اخبار روز

Nest Hub Max در این ماه یکی از ویژگی های کلیدی خود را از دست می دهد

Nest Hub Max در این ماه یکی از ویژگی های کلیدی خود را از دست می دهد

خلاصه

  • Nest Hub Max Google برای کنترل خانه هوشمند و چت تصویری شما عالی است، اما به نظر می‌رسد که قابلیت تماس ویدیویی اواخر این ماه متوقف خواهد شد.
  • Google Meet و Zoom دیگر روی نمایشگر هوشمند پشتیبانی نمی‌شوند، به این معنی که کاربران نمی‌توانند به جلسات بپیوندند یا برنامه‌ها را نصب کنند.
  • این تغییر پس از تصمیم Google برای حذف بازی‌ها و برنامه‌های صوتی دستیار انجام می‌شود، اما دوربین Nest Hub Max همچنان برای ویژگی Look and Talk مفید خواهد بود.

Nest Hub و Nest Hub Google نمایشگرهای هوشمند Max برای کنترل خانه هوشمند و چت تصویری با خانواده یا دوستان عالی هستند. خوب یا بد، عملکرد دوم روش جدیدی برای انجام تجارت و برقراری ارتباط با افرادی است که باید مرتباً با آنها ارتباط برقرار کنید. نمایشگرهای هوشمند به شما امکان می دهند بدون استفاده از تلفن یا رایانه خود به صورت هندزفری چت کنید و Nest Hub Max با دوربین 6.5 مگاپیکسلی خود به طور خاص برای این منظور طراحی شده است. با این حال، این موضوع در شرف تغییر است زیرا به نظر می‌رسد Google در اواخر این ماه عملکرد تماس ویدیویی نمایشگر هوشمند را از بین می‌برد.

یک کاربر Nest Hub Max به Reddit برای گزارش مشاهده درخواست Google Meet در صفحه نمایش هوشمند که به آنها هشدار می دهد که پیوستن به جلسات تا پایان سپتامبر در دسترس نخواهد بود (از طریق 9to5Google). صفحات پشتیبانی Google برای Google Meet و Nest Hub Max هیچ اشاره ای به پایان از این زمان تماس ویدیویی پشتیبانی می‌شود، اما برای تأیید با غول جستجو تماس گرفته‌ایم.

تماس ویدیویی Meet تنها سرویسی نیست که در راه است. در 30 سپتامبر، زوم پشتیبانی از نمایشگر هوشمند را متوقف خواهد کرد. طبق صفحه پشتیبانی، برنامه‌های Zoom دیگر در Hub Max کار نمی‌کنند و پس از آن به‌روزرسانی‌ها را دریافت نمی‌کنند. پس از اعمال خاموش شدن، کاربران نمی توانند برنامه را نصب کنند یا به حساب های خود وارد شوند.

این فقط چند ماه پس از آن است که Google بازی‌های Assistant و صدا را قطع کرد برنامه‌های Nest Hub در ماه ژوئن، که با توجه به اینکه افراد زیادی علاقه‌مند به انجام بازی‌ها بر روی نمایشگرهای هوشمند خود نیستند، تعجب‌آور نبود. اما حذف تنها چیزی که Nest Hub Max را مفید می کند کمی سخت به نظر می رسد. همانطور که گفته شد، دوربین نمایشگر همچنان برای ویژگی نگاه و گفتگو مفید خواهد بود. ، که به شما امکان می‌دهد بدون گفتن «Hey Google» با «دستیار» صحبت کنید.

در حالی که Google هنوز کلمه ای در مورد این تغییر نگفته است، ممکن است پایان پشتیبانی با تمرکز مجدد این شرکت بر روی فناوری LLM (مدل زبان بزرگ) آغاز شود. یک ایمیل داخلی برای کارمندان Google ارسال شده و توسط Axios از برنامه Mountain View برای شارژ دستیار دیجیتالی خود با همان هوش مصنوعی مولد ChatGPT خبر داد.

در حالی که Google این تلاش را با نسخه تلفن همراه Assistant آغاز کرد، مطمئناً همین ابتکار عمل در نمایشگرهای هوشمند و بلندگوها، به عنوان 9to5 اشاره شد. با توجه به اینکه این دستگاه‌ها برای کار با فرمان‌های صوتی طراحی شده‌اند، تصور می‌کنیم Google Bard به جای اینکه فقط پاسخ‌های خود را در آینده تایپ کند، با شما صحبت می‌کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا