اخبار روز

Google Photos می‌خواهد شریک شما را در جلو و مرکز برای اشتراک‌گذاری تصویر قرار دهد

Google Photos می‌خواهد شریک شما را در جلو و مرکز برای اشتراک‌گذاری تصویر قرار دهد

خلاصه

  • ممکن است Google Photos به زودی روشی جدید و آسان‌تر برای اشتراک‌گذاری آلبوم‌ها با شریکتان معرفی کند.
  • آرشیو خودکار آلبوم‌ها و تنظیم یادآورها ممکن است به ویژگی‌های انحصاری برای مشترکین Google One تبدیل شوند.
  • اگرچه این ویژگی‌های آتی تأیید نشده‌اند، اما تعهد Google را به بهبود کاربرپسندی و سازماندهی در Google Photos نشان می‌دهند.

Google Photos فقط یک برنامه دیگر مبتنی بر ابر برای ذخیره عکس‌های شما نیست. به شما امکان می دهد با دیگران به اشتراک بگذارید و آلبوم هایی برای چاپ ایجاد کنید. حتی گوگل اخیراً از تصاویر Ultra HDR پشتیبانی کرده است، که کاربر پسند بودن برنامه را تا حد زیادی بهبود می بخشد. به نظر می‌رسد Google ممکن است در آینده اشتراک‌گذاری و سازماندهی عکس‌هایتان را برای شما آسان‌تر کند.

تعیین کننده پرکار AssembleDebug توانست سه ویژگی آینده Google Photos را پیدا کند. اولین و برجسته‌ترین تغییر، روشی جدید و آسان‌تر برای اشتراک‌گذاری آلبوم‌ها با شریک زندگی‌تان است (به جز موارد موجود در یک پوشه قفل شده). هنگام ایجاد آلبوم‌های جدید و ویرایش آلبوم‌های موجود، می‌توانید شرکای خود را با یک ضربه با استفاده از میانبرهای اشتراک‌گذاری شریک اضافه کنید. در Google Photos، یک تراشه با نام شریک خود در کنار گزینه معمول اشتراک‌گذاری خواهید دید. وقتی روی نام ضربه می زنید، شریک زندگی شما به طور خودکار به آلبوم دعوت می شود.

در نسخه فعلی، هنگام ایجاد یک آلبوم جدید، باید روی اشتراک گذاری کلیک کنید، سپس انتخاب کنید که می خواهید آلبوم را با چه کسی به اشتراک بگذارید. برای دعوت کردن فردی به یک آلبوم، روی اشتراک گذاری ضربه بزنید، سپس نام شریک را از دعوت به آلبوم انتخاب کنید و ارسال را فشار دهید. این روش جدید فرآیند را به دو کلیک ساده کاهش می دهد. میانبر اشتراک شریک فقط نام شریک شما را نمایش می دهد. افزودن افراد بیشتر پشتیبانی نمی‌شود، بنابراین اشتراک‌گذاری آلبوم شما با افراد دیگری همچنان به همان دعوت‌نامه نیاز دارد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا