اخبار روز

پیکسل واچ 2 گوگل می تواند یک ویژگی کلیدی Fitbit Sense 2 را قرض بگیرد

پیکسل واچ 2 گوگل می تواند یک ویژگی کلیدی Fitbit Sense 2 را قرض بگیرد

خلاصه

  • Pixel Watch 2 دارای حسگرهای سلامتی پیشرفته‌تری خواهد بود، از جمله حسگر فعالیت الکترودرمال برای ردیابی سطوح استرس و سنسور نظارت بر دما برای بررسی دمای پوست بر حسب تقاضا.
  • رابط کاربری تمرین برنامه Fitbit برای تمرکز بر ضربان قلب فعلی و نواحی قلب دوباره طراحی خواهد شد.
  • ویژگی‌های ایمنی شامل نمایش خودکار اطلاعات پزشکی و بهداشتی در مواقع اضطراری و اشتراک‌گذاری اضطراری مکان با مخاطبین مورد اعتماد است.

Google در حال آماده شدن برای معرفی Pixel Watch 2 در رویداد Made by Google در اکتبر است. 4. این شرکت قبلاً ویدیویی را به اشتراک گذاشته است که نسل دوم طراحی Pixel Watch و برخی از بهبودهای آن. اکنون گزارش جدیدی به سنسورهای سلامت پیشرفته Pixel Watch 2، تجربه بهبودیافته Fitbit و ویژگی‌های ایمنی بهبود یافته می‌پردازد.

9to5Google منابع ادعا می کنند که Pixel Watch 2 فعالیت الکترودرمال Fitbit Sense 2 را قرض می گیرد ( سنسور EDA) این به ساعت هوشمند امکان می دهد سطح استرس شما را ردیابی و مدیریت کند. یک حسگر نظارت بر دما نیز بخشی از این بسته خواهد بود که ظاهراً Google به کاربران اجازه می دهد دمای پوست خود را در صورت نیاز بررسی کنند.

چندین پوشیدنی موجود در بازار دارای حسگر دمای داخلی هستند، از جمله Galaxy Watch 6، Apple Watch Series 8/9 و Apple Watch Ultra. با این حال، آنها از داده ها برای ردیابی تغییرات دمای پایه و چرخه قاعدگی در زنان استفاده می کنند. بنابراین، Pixel Watch 2 می تواند اولین دستگاهی باشد که نظارت بر دمای پوست را به صورت درخواستی ارائه می دهد. جالب اینجاست که یک نشت به Pixel 8 همچنین دارای دماسنج داخلی است اشاره می کند. /a>، اما مورد استفاده دقیق آن در حال حاضر نامشخص است.

علاوه بر این، Google قصد دارد رابط کاربری تمرینی برنامه Fitbit را در Pixel Watch 2 مجدداً طراحی کند تا با رابط طراحی ساعت هوشمند آن هماهنگ شود. ظاهراً این اصلاح بر روی ضربان قلب فعلی شما تمرکز خواهد کرد و عناصر دیگر شبیه برنامه Wear OS Google Fit هستند.

ایمنی حوزه دیگری است که ظاهرا گوگل با دومین ساعت هوشمند خود روی آن تمرکز خواهد کرد. این پوشیدنی همراه با ویژگی تشخیص تصادف خودرو در تلفن‌های Pixel کار می‌کند تا به‌طور خودکار اطلاعات کلیدی پزشکی و سلامتی شما را در مواقع اضطراری نشان دهد.

برنامه ایمنی شخصی در Pixel Watch 2 نیز برخی ارتقاءهای ضروری را دریافت خواهد کرد، از جمله پشتیبانی از اشتراک گذاری اضطراری. این به ساعت امکان می‌دهد در مواقع اضطراری موقعیت مکانی شما را با مخاطبین مورد اعتماد از پیش تعیین‌شده‌تان به اشتراک بگذارد. و در نوع LTE، این ویژگی حتی زمانی که ساعت به تلفن متصل نیست، کار خواهد کرد.

در نهایت، Google در حال کار بر روی کارکردن حالت مترجم دستیار Google با Pixel Watch 2 است. ترجمه بلادرنگ ظاهراً این عملکرد قبلاً در نسل اول پیکسل واچ وجود دارد، اگرچه هیچ یک از اسناد پشتیبانی Google به این موضوع اشاره نکرده است. این ویژگی به ابزار پوشیدنی این امکان را می‌دهد که مکالمات را از یک زبان به زبان دیگر به صورت یکپارچه ترجمه کند. در حالی که قبلاً یک برنامه ترجمه اختصاصی برای Wear OS وجود داشت، Google هیچ برنامه ای برای احیای آن ندارد.

بر اساس ویدیوی به اشتراک گذاشته شده توسط Google، Pixel Watch 2 ممکن است شباهت زیادی به نسخه قبلی خود داشته باشد. اما با به‌روزرسانی‌های داخلی اصلی شایع، حسگرهای سلامت جدید و بهبودهایی در تلفن همراه Fitbit رابط کاربری، این پوشیدنی می‌تواند تجربه‌ای بسیار برتر را ارائه دهد. خوشبختانه، اکنون فقط باید حدود دو هفته منتظر بمانیم تا گوگل رسما از Pixel Watch 2 و بهبودی که در آن بسته شده است رونمایی کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا