آموزش

ویجت آب و هوای ویندوز 11 اکنون پیش بینی دقیق آب و هوا را ارائه می دهد

ویجت آب و هوای ویندوز 11 اکنون پیش بینی دقیق آب و هوا را ارائه می دهد

ویجت دقیق آب و هوا با انتشار 23H2 ارائه می شود.

توسط Flavius ​​Floare

Flavius Floare

فلاویوس یک نویسنده و یک تولید کننده محتوای رسانه ای است که علاقه خاصی به فناوری، بازی، رسانه، فیلم و داستان سرایی دارد. او از گذراندن وقت در طبیعت و در… بیشتر بخوانید

  • این ویژگی اکنون در برنامه Windows Insider فعال است.
  • این ویژگی می تواند به موقع در مورد شرایط آب و هوایی خاص به شما هشدار دهد.
  • نسخه 23H2 باید این ویژگی را برای همه کاربران ویندوز 11 بیاورد.

detailed weather forecast windows 11

ویجت آب و هوای Windows 11 یک پیش بینی دقیق آب و هوا با انتشار 23H2، اواخر این ماه. ویجت آب و هوا که توسط علاقه مندان به Windows، @XenoPanther شناسایی شده است، اکنون زمان وقوع یک شرایط آب و هوایی خاص را نشان می دهد.

به عنوان مثال، ویجت آب و هوا به شما می گوید که باید امروز در منطقه خود منتظر بارندگی باشید، اما معمولاً نمی دانید چه زمانی یا زمان آن مشخص نیست. با این حال، اکنون ویجت آب و هوای Windows 11 دقیقاً به شما می گوید که چه زمانی اتفاق می افتد: در 2 ساعت یا 45 دقیقه.

این ویژگی اکنون در کانال‌های Windows Insider فعال است، به این معنی که تغییر در ویجت نیز در نسخه 23H2 انجام خواهد شد. بنابراین به زودی می توانید پیش بینی دقیق آب و هوا را دریافت کرده و بر اساس آن روز خود را برنامه ریزی کنید. یا حداقل می دانید که به آن جلسات خرید ناگهانی نروید، زیرا 30 دقیقه دیگر باران خواهد آمد.

برای فعال کردن پیش‌بینی دقیق آب و هوا در ویندوز 11، لازم نیست کاری انجام دهید، زیرا بخشی از ویجت است. برای یک موقعیت مفیدتر، ممکن است بخواهید ویجت آب و هوا را در نوار وظیفه خود قرار دهید تا هیچ اطلاعاتی را از دست ندهید.

Windows 11 23H2 پیش بینی دقیق آب و هوا را ارائه می دهد

اگر بخشی از برنامه Windows Insider نیستید، نباید نگران باشید. این ویژگی در نسخه 23H2 ویندوز 11 در دسترس خواهد بود که اواخر این ماه یا در ماه اکتبر منتشر خواهد شد. درست به موقع برای فعالیت های خود، با فصول بارانی.detailed weather forecast windows 11

این نسخه همچنین Windows Copilot معروف را نیز به همراه خواهد داشت. و اگر به ویجت آب و هوای ویندوز 11 اعتماد ندارید، همیشه می توانید از Copilot بخواهید که آب و هوای منطقه شما را برای ساعات بعدی به شما بگوید.

با این حال، از آنجایی که Copilot از اینترنت استفاده می کند و بر پایه Bing است، همان چیزی را که ویجت آب و هوا به شما می گوید به شما می گوید.

بنابراین ممکن است فقط از ویجت آب و هوا استفاده کنید. آیا در مورد انتشار 23H2 هیجان زده اید؟

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا