اخبار روز

به روز رسانی سونی PS5 پشتیبانی از Dolby Atmos را به ارمغان می آورد و به کاربران امکان می دهد صدای بوق راه اندازی را خاموش کنند

به روز رسانی سونی PS5 پشتیبانی از Dolby Atmos را به ارمغان می آورد و به کاربران امکان می دهد صدای بوق راه اندازی را خاموش کنند

به‌روزرسانی جدید Sony PS5

 • کاربران اکنون می‌توانند از دومین کنترلر DualSense برای کمک به آنها استفاده کنند. بهبود دسترسی، مطابق با شرکت blog.
 • کاربران اکنون این گزینه را دارند که صدای بیپ PS5 را هنگام روشن کردن یا روشن کردن آن، ساکت یا تغییر دهند. خاموش یا زمانی که آن را در حالت استراحت قرار می دهید.
 • این به روز رسانی روش های جدیدی را برای ارتباط با سایر بازیکنان و تنظیم جلسات چندنفره کاربران به دلخواه آنها ارائه می دهد.
 • این به روز رسانی همچنین از موارد بزرگتر پشتیبانی می کند. -ظرفیت درایوهای SSD M.2، با ظرفیت‌های تا 8 ترابایت.
 • به‌روزرسانی جدید همچنین به کاربران اجازه می‌دهد از صدای سه بعدی مجهز به Tempest 3D AudioTech در دستگاه‌های HDMI که از Dolby Atmos پشتیبانی می‌کنند لذت ببرند.
 • 29404f0328d7d855d429deaa1d962d3d3cd90b23 scaled.jpg?tr=q 100?fit=1024%2C576&zoom=1

  این شرکت گفت که همچنین در حال گسترش سازگاری PS Remote Play است تا دستگاه‌های اندرویدی بیشتری را شامل شود. همچنین در حال برنامه‌ریزی برای معرفی برخی پیشرفت‌ها در برنامه PS در هفته‌های آینده است.

  PS Remote Play به کاربران این امکان را می‌دهد تا بازی‌ها را از کنسول PS5 یا PS4 خود به دستگاه‌های مختلف مانند تلفن‌های هوشمند پخش کنند. تبلت ها (iOS و Android)، رایانه های شخصی و مک، چه به اینترنت و چه در شبکه خانگی متصل باشند.

  این شرکت همچنین اشاره کرد که برنامه PS Remote Play در دستگاه هایی که دارای سیستم عامل Android TV 12 هستند قابل دسترسی است. ، که شامل – Chromecast با Google TV (مدل 4K) و مدل BRAVIA XR A95L است.

  برای استفاده از Remote Play در این دستگاه‌ها، برنامه PS Remote Play را در دستگاه Android خود جستجو کنید، آن را دانلود و نصب کنید. آن را.

  این به‌روزرسانی همچنین دستورات صوتی جدیدی را در ایالات متحده و بریتانیا معرفی می‌کند، جایی که کاربران اکنون می‌توانند با گفتن «Hey PlayStation, help» برای دسترسی فوری به صفحات راهنما یا «Hey PlayStation، چه خبر است؟» ” برای اطلاع از آخرین ویژگی‌ها و مجموعه فعلی پیشنهادات PS Plus.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا