اخبار روز

برنامه های ذخیره سازی 6 ترابایت و 12 ترابایت iCloud+ در هند راه اندازی شد: قیمت ها را بررسی کنید

برنامه های ذخیره سازی 6 ترابایت و 12 ترابایت iCloud+ در هند راه اندازی شد: قیمت ها را بررسی کنید

iCloud+ اکنون گزینه های 6 ترابایت و 12 ترابایتی دریافت می کند: قیمت هند، ویژگی ها

در اینجا لیست قیمت جدید برای اشتراک های iCloud+ در هند شامل گزینه های 6 ترابایت و 12 ترابایت. عاقلانه است که توجه داشته باشید که فقط ماهانه قابل پرداخت است، گزینه پرداخت سالانه وجود ندارد.

50 گیگابایت 200 گیگابایت 2 ترابایت 6 ترابایت 12 ترابایت
قیمت تومان. 75 در ماه. روپیه. 219/ماه. روپیه. 749/ماه. روپیه. 2999/ماه. روپیه. 5900/ماه.

مشترکین iCloud+ در هر دستگاهی، iCloud Private Relay، Hide My Email و ویژگی های دامنه ایمیل سفارشی دوربین‌های خانگی سازگار با HomeKit Secure Video از یک دوربین با 50 گیگابایت، پنج دوربین با 200 گیگابایت و تعداد نامحدودی از آن‌ها با بقیه گزینه‌های ذخیره‌سازی پشتیبانی می‌شوند.

اگر می‌خواهید بسته‌بندی کنید. فضای ذخیره‌سازی iCloud+ شما با سایر سرویس‌های Apple مانند Arcade+، Apple Music و Apple TV+، این برند اشتراک Apple One روپیه را ارائه می‌کند. 195 در ماه برای افراد (50 گیگابایت فضای ذخیره سازی) و روپیه. 365 در ماه برای خانواده (200 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی).

اشتراک Google One از طرف دیگر به‌نسبت ارزان‌تر است و از روپیه روپیه شروع می‌شود. 130 در ماه برای 100 گیگ و تا روپیه بالا می رود. 650 در ماه برای گزینه های ذخیره سازی 2 ترابایتی. Google هنوز هیچ طرح فضای ذخیره‌سازی بالا معرفی نکرده است، اما تا 16٪ تخفیف برای اشتراک‌های سالانه ارائه می‌دهد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا