اخبار روز

فیلتر خلق و خوی جدید YouTube Music که به تازگی اضافه شده است، شما را تشویق می کند که از ته دل گریه کنید

فیلتر خلق و خوی جدید YouTube Music که به تازگی اضافه شده است، شما را تشویق می کند که از ته دل گریه کنید

خلاصه

  • YouTube Music به تازگی پنج فیلتر خلق و خوی جدید اضافه کرده است، از جمله گریه، عاشقانه، مهمانی، احساس خوب، و خواب.
  • فیلترهای مشابهی نیز در برنامه اصلی YouTube موجود است که دسترسی فوری به محتوا را بر اساس ترجیحات کاربران فراهم می کند.
  • در حالی که این فیلترهای خلق و خوی جدید اضافه شده مفید هستند، فضای محدود صفحه در برنامه تلفن همراه می تواند پیمایش در آنها را تا حدودی دشوار کند. با این حال، نسخه دسکتاپ به طور موثر از فضای صفحه نمایش برای نمایش این فیلترها استفاده می کند.

در حوزه شلوغی از سرویس‌های پخش موسیقی که تحت سلطه شرکت‌هایی مانند Spotify و Apple Music است، YouTube Music به لطف گنجاندن ویژگی‌های کاربرپسند متعددی که دسترسی سریع به موسیقی مورد علاقه شما را فراهم می‌کنند، توانسته است مرتبط باقی بماند. اولین بار در سال 2020، فیلترهای خلق و خوی مشتریان را قادر می سازد با گزینه های فعلی از جمله تمرین، تمرکز، آرامش، رفت و آمد، انرژی و پادکست. تیم YouTube Music اکنون پنج فیلتر خلق و خوی جدید را به برنامه اضافه می‌کند، از جمله فیلتری که به سادگی به عنوان Cry با Sad Songs Supermix شناخته می‌شود.

همچنین شامل عاشقانه، مهمانی، احساس خوب، و خواب، کشیدن لیست‌های پخش در قسمت مختلط برای شما، و به دنبال آن از کتابخانه شما، و لیست معمولی چرخ فلک‌ها می‌شود. مانند دوباره گوش کنید، مشابه، و غیره. این فیلترهای خلق و خوی جدید توسط چند کاربر Reddit کشف شده است که یکی از آنها فیلترهای جدید را در رابط وب، در حالی که یک افشای (از طریق 9to5Google) وجود فیلتر حالت Cry در برنامه تلفن همراه.

Reddit”” data-modal-id=”le modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

YouTube Music Web Mood Filters

به نظر می‌رسد که این یک عرضه در سمت سرور است، زیرا من در حال حاضر می‌توانم چهار مورد از پنج فیلتر خلق و خوی جدید را در برنامه YouTube Music برای Android ببینم. تنها فیلتری که نمی‌توانم پیدا کنم Sleep است، اگرچه ظاهر شدن آن در وب و برنامه‌های تلفن همراه طولی نمی‌کشد. در حالی که برخی از این پیشنهادات معمولاً مورد توجه قرار می گیرند یا از دست می روند، گنجاندن این فیلترهای خلق و خوی جدید مطمئناً مورد استقبال قرار می گیرد زیرا به شنوندگان اجازه می دهد به سرعت در یک گردهمایی اجتماعی حال و هوای خود را تنظیم کنند، اگرچه ما گریه را نمی بینیم. یک فیلتر محبوب در چنین رویدادهایی.

این فیلترها به طور موثری از فضای صفحه نمایش در نسخه دسکتاپ استفاده می کنند، اما می توانند تا حدودی در برنامه تلفن همراه دست و پا گیر باشند. این به دلیل محدود بودن املاک نمایشگر است، به این معنی که شنوندگان باید به حرکت عمودی برای کشف همه این فیلترها ادامه دهند. با پنج افزوده جدید به مجموعه فعلی فیلترهای خلقی، اکنون باید کمی طولانی‌تر پیمایش کنید. این فیلترها در برنامه اصلی YouTube نیز در دسترس هستند، اما به شما امکان می دهند بر اساس تنظیمات برگزیده مشاهده خود به موضوعات خاصی دسترسی داشته باشید.

YouTube Music در گذشته اخیر ویژگی‌های هیجان انگیزی را انتخاب کرده است، مانند توانایی کشف محتوای جدید با نمونه ها. علاوه بر این، سرویس پخش موسیقی Google قصد دارد به پادکست‌ها اجازه دهد محتوای خود را در YouTube Music از طریق فید RSS آپلود کنند. /a>، روند افزودن قسمت ها به پلتفرم را به طور قابل توجهی ساده می کند. با این حال، انتظار می رود این ویژگی تنها تا پایان سال به طور گسترده در دسترس باشد.

شاید ویژگی YTM مورد علاقه ما در گذشته نزدیک بوده است اضافه شدن اشعار زنده، قابلیتی که مدت زیادی در کار بوده است. این ویژگی دقیقاً برای تجارت پخش موسیقی جدید نیست، زیرا برنامه‌هایی مانند Spotify مدت‌هاست که از اشعار زنده پشتیبانی می‌کنند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا