اخبار روز

یوتیوب برای اندروید به تدریج در حال انتخاب گوشه های گرد برای ویدیوها است

یوتیوب برای اندروید به تدریج در حال انتخاب گوشه های گرد برای ویدیوها است

خلاصه

  • YouTube با وجود بازخوردهای متفاوت از سوی کاربران، پس از طراحی مجدد اخیر در نسخه دسکتاپ، گوشه های گرد را به برنامه اندروید خود معرفی می کند.
  • گوشه‌های گرد هم برای ریز عکس‌ها و هم برای خود پخش‌کننده ویدیو اعمال می‌شود، اما زمانی که ویدیو در حالت تمام صفحه است اینطور نیست.
  • YouTube اخیراً به دلیل کمپین تهاجمی خود علیه مسدودکننده‌های تبلیغاتی، از جمله سخت‌تر کردن دکمه Skip Ads برای جلب توجه و محدود کردن پخش ویدیو برای کاربران adblock، بحث‌هایی را به راه انداخته است.

کم گفته است اگر بگوییم YouTube از ترن هوایی در این شهر لذت برده است. دوره نسبتاً طولانی آن در صنعت فناوری. امروزه، این پلت فرم یکی از پرکاربردترین ها در جهان است، اگرچه برخی از تصمیمات اخیر آن – مانند افزودن گوشه های گرد برای ویدیوها در وب – دقیقاً مورد علاقه طرفداران نیستند. به نظر می‌رسد که افراد YouTube یادداشتی را درباره این طراحی مجدد پخش‌کننده وب دریافت نکرده‌اند، زیرا اکنون با این تغییر در برنامه YouTube Android نیز روبرو هستیم.

وقتی چند هفته پیش YouTube برای اولین بار تأیید کرد که این تغییر به نسخه‌های دسکتاپ می‌آید، هیچ اشاره‌ای به ایجاد آن در برنامه‌های تلفن همراه در آینده وجود نداشت. اما همانطور که یکی از خوانندگان ما متوجه شد، YouTube واقعاً در حال کار بر روی آوردن گوشه های گرد به برنامه Android خود نیز است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا