شبیه به انسان طنین انداز می شود. به عنوان یک مدل زبان بزرگ، بارد حجم وسیعی از متن را پردازش می‌کند و آن را قادر می‌سازد تا به زبان طبیعی بفهمد و پاسخ دهد. این ادغام فوق‌العاده با جستجوی Google، آن را در رویدادهای معاصر فراتر از آموزش پایه LLM به‌روز نگه می‌دارد.

از معرفی آوریل تغییرات و مهارت های ریاضی بهبود یافته به بارد به‌روزرسانی مهم ماه می خود را که با افشاگری‌های Google I/O همسو می‌شود، پیوسته پیشرفت‌های چشمگیری را به نمایش گذاشته است. هوش مصنوعی همچنین قابلیت‌هایی مانند پاسخ‌های تصویری را یکپارچه کرد و افق‌های خود را به اتحادیه اروپا گسترش داد و پشتیبانی از لنز Google را در مجموعه خود یکپارچه کرد.

در حالی که بارد چهره فعلی تلاش‌های چت ربات هوش مصنوعی گوگل است، غول فناوری برنامه‌های بلندپروازانه‌ای در افق دارد. Google Gemini، که به عنوان رقیب GPT-4 این شرکت معرفی می شود، در حال ایجاد موج و قدرت است اکوسیستم هوش مصنوعی را دوباره تعریف کنید. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا این شرکت می تواند این فضای جدید را به همان روشی که ادعای برتری در جستجو و مرور وب داشت، به دست آورد یا اینکه این پروژه ها در نهایت به گورستان گوگل ختم می شوند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا