اخبار روز

واتس اپ با یک نماد جدید، پیمایش در جوامع را آسان می کند

واتس اپ با یک نماد جدید، پیمایش در جوامع را آسان می کند

خلاصه

  • واتس‌اپ اغلب ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند تا بتواند با رقبایی مانند تلگرام، با به‌روزرسانی‌های اخیر از جمله اتاق چت عمومی به سبک Discord و ویرایش پیام برای ادمین‌های انجمن، ویژگی‌های جدیدی را اضافه کند.
  • آخرین به روز رسانی یک بازنگری بصری برای نماد انجمن، با استفاده از پشته ای از کارت ها برای نشان دادن حضور چت های گروهی در جامعه، معرفی می کند.
  • WhatsApp قصد دارد در یک به‌روزرسانی آینده، گروه‌های اعلامیه انجمن و گروه‌های اجتماعی را زیر یک سقف گرد هم آورد تا کاربران بتوانند در یک پنجره در چت‌های مختلف خود حرکت کنند.

مجموعه ویژگی‌های واتس‌اپ همواره در حال رشد است، اگرچه می‌توان گفت که این پلتفرم تا حد زیادی از نظر ویژگی‌های اضافه شده، به سرویس‌های رقیب مانند تلگرام می‌رسد. عرضه رسمی انجمن‌های واتس‌اپ در نوامبر گذشته آغاز شد و سرویس متعلق به متا هیچ اثری باقی نگذاشته است. سنگ از آن زمان در پالایش عملکرد خود بی اثر است. به لطف برنامه بتای شکوفا واتس اپ برای اندروید، ما چندین سرنخ در مورد به روز رسانی های آینده برای جوامع به دست آورده ایم، از جمله روم چت عمومی به سبک Discord به علاوه ویژگی ویرایش پیام برای مدیران انجمن، در میان دیگران. افراد واتس اپ در حال ایجاد تغییر دیگری در جوامع به شکل بازنگری بصری برای آواتار/نماد آن هستند.

با این به‌روزرسانی بتای جدید، نماد انجمن پشته‌ای از کارت‌ها را در پشت خود نشان می‌دهد، ظاهراً نشان می‌دهد که این انجمن دارای چند چت گروهی در آن است. در حالی که WABetaInfo ادعا دارد این به‌روزرسانی بخشی از واتس‌اپ بتا برای اندروید v2.23.20.3 است، این سایت اشاره می‌کند که برخی از آزمایش‌کنندگان بتا با نسخه‌های 2.23.19.16 و 2.23.19.18 همچنین ممکن است این را در عمل مشاهده کنند.

WABetaInfo”” data-modal-id=” single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

همانطور که WABetaInfo بیان می‌کند، این ترفند بصری با برنامه‌های واتس‌اپ برای گرد هم آوردن گروه اعلان‌های انجمن و گروه‌های اجتماعی در زیر یک سقف همسو می‌شود و وسیله آسان‌تری برای افراد فراهم می‌کند تا از یک پنجره در چت‌های مختلف خود حرکت کنند.

این تغییر جزئی در تصویر نمایشگر همچنین باعث می‌شود که چت‌های انجمن در میان چت‌های گروهی یک به یک و استاندارد در برگه چت‌ها برجسته‌تر شوند. در حالی که انجمن‌های واتس‌اپ هنوز در حال تکامل هستند، این ویژگی قبلاً در مدت کوتاهی که در دسترس بوده است شاهد چندین ارتقاء بوده است، و ما انتظار داریم در آینده نزدیک با افزودنی‌های بیشتر متمرکز بر کاربر مواجه شویم.

اگرچه بخش بزرگی از کاربران واتس‌اپ از قبل درباره جوامع و کارهایی که انجام می‌دهد می‌دانند، Channels جانوری متفاوت است. این ویژگی در ابتدا فقط به دو کشور محدود می‌شد، این ویژگی اکنون در مسیری برای عرضه گسترده‌تر در سراسر جهان است. کانال‌ها اساساً راه واتس‌اپ هستند که به برندها، افراد مشهور، سازمان‌ها و غیره اجازه می‌دهند به‌روزرسانی‌ها را برای طرفداران/فالوورهای خود ارسال کنند. بینندگان می‌توانند به محتوایی که در کانال‌ها مشاهده می‌کنند از طریق شکلک واکنش نشان دهند، و همچنین یک فیلتر اختصاصی وجود دارد. برای یافتن کانال ها بر اساس علایق یا جغرافیای خود. دیروز متوجه شدیم که عرضه جهانی کانال‌ها در این هفته رخ خواهد داد و اطمینان حاصل می‌کند که همه کاربران واتس‌اپ به آن را برای چرخش.

آیا این قابلیتی است که بسیاری از کاربران واتس اپ به طور منظم به آن دسترسی خواهند داشت؟ فقط زمان می تواند بگوید. اما در این مرحله کاملاً بدیهی است که متا می‌خواهد واتس‌اپ چیزی بیش از سرویسی باشد که در آن با خانواده/دوستان خود در تماس باشید و به طور بالقوه بخشی از محتوای اجتماعی خود را نیز دریافت کنید. اما این بدان معنا نیست که واتس اپ در چند به روز رسانی بتا گذشته بر ویژگی های دیگر تمرکز نکرده است. به عنوان مثال، برنامه چت اخیراً با به‌روزرسانی بسیار خوبی در تماس‌های گروهی انجام داده است که به همه 32 نفر اجازه می‌دهد در فوراً تماس بگیرید، در حالی که فرایند تأیید رمزگذاری را نیز خودکار می کند..

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا