اخبار روز

ویژگی قفل قیمت Flipkart اعلام شد: معاملات پیش از کتاب در فروش فصل جشن آینده

ویژگی قفل قیمت Flipkart اعلام شد: معاملات پیش از کتاب در فروش فصل جشن آینده

فروش Big Billion Days Flipkart: ویژگی قفل قیمت

  • با ویژگی قفل قیمت جدید، مصرف‌کنندگان اساساً می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای ناچیز، هرگونه معامله با زمان محدود را در Flipkart قفل کنند. مقدار کارمزد مشخص نیست.
  • سپس بعداً پس از شروع فروش، مصرف‌کنندگان می‌توانند آن معامله را ادعا کنند و محصول را با تخفیفی که قبلا نشان داده شده است خریداری کنند. به این ترتیب هیچ خطری وجود ندارد که سهام از بین برود یا معامله در دسترس نباشد.
  • ایده پشت این ویژگی این است که افراد به معامله ای که می خواهند دست پیدا کنند، زیرا این پیشنهادات با زمان محدود معمولاً به فروش می رسند. . بنابراین به جای عجله برای گرفتن آن معامله، می‌توان به سادگی آن را از قبل ادعا کرد.
  • Flipkart تاریخ راه‌اندازی ویژگی قفل قیمت خود را اعلام نکرده است، اما انتظار می‌رود که تقریباً زمانی که فروش جشن شروع می‌شود، عرضه شود.

امسال نیز، Flipkart قرار است میزبان فروش Big Billion Days در ماه اکتبر باشد که در آن تخفیف‌ها و پیشنهادات گسترده برای محصولات مختلف در دسته‌ها ارائه می‌دهد. می توانید انتظار معاملاتی را در مورد محصولات محبوب به ویژه گوشی های هوشمند و سایر لوازم الکترونیکی داشته باشید.

این اعلامیه توسط جیانداران ونوگوپال، مدیر ارشد محصولات و فناوری Flipkart اعلام شد، وی همچنین اضافه کرد که پلتفرم تجارت الکترونیک قصد دارد برنامه وفاداری خود را نیز افزایش دهد. همین ماه گذشته، Flipkart اعلام کرد عضویت “Plus Premium” خود را که یک نسخه ارتقا یافته برنامه وفاداری آن. شما از تمام مزایای Flipkart Plus به همراه چند مزیت انحصاری دیگر بهره مند می شوید.

عضویت جدید Flipkart Plus Premium می تواند برای مشتریان با بیش از هشت تراکنش در 12 ماه استفاده شود. از طریق این عضویت، به معاملات انحصاری محصولات با مارک برتر دسترسی خواهید داشت و در تراکنش های خریدهای خود چهار درصد سوپرکوین (تا 300) به دست خواهید آورد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا