اخبار روز

گوگل صفحه نمایش پیکسل واچ شکسته را تعمیر نمی کند، پس مراقب باشید

گوگل صفحه نمایش پیکسل واچ شکسته را تعمیر نمی کند، پس مراقب باشید

خلاصه

  • دارندگان Pixel Watch دریافته‌اند که Google خط‌مشی تعویض صفحه نمایش ندارد.
  • این برخلاف خط‌مشی تعمیرپذیری Google برای تلفن‌های Pixel و Pixel Tablet است و سؤالاتی را در مورد چرایی حذف ساعت هوشمند و کمک به ضایعات الکترونیکی ایجاد می‌کند.
  • Google Pixel Watch یکی از برترین ساعت‌های هوشمند اندرویدی است، اما دارای معایبی مانند برچسب قیمت بالا و عمر باتری متوسط ​​است.

Google Pixel Watch یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند مبتنی بر اندروید را می‌توانید امروز تهیه کنید، اگرچه این کار بدون چند مشکل نیست. در حالی که ساعت از نظر طراحی دارای جعبه های مناسبی است، جنبه هایی مانند برچسب قیمت گزاف و عمر باتری کمتر از حد انتظار باقی می ماند. اکنون به نظر می رسد که جنبه منفی دیگری نیز به ساعت هوشمند متصل است – عدم قابلیت تعمیر آن.

چندین رشته‌ها Reddit وجود دارد (1) (2) در مورد اینکه چگونه Google صفحه نمایش شکسته را جایگزین نمی کند ، علاوه بر شکایات در صفحه پشتیبانی Google. در همین حال، The Verge توانست به گزیده ای از مکالمه مشتری با پشتیبانی Google دسترسی پیدا کند، که در آن به آنها گفته می شود که شرکت “هیچ مرکز تعمیر یا مرکز خدماتی” برای Pixel Watch ندارد. Google, for its part, seems to have covered its tracks by specifying the exceptions on its صفحه گارانتی سخت افزار.

در حال حاضر، ما هیچ گزینه تعمیری برای Google Pixel Watch نداریم. اگر ساعت شما آسیب دیده است، می توانید با تیم پشتیبانی مشتری Google Pixel Watch تماس بگیرید تا گزینه های تعویض خود را بررسی کنید،” سخنگوی این شرکت به The Verge گفت.

این با خط‌مشی تعمیرپذیری Google برای گوشی‌های هوشمند Pixel در تضاد است و مشتریان می‌توانند قطعات جایگزین را از iFixit از سال گذشته. Pixel Tablet همچنین قطعات تعویض رسمی و راهنمای تعمیرات خود را از طریق iFixit اوایل این هفته. بنابراین واقعاً حیرت‌انگیز است که Google قطعات جایگزینی را برای Pixel Watch در دسترس قرار نداده است، حتی اگر تقریباً یک سال از اولین عرضه آن می‌گذرد.

به طور خلاصه، اگر یک ساعت پیکسل با صفحه/شیشه شکسته دارید، تنها راه حل این است که یک ساعت جدید تهیه کنید. با این حال، این امر از نظر زیست‌محیطی امکان‌پذیر نیست و برخلاف خط مشی های خود شرکت. این افشاگری در حالی صورت می‌گیرد که Google آماده می‌شود تا ماه آینده Pixel Watch 2 را معرفی کند، اگرچه وجود آن در حال حاضر راز خاصی نیست. با توجه به اینکه انتظار می رود ساعت هوشمند تا حد زیادی از طراحی مشابه مدل قبلی خود برخوردار باشد، جالب است که ببینیم آیا گوگل تغییراتی در قابلیت تعمیر آن اعمال خواهد کرد یا خیر.

با این حال، به لطف لایحه 244 سنا که معمولاً قانون حق تعمیر نامیده می شود. این قانون تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی را مجبور می‌کند ابزار، اسناد، و پشتیبانی نرم‌افزاری را برای دستگاه هایی که بالاتر از محدوده قیمتی خاصی فروخته می شوند. به عنوان مثال، دستگاه هایی که بیش از 100 دلار قیمت دارند، باید قطعات جایگزین را حداقل به مدت هفت سال در دسترس داشته باشند، در حالی که دستگاه هایی با ارزش 50 دلار یا بیشتر نیاز به ارائه قطعات برای حداقل سه سال دارند. نیویورک و مینه سوتا تنها ایالت های دیگر در ایالات متحده هستند که چارچوب قانونی مشابهی برای تعمیر پذیری دارند.

Google Pixel Watch - Chalk render

منبع: Google

Google Pixel Watch

309 دلار 350 دلار 41 دلار صرفه جویی کنید

ما منتظر بودیم تا Google ساعتی برای بیش از یک دهه، و Google Pixel Watch بالاخره از راه رسید. اولین ساعت هوشمند اندرویدی با ردیابی سلامتی Fitbit، Pixel Watch قصد دارد به شما کمک کند تناسب اندام بمانید یا به راحتی تناسب اندام داشته باشید. به‌علاوه، Wear OS 3.5 دیدگاه Google را برای رابط کاربری پوشیدنی و برنامه‌های Wear OS انحصاری برای سرویس‌های Google، مانند Google Home، به ما می‌دهد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا