اخبار روز

مایکروسافت بازیابی متن از اسکرین شات را برای کاربران اندروید آسان تر می کند

مایکروسافت بازیابی متن از اسکرین شات را برای کاربران اندروید آسان تر می کند

خلاصه

  • مایکروسافت ویژگی‌های Snipping Tool و Phone Link خود را به‌روزرسانی کرده است تا کار با اسکرین‌شات را برای کاربران اندروید و رایانه شخصی آسان‌تر کند.
  • رایانه‌های شخصی ویندوز اکنون می‌توانند از طریق Phone Link به شما اطلاع دهند زمانی که Android شما عکسی گرفته است، به شما امکان می‌دهد تصویر را در Snipping Tool برای ویرایش‌های بیشتر یا استخراج متن از طریق OCR بارگیری کنید.
  • مایکروسافت همچنین یک ویژگی ویرایش را در Snipping Tool معرفی کرده است که حذف اطلاعات حساس از اسکرین شات ها را آسان تر می کند.

زمانی که نیاز دارید اطلاعاتی را از نمایش عکس بیرون بکشید، ابزاری دارید که می تواند بازیابی کند. متن از تصویر می تواند روند را تسریع کند. با این حال، هنگامی که با دو دستگاهی که دارای سیستم عامل ناسازگار هستند کار می کنید، همیشه به اشتراک گذاری و ویرایش یک اسکرین شات آسان نیست. اکنون، مایکروسافت به‌روزرسانی‌هایی را برای ویژگی‌های Snipping Tool و Phone Link خود انجام می‌دهد تا کار با اسکرین‌شات‌ها را برای کاربران Android و PC آسان‌تر کند.

در اوایل این هفته، مایکروسافت یک به‌روزرسانی را در وبلاگ ویندوز خود پست کرد که جزئیات یک سری به‌روزرسانی‌هایی را که اکنون برای Windows Insiders در دسترس هستند، ارائه کرد. در حالی که امکان انتخاب و کپی متن از تصاویر برای کاربران اندرویدی وجود دارد، مایکروسافت باعث شده نرم افزار خود با دستگاه های اندرویدی بهتر بازی کند. به طور خاص، رایانه ویندوزی شما اکنون از طریق Phone Link به شما اطلاع می‌دهد که اندروید شما عکسی گرفته است. از اینجا می‌توانید روی اعلان کلیک کنید تا تصویر در Snipping Tool بارگیری شود تا متن آن را کپی کنید یا ویرایش‌های بیشتری انجام دهید. به خاطر داشته باشید که هر دو دستگاه باید از طریق Phone Link متصل شوند تا این ویژگی کار کند.

Microsoft)”” data-modal-id=”single-image-modal” data -modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

windows-snipping-tool-ocr-text-selection

ویژگی جدید انتخاب متن ابزار Snipping (منبع: مایکروسافت )

مایکروسافت همچنین ویرایش متن حاوی اطلاعات حساس را آسان‌تر کرده است. برای انجام این کار، می‌توانید از منوی Text Actions در Snipping Tool گزینه Quick Redact را انتخاب کنید تا شماره تلفن و آدرس ایمیل موجود در تصویر حذف شود. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری از اسکرین شات به جز اطلاعات تماس حذف کنید، می‌توانید «Redact Text» را انتخاب کنید و دقیقاً آنچه را که باید پاک شود برجسته کنید.

دقت فناوری OCR در سال‌های اخیر بسیار افزایش یافته است، با پیاده‌سازی‌هایی مانند Google Lens و رابط چندوظیفه‌ای Android که اخیراً پیشرفت‌های قابل‌توجهی را نشان می‌دهند. در مورد دومی، می‌توانید نمای برنامه‌های اخیر را در تلفن‌های پیکسل Google باز کنید و سایر دستگاه‌ها را برای انتخاب متن از هر برنامه یا تصویری انتخاب کنید. این سیستم اساساً کارت های برنامه های اخیر را به اسکرین شات هایی تبدیل می کند که برای متن تجزیه و تحلیل می شوند، به همان روشی که اکنون ابزار Snipping مایکروسافت انجام می دهد، به شما امکان می دهد کلمات را انتخاب و کپی کنید به گونه ای که گویی متن تایپ شده است.

در همین حال، همزمان با کار مایکروسافت بر روی ابتکار Windows Subsystem for Android (WSA) که به شما امکان می‌دهد برنامه‌های Android را بر روی رایانه شخصی خود نصب و اجرا کنید، قابلیت همکاری Android و Windows همچنان بهبود می‌یابد. در ماه مه، WSA ویژگی‌های چندوظیفه‌ای جدید را انتخاب کرد و محدودیتی برای RAM تعیین کرد. اختصاص داده شده به برنامه های اندروید و معرفی پیوند برنامه اندروید. سپس در ماه ژوئن، مایکروسافت دسترسی به فایل‌ها را از تلفن Android خود از طریق WSA آسان‌تر کرد.

اگر شما یکی از بسیاری از افرادی هستید که برای تکان دادن حافظه خود به اسکرین شات ها اعتماد می کنید، این پیشرفت های کوچک مایکروسافت می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. حتی اگر آنها را فقط برای به اشتراک گذاری سریع اطلاعات استفاده کنید، توانایی ویرایش سریع محتوای حساس غیرقابل انکار مفید است. با هر به‌روزرسانی سازگاری که مایکروسافت ایجاد می‌کند، کاربران Android برنده می‌شوند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا