اخبار روز

اسلایدهای Google مکان نماهای همکاران شما را در زمان واقعی نشان می دهد

اسلایدهای Google مکان نماهای همکاران شما را در زمان واقعی نشان می دهد

خلاصه

  • Google Slides اکنون به شما امکان می دهد حرکات مکان نما و تغییرات ایجاد شده توسط دیگران را در زمان واقعی مشاهده کنید و همکاری را حتی آسان تر می کند.
  • ویژگی نشانگرهای زنده، که رنگ‌ها و نام‌های متفاوتی را به هر کاربر اختصاص می‌دهد، از حریم خصوصی آگاه است و می‌توانید انتخاب کنید که دیگران حرکات ماوس شما را نبینند.
  • این ویژگی هم برای Google Workspace پولی و هم برای حساب‌های Google شخصی در دسترس است و می‌توان آن را به دلخواه از طریق گزینه Live pointers فعال یا غیرفعال کرد.

برنامه‌های Workspace Google برخی از ابزارهای بهره‌وری فوق‌العاده را با در نظر گرفتن میزان استفاده آسان از آنها ایجاد می‌کنند. مزیت اصلی دیگر استفاده از Docs، Sheets و Slides این است که می‌توانید تقریباً با هر کسی که دارای حساب Google است، که این روزها تقریباً همه دارند، همکاری کنید. Google Slides در همکاری با ویژگی جدیدی که به شما امکان می‌دهد حرکات مکان‌نما و تغییراتی که دیگران در ارائه ایجاد می‌کنند را در زمان واقعی مشاهده کنید، بهتر می‌شود.

غول جستجو اعلام کرد که روش جدیدی را برای شما اضافه می‌کند تا ببینید هم‌سازندگان شما در اسلایدها چه می‌کنند. در حالی که اسلایدها در حال حاضر تصاویر نمایه سایر کاربران فعال را در بالا نشان می‌دهند، Google در حال گسترش این موارد است تا به شما امکان دهد حتی حرکات نشانگر آنها را روی صفحه ردیابی کنید. همانطور که در انیمیشن زیر می بینید، نشانگرهای زنده رنگ های مختلفی به آنها اختصاص داده شده است و برای شناسایی سریع کاربری که تغییر را انجام می دهد، برچسب های نام به آنها متصل شده است.

Google”” data -modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

Google-Slides-live-pointer-1-anim

این حرکات اشاره گر در زمان واقعی بر روی صفحه نمایش شما ظاهر می شوند. اگرچه ممکن است درهم و برهم به نظر برسد، مخصوصاً زمانی که تعدادی از افراد به طور همزمان کار می کنند، حداقل می توانید ببینید که هر یک از کاربران چه کاری انجام می دهند. و این نشانگرهای زنده همچنین به همه همکاران این امکان را می‌دهد که به هر چیزی که می‌خواهند برجسته کنند، بدون رفت و آمد زیاد در چت اشاره کنند.

Google اشاره کرد که این ویژگی جدید نشانگر زنده در حال حاضر شروع به کار کرده است و ظرف چند هفته به کاربران نهایی خواهد رسید. و برای دریافت این ویژگی لزوماً نیازی به داشتن یک حساب Workspace پولی ندارید زیرا حتی حساب‌های شخصی Google نیز واجد شرایط این روش کاملاً جدید همکاری هستند.

شرکت مطمئن شده است که دیگران نمی‌توانند فعالیت مکان‌نمای ماوس شما را ببینند، مگر اینکه شما صریحاً اجازه داده باشید. به‌طور پیش‌فرض خاموش است، اما می‌توانید با رفتن به گزینه اشاره‌گرهای زنده در زیر منوی مشاهده در بالا و ضربه زدن به نمایش نشانگر من اجازه دهید. قوی>. تنها پس از این کار، همسازان شما می‌توانند نشانگر شما را در انتهای خود در زمان واقعی ببینند. و اگر می‌خواهید در حین ارائه، همه مکان‌نماها را پنهان کنید، می‌توانید این کار را به صورت دستی از همان تنظیمات نشانگرهای زنده انجام دهید یا اسلایدهای Google می‌توانند به‌محض ورود به حالت ارائه، این کار را به‌طور خودکار برای شما انجام دهند.

ماه گذشته، Google Slides ویژگی جالب دیگری را دریافت کرد که به شما امکان می‌دهد اسلایدهای خود را با خودکار حاشیه‌نویسی کنید هنگام ارائه با استفاده از این، می توانید توجه افراد را به یک بخش مهم از اطلاعات روی صفحه جلب کنید. این تغییرات تقریباً همزمان با برنامه‌ریزی Google برای ارائه Docs، Sheets و اسلاید یک تغییر بزرگ در Android، باعث می‌شود آنها در تلفن شما و حتی تبلت‌های برتر اندروید بسیار بهتر به نظر برسند..

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا