اخبار روز

ادعا می شود که لپ تاپ Reliance JioBook 2 دارای بیش از 50 برنامه ممنوعه دولتی از جمله TikTok است.

ادعا می شود که لپ تاپ Reliance JioBook 2 دارای بیش از 50 برنامه ممنوعه دولتی از جمله TikTok است.

این برنامه‌ها ممنوع توسط دولت هند در سال 2021 به دلیل تهدید بالقوه آنها برای امنیت ملی و ارتباط آنها با چین. حتی با وجود اینکه Jio در مورد برنامه‌ها سلب مسئولیت می‌کند، هنوز بیانیه هدفمندی در مورد این مشکل ارائه نکرده است.

ویدیوی تخریب JioBook 2

  • این ویدیو توسط کانال A2D در تامیل، با افشای یوتیوبر که لپ تاپ را خریده است و بهتر از نسخه قبلی خود به نظر می رسد، شروع می شود.
  • پس از راه‌اندازی لپ‌تاپ، او پیشنهاد می‌کند که Jio می‌توانست در ChromeOS به جای این فورک Android به نام JioOS 1.0 ذخیره کند. این به این دلیل است که او متوجه می‌شود که فروشگاه برنامه داخلی دارای برنامه یادگیری زبان چینی Mandarin Matrix، برنامه‌های ممنوع توسط دولت هند (از جمله TikTok) و چندین 18+ بزرگسالان. او نشان می‌دهد که نیازی نیست این برنامه‌ها را جستجو کنید زیرا آنها با یک اسکرول ساده می‌آیند.
  • Jio خود را با یک خط سلب مسئولیت در فروشگاه بهانه می‌کند، که می‌خواند: «برنامه‌های اضافی. در JioStore میزبانی نمی شوند و از طریق فروشگاه شخص ثالث در دسترس هستند. Jio هیچ مسئولیت یا مسئولیتی در قبال برنامه‌ها نمی‌پذیرد.
  • در این مورد، او استدلال می‌کند که شرکت حداقل می‌توانست برنامه‌های ارسال شده توسط این شرکت را فیلتر کند -به نام فروشگاه شخص ثالث.
  • علاوه بر این، از آنجایی که Jio مجوز خدمات Google Mobile را صادر نکرده است، فروشگاه Google Play را در JioBook دریافت نمی‌کنید. بنابراین، تنها با این فروشگاه برنامه داخلی باقی می‌مانید.
  • در نهایت، همانطور که YouTuber به درستی تأکید می‌کند، این موضوع نگران‌کننده است زیرا JioBook یک لپ تاپ مقرون به صرفه است که عمدتاً برای دانشجویان طراحی شده است. قوی> و شما نمی خواهید آنها با چنین برنامه هایی روبرو شوند.
  • علاوه بر مشکلات نرم افزاری، از خراب شدن لپ تاپ، همچنین متوجه شدیم که JioBook جدید دارای یک چیپستMediaTek 8788V است ( در مقایسه با Snapdragon 665 در JioBook 1)، رم 4 گیگابایتی، فضای ذخیره سازی eMMC 64 گیگابایتی، درگاه های USB 2.0 و باتری 4000 میلی آمپر ساعتی (در حالی که اولی دارای سلول 5000 میلی آمپر ساعتی بود). او باتری کوچک‌تر را به وزن سبک‌تر JioBook 2 نسبت می‌دهد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا