اخبار روز

WhatsApp شروع تماس‌های گروهی را با دو شرکت‌کننده آزمایش می‌کند

WhatsApp شروع تماس‌های گروهی را با دو شرکت‌کننده آزمایش می‌کند

خلاصه

  • واتس‌اپ سیستم تماس خود را به‌روزرسانی کرده است، محدودیت تماس‌های گروهی را افزایش داده و اکنون روی اجازه دادن به ۳۲ شرکت‌کننده از ابتدا کار می‌کند.
  • آخرین نسخه بتای WhatsApp تغییراتی را در برگه تماس ها نشان می دهد، صفحه تماس را ساده می کند و دکمه تماس شناور را به روز می کند.
  • یک گروه منتخب از آزمایش‌کنندگان بتا اکنون می‌توانند حداکثر 31 شرکت‌کننده را هنگام شروع یک تماس دعوت کنند، اما مشخص نیست چه زمانی این ویژگی برای عموم در دسترس خواهد بود.

WhatsApp در ماه‌های اخیر سخت در حال به‌روزرسانی سیستم تماس خود بوده است. در ماه جولای، برنامه محدودیت تماس های گروهی خود را به 15 افزایش داد. شرکت کنندگان از هفت نفر قبلی، که پیشرفت قابل توجهی بود. سپس، متا با یکپارچه‌سازی پشتیبانی برای حداکثر ۳۲ شرکت‌کننده، اگر پس از شروع تماس، افراد بیشتری را اضافه کنید، همه چیز را فراتر برد. اکنون، WhatsApp در حال کار بر روی ایجاد امکان برقراری تماس با ۳۲ شرکت‌کننده از همان ابتدا است.

WABetaInfo کشف کرد چند ترفند کوچک در آخرین نسخه بتا برای WhatsApp، به ویژه در تب تماس ها در نسخه 2.23.19.16. صفحه تماس به جای نمایش پیوندهای تماس، اکنون همه چیز را ساده کرده است و فقط نشان می دهد چه کسی می توانید تماس بگیرید علاوه بر این، دکمه تماس شناور با یک نماد بعلاوه به‌روزرسانی شده است، که احتمالاً جایی است که پیوندهای تماس به آن منتقل شده‌اند، اما هیچ تأییدی وجود ندارد.

در بخش حداکثر شرکت‌کنندگان، کاربران در ابتدا محدود به انتخاب ۱۴ مخاطب برای تماس علاوه بر خود بودند، که به ما سقف ۱۵ نفره گسترده‌ای را که در ماه جولای معرفی شد، می‌دهد. در آن زمان، مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا نیز اعلام کرد که پشتیبانی از تماس‌های 32 نفره در حال انجام است. با این حال، آزمایش‌کنندگان بتا که دسترسی زودهنگام به گروه‌های 32 نفره دریافت کردند، گزارش دادند که نمی‌توانستند با این تعداد کاربر تماس برقرار کنند – در عوض، آنها محدود به دعوت از 14 نفر بودند و فقط می‌توانستند 17 شرکت‌کننده دیگر را بعد از این واقعیت اضافه کنند. اکنون، آزمایش‌کنندگان بتا می‌توانند هنگام شروع تماس، حداکثر ۳۱ شرکت‌کننده را دعوت کنند.

WABetaInfo”” data-modal-id=” single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

برگه تماس برای نشان دادن این تغییر جدید به‌روزرسانی شده است، و از کاربران می‌خواهد تا حداکثر ۳۱ نفر را به جای ۱۴ نفر انتخاب کنند. این به‌روزرسانی جدید از طریق ارائه می‌شود. برنامه بتای Google Play، که در حال حاضر پر است، اما اگر نتوانستید در برنامه ثبت نام کنید، APK نیز می تواند جانبی بارگذاری شود. امکان شروع سریع تماس‌های 32 نفره در حال حاضر فقط برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس است، و در دسترس بودن مبتنی بر حساب است، اما WABetaInfo گزارش می‌دهد که انتظار می‌رود افراد بیشتری به زودی آن را دریافت کنند.

در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی این ویژگی در خارج از کانال بتا در دسترس خواهد بود، و این احتمال وجود دارد که قبل از اینکه به چرخه انتشار پایدار راه پیدا کند، از بین برود. در حالی که ممکن است 32 شرکت کننده در یک تماس افراد زیادی به نظر برسند، واتس اپ اغلب توسط شرکت ها، خانواده ها و حتی گروه های آموزشی برای برقراری ارتباط به طور همزمان استفاده می شود. تماس‌های چند نفره برای این سرویس غیرمعمول نیستند، بنابراین این نوع بهبود بسیار مورد نیاز است – و اگر متا می‌خواهد برنامه‌اش به‌عنوان رقیبی برای برنامه‌های ارتباطی متمرکز بر کسب‌وکار مانند Slack و Zoom جدی گرفته شود، این یک گام برای آن بود. اساسا باید می گرفت.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا