اخبار روز

منحصربه‌فردترین بند Google Pixel Watch 2 هنوز فاش شده است

منحصربه‌فردترین بند Google Pixel Watch 2 هنوز فاش شده است

خلاصه

  • Google Pixel Watch 2 در کنار Pixel 8 و 8 Pro در رویداد 4 اکتبر ارائه می‌شود، و اکنون درزهایی از گروه‌های فلزی جدید منتشر شده است.
  • یک نشت دو گزینه بند فلزی را برای Pixel Watch 2 نشان می دهد: مش فلزی و باریک فلزی که ظاهری منحصر به فرد و ظریف به ساعت می بخشد.
  • بند باریک فلزی به‌طور قابل‌توجهی نازک‌تر از سایر رده‌ها است، اما همان کانکتور را حفظ می‌کند و آن را به عقب با اولین ساعت پیکسل سازگار می‌کند.

Google Pixel Watch 2 تایید شده است که در کنار Pixel 8 و 8 Pro در رویداد 4 اکتبر Google، اما این بدان معنا نیست که ما از قبل همه چیزآنجا را می دانیم دانستن در مورد همه این محصولات است. در حالی که ما ایده خوبی داشتیم که کدام باندهای ورزشی و کدام رنگ بدنه را می توانیم انتظار داشته باشیم، همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه گوگل نوارهای فلزی را برای Watch 2 ارائه خواهد کرد. برخی از آنها اکنون در یک فاش جدید نشان داده شده اند، که به ما نشان می دهد منحصربه‌فردترین بند Pixel Watch 2 را ببینید.

به عنوان کاوش توسط 9to5Google، تصاویر نشان می‌دهند که Pixel Watch 2 با دو گزینه بند فلزی آینده خود، مش فلزی و نازک فلزی، چگونه خواهد بود. Metal Mesh یک بند ساعت به سبک میلانی است که تقریباً به اندازه سایر گزینه های ارائه شده توسط Google است. آن را با تکنیک مش فلزی میلانی کلاسیک که از این نوع بند می شناسید ارائه می شود.

موضوع جالب‌تر بند باریک فلزی است که به‌طور قابل‌توجهی نازک‌تر از سایر بند‌هایی است که Google ارائه می‌کند. بند باریکتر باعث می شود که خود ساعت ظریف تر به نظر برسد. با توجه به اینکه نوار از مکانیزمی که آن را به ساعت متصل می کند باریک تر است، عرض آن را به سمت دستگاه گسترش می دهد تا اتصالی منظم برقرار کند.

هر دو باند را می‌توان با Pixel Watch با رنگ مطابقت داد، در تصاویر فاش شده یک Pixel Watch مشکی با بند فلزی باریک مشکی و یک Pixel Watch فندقی همراه با گزینه مش فلزی طلایی را نشان می‌دهد.

در ابتدا یک نوار مش فلزی نیز برای اولین ساعت پیکسل اعلام شد، اما گوگل هرگز آن را راه اندازی نکرد. قرار بود 130 دلار قیمت داشته باشد، بنابراین ما انتظار داریم این بار نیز قیمت مشابهی داشته باشد. دو باند جدید به گروه پیوندهای متال معمولی که قیمت آن 200 دلار است می‌پیوندند، بنابراین به احتمال زیاد متال اسلیم نیز در همان قیمت قیمت خواهد بود.

به نظر می‌رسد Google همان مکانیسم اتصال را حفظ کرده است، بنابراین می‌توانید از نوارهای Pixel Watch 2 در Pixel Watch اصلی و بالعکس استفاده کنید. این می تواند به شما امکان دهد ظاهر ساعت خود را ارتقا دهید یا هنگام ارتقا به ساعت امسال، گروه مورد علاقه خود را با خود ببرید.

غیر از باندها، اطلاعات کمی بیشتر در مورد Pixel Watch 2 داریم. بزرگترین ارتقا در بخش CPU و باتری خواهد بود، با شایعه شده است که گوگل چیپست Qualcomm Snapdragon W5 را اضافه می کند که به طور قابل توجهی انرژی کمتری مصرف می کند. اگزینوس 9110 10 نانومتری در اولین ساعت پیکسل. گوگل همچنین ممکن است از فولاد ضد زنگ به آلومینیوم تغییر کاربری دهد تا ساعت را سبک تر کند. از آنجایی که این شرکت ظاهر شیشه‌ای گنبدی شکل را حفظ می‌کند، احتمالاً به سختی می‌توانید تفاوت ظاهری را ببینید یا متوجه شوید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا