اخبار روز

جدیدترین رابط کاربری One UI 6 بتای سامسونگ با یک ارتقاء نرم افزار پخش کننده رسانه ارائه می شود

جدیدترین رابط کاربری One UI 6 بتای سامسونگ با یک ارتقاء نرم افزار پخش کننده رسانه ارائه می شود

خلاصه

  • سامسونگ سومین نسخه بتا را برای One UI 6 عرضه می کند و آن را به نسخه پایدار نسخه اندروید 14 خود نزدیک می کند.
  • آخرین نسخه بتا شامل رفع اشکال و بهبود پایداری می شود. با یک ترفند مفید در پخش کننده رسانه داخلی اندروید 14.
  • ویجت پخش کننده رسانه اکنون آخرین وضعیت خود را، خواه باز شده یا کوچک شده، حتی پس از راه اندازی مجدد تلفن، به خاطر می آورد.

Samsung به همراه نسخه‌های بتا جدید برای One ​​UI 6، نسخه اندروید خود، ادامه می‌دهد. که بر اساس نسخه Android 14 امسال است. در حالی که مشخص نیست که نسخه بعدی اندروید چه زمانی برای اولین بار عرضه خواهد شد، غول فناوری کره جنوبی فقط سومین نسخه بتای One UI 6 را عرضه کرد و آن را به نسخه پایدار نزدیک کرد. طبق معمول، آخرین نسخه بتا شامل رفع اشکال‌ها و بهبودهای پایداری است که مشکلات نسخه قبلی را برطرف می‌کند، اما One UI 6 beta 3 نیز به‌طور مخفیانه در یک ترفند مفید به پخش‌کننده رسانه داخلی Android 14 ارائه شده است.

با آخرین نسخه بتا، ویجت پخش‌کننده رسانه در پانل اعلان و صفحه قفل نحوه ترک آن را به خاطر می‌آورد، بنابراین اگر آن را به این صورت رها کنید یا در غیر این صورت کوچک شود، باز می‌شود. کاربر X (تویتر)، Tarun Vats ویدیویی را به اشتراک گذاشت که این رفتار جدید را در عمل نشان می‌دهد (از طریق SamMobile).

همانطور که همیشه وجود دارد، وقتی روی دکمه فلش رو به پایین در پخش کننده رسانه ضربه می زنید، این دکمه گسترش می یابد و گزینه های پخش بیشتری را برای رسانه در حال پخش نمایش می دهد. با این حال، قبل از این به روز رسانی، پخش کننده رسانه پس از بازگشت به صفحه اصلی یا قفل کردن گوشی، به حالت جمع شده خود باز می گشت. اما اکنون، پخش‌کننده رسانه آخرین وضعیت خود را حتی پس از راه‌اندازی مجدد تلفن به خاطر می‌آورد.

این رفتار یک لمس خوب برای پخش کننده رسانه Android 14 در بالای اسکرابر متحرک بسیار خوب آن است که ظاهراً صفحه ای را از اعلان نرم افزار پخش کننده رسانه گوشی های Pixel. اگر صاحب هر یک از جدیدترین و بهترین گوشی های سامسونگ هستید و در ایالات متحده زندگی می کنید، این تجربیات باید زنده باشند. ، کره جنوبی، بریتانیا، آلمان، لهستان و هند.

سومین بتا همچنین شامل وصله سپتامبر 2023 است، در حالی که گوگل هنوز همان به‌روزرسانی امنیتی را برای تلفن‌های پیکسل خارج از برنامه اندروید 14 بتا منتشر نکرده است. در حالی که به نظر می رسد گوگل در این زمینه دیر کرده است، مهم است که به یاد داشته باشید که این شرکت از آوریل انتشار وصله ها را در اولین دوشنبه هر ماه متوقف کرده است. یک متخصص محصولات Google چند روز پیش تأیید کرد که، در حالی که وصله‌ها هنوز یک بار در ماه منتشر می‌شوند، اکنون تاریخ انتشار خاصی تضمین نشده است.

میشال رحمان هفته گذشته در مورد تاخیرها فاش کرد که تاریخ انتشار اندروید 14 به اکتبر عقب افتاده است. 4، که تاریخ مورد انتظار راه اندازی برای سری Pixel 8 است. اگر این درست باشد، سامسونگ می‌تواند برنامه One UI 6 بتا را تکمیل کند و قبل از Google Android 14 را در کانال پایدار راه‌اندازی کند.

با این حال، گزارش شده است که Google در پشت صحنه روی نرم افزار توسعه کار می کند. پشتیبانی از Pixel 8 فراتر از آنچه سامسونگ وعده داده است. این می‌تواند به این معنی باشد که سری پرچم‌دار بعدی Google می‌تواند نرم‌افزاری شبیه آیفون دریافت کند، یعنی به‌روزرسانی‌های جدید سیستم‌عامل برای چندین سال پس از راه‌اندازی.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا