اخبار روز

اپل ویژگی‌های جدید iOS 17 را معرفی می‌کند که تنها اواخر امسال به آیفون‌ها می‌آیند

اپل ویژگی‌های جدید iOS 17 را معرفی می‌کند که تنها اواخر امسال به آیفون‌ها می‌آیند

upcoming iOS 17 features

اپل نسخه پایدار iOS 17 را در 18 سپتامبر برای کاربران آیفون در سراسر جهان عرضه می کند. ، 2023. با این حال، همه ویژگی‌های iOS 17 که در WWDC معرفی شدند، در زمان راه‌اندازی در دسترس نیستند. شما آنها را به عنوان بخشی از به‌روزرسانی‌های iOS در اواخر امسال دریافت خواهید کرد.

1. ورود به سیستم Apple ID Proximity

فقط یک iPhone یا iPad با ورود به سیستم و مورد اعتماد موجود را به دستگاه جدید Apple نزدیک کنید و ابر ذرات را اسکن کنید تا هر دو دستگاه را جفت کنید. دستگاه جدید به طور خودکار با آن Apple ID وارد می شود.

iOS 17 Messages brings all stickers at one place and tapback feature

2. واکنش برچسب‌ها به پیام‌ها

برچسب‌ها در iOS 17 همه انیموجی‌ها را ترکیب می‌کنند ، Memoji، Emoji، Live Stickers و برچسب های شخص ثالث در یک مکان. همچنین می توانید با هر یک از این برچسب ها به پیام ها واکنش نشان دهید. می‌توانید از طریق نماد پلاس یا Tapback به برچسب‌ها دسترسی داشته باشید (دو ضربه بزنید یا نگه دارید و روی پیامی فشار دهید تا به آنها واکنش نشان دهید.

Catch Up iOS messages

3. پیکان جمع‌آوری

ویژگی پیام‌های iOS که به شما امکان می‌دهد روی فلشی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا سریعاً به اولین پیام خوانده‌نشده در رشته بپرید.

4. همگام سازی تنظیمات پیام iCloud

یک ویژگی دیگر مربوط به پیام های iOS است. iCloud را قادر می‌سازد تا از تنظیمات پیام مانند فیلترهای SMS، ارسال و دریافت حساب‌ها و ارسال پیام متنی پشتیبان تهیه کند. اینها در بین دستگاه‌ها همگام‌سازی خواهند شد.

5. لیست پخش آهنگ های مورد علاقه در Apple Music

Apple Music یک لیست پخش آهنگ های مورد علاقه دریافت می کند و شما می توانید از کتابخانه یا با درخواست از Siri به آن دسترسی داشته باشید.

Apple Music

6. موارد دلخواه بیشتر در کتابخانه و توصیه‌ها

همچنین می‌توانید آلبوم‌ها و هنرمندان مورد علاقه خود را انتخاب کنید و اینها نیز نه تنها در کتابخانه ظاهر می‌شوند، بلکه توصیه‌های Apple Music را برای شما بهبود می‌بخشند.

7 . تشخیص هوشمند فرم

iOS 17 به صورت هوشمندانه تشخیص می‌دهد که آیا چیزی فرم قابل پر کردن است یا خیر. این می تواند یک سند اسکن شده، یک PDF در برنامه Files یا یک سند از Mail باشد.

8. تکمیل خودکار هوشمند در فرم‌ها

بیش از تشخیص اینکه آیا چیزی فرم است، سیستم تکمیل خودکار را در فیلدهای قابل پر کردن نیز فعال می‌کند تا مجبور نباشید آنها را به صورت دستی وارد کنید.

9. صدای ترجیحی را در برنامه Fitness+ انتخاب کنید

به لطف ویژگی جدید Audio Focus، می‌توانید بین صدای مربی تناسب اندام یا موسیقی که به آن گوش می‌دهید، انتخاب کنید.

10. به‌روزرسانی ویجت Apple News

ویجت Apple News یک دکمه پخش یا توقف برای پادکست‌ها و همچنین صدای News+ دریافت می‌کند.

iOS 17 journal app

علاوه بر اینها، اپل قبلاً اعلام کرده بود سه ویژگی دیگر iOS 17 آینده. این شامل برنامه ژورنال، AirDrop از طریق اینترنت، و همکاری در فهرست‌های پخش Apple Music می‌شود.

در حالی که ممکن است تا حدودی ناامیدکننده به نظر برسد که این ویژگی‌ها را در نسخه 18 سپتامبر iOS 17، خط نقره ای این است که ما اکنون می دانیم که چیزهای بیشتری در راه است. بنابراین، ما به‌روزرسانی‌های آینده iOS را زیر نظر خواهیم داشت.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا