اخبار روز

Fitbit Charge 6 می تواند یک ویژگی سخت افزاری از دست رفته را بازگرداند

Fitbit Charge 6 می تواند یک ویژگی سخت افزاری از دست رفته را بازگرداند

خلاصه

  • انتظار می رود Fitbit Charge 6 با طراحی مشابه Charge 5 بزرگترین محصول این شرکت در سال جاری باشد. یک دکمه حساس به نیرو، که پیمایش و دسترسی به عملکردهای خاص را آسان تر می کند.
  • Charge 6 ممکن است با برنامه‌ها و سرویس‌های جدید Google، مانند YouTube Music و Google Maps ارائه شود که دسترسی و عملکرد را بهبود می‌بخشد.

به نظر می‌رسد Fitbit Charge 6 که مدت‌ها در انتظارش بود، در حال ورود ظریف به بازار است. از حدود یک سال پیشتا کنون چیز زیادی در راه شایعات ندیده بودیم. >، که با توجه به اینکه شرکت به یک چرخه دو ساله با عرضه دستگاه های جدید حرکت کرده است قابل درک بود. با این حال، اکنون اخباری در مورد طراحی پوشیدنی جدید و احیای بالقوه یک ویژگی قدیمی منتشر شده است.

در حالی که Fitbit همچنان طرفداران خود را با محصولات جدید در کنار خود تغذیه می کند، مانند Sense 2 و Versa 4، Fitbit Charge 6 بزرگترین محصول سال جاری آن خواهد بود. خوشبختانه، ردیاب تناسب اندام احتمالا برخی از بهترین ویژگی های پیشینیان خود را به کار می گیرد. منابع 9to5Google ردیاب تناسب اندام جدید را “تقریباً مشابه” با Fitbit Charge توصیف می کنند 5، اما با یک استثنای اصلی: درست مانند Charge 3 و 4، دستگاه جدید با یک دکمه حساس به نیرو در لبه سمت چپ خود ارائه می‌شود.

بسیاری از طرفداران از اینکه شارژ 5 تمام صفحه لمسی بود ناامید شدند. برخلاف Charge 3 و 4 که دارای دکمه های لمسی بودند، استفاده از Charge 5 به معنای اتکای کامل به صفحه نمایش 1 اینچی AMOLED آن است. در نتیجه، موارد خاصی مانند بازگشت به صفحه اصلی از مکان‌های دیگر در رابط کاربری بیشتر از زمانی است که با یک دکمه اختصاصی انجام می‌شود.

fitbit-charge-5-review 1

شایعه شده است که Fitbit Charge 6 بسیار شبیه Charge 5 است

شارژ 6 دکمه دار این موضوع را به تنهایی برطرف می کند. اکنون، کاربرانی که از رابط کاربری استفاده می کنند، فقط باید یک بار دکمه را فشار دهند تا فوراً صفحه را بیدار کنند تا تاریخ یا زمان را بررسی کنند و اتکا به حرکت بیدار شدن با پیچش مچ را کاهش دهند. در غیر این صورت، ظاهر دقیقاً مشابه Charge 5 به نظر می رسد، همانطور که یک سال پیش در گزارش فوق الذکر نشان داده بودیم.

به‌علاوه، منابع 9to5Google گزارش می‌دهند که Charge 6 دارای چندین برنامه و سرویس Google است – یعنی YouTube Music و Google Maps. این بدان معنی است که شما باید بتوانید به جای کنترل رویدادهای پخش رسانه مانند قبل، آهنگ های مورد علاقه خود را در YouTube Music جستجو کنید. از طریق Google Maps می‌توانید به مقصد بعدی بروید، بدون اینکه برای گوشی هوشمند خود از کیف خود استفاده کنید. دستگاه جدید چنین ابزارهایی را در دسترس‌تر و اساسی‌تر می‌کند، مانند هشدارها و اعلان‌هایی که ساعت‌های هوشمند به آن‌ها معروف هستند.

تغییر قابل توجهی در رابط ساعت هوشمند وجود ندارد. برای دسترسی به تنظیمات سریع همچنان باید انگشت خود را به پایین بکشید و برای مشاهده ضربان قلب روزانه، ساعات خواب، شارژ باتری و تاریخ، انگشت خود را به بالا بکشید. برنامه‌ها همچنان در سمت راست و چپ صورت قرار خواهند داشت.

Fitbit’s Charge 5 از زمان عرضه در سپتامبر 2021 دو سال است که شروع به کار کرده است، بنابراین دور از انتظار نیست که جانشین آن به این زودی ها باشد. Fitbit Charge 6 احتمالاً به موقع برای تعطیلات معرفی می شود، زیرا گفته می شود که از FCC قبلاً سفر کرده است و اولین عرضه آن در اواخر سال با چرخه های انتشار قبلی مطابقت دارد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا