اخبار روز

اپل متهم به بیش از حد مجاز تشعشعات آیفون 12، فرانسه تهدید به ممنوعیت دستگاه می کند

اپل متهم به بیش از حد مجاز تشعشعات آیفون 12، فرانسه تهدید به ممنوعیت دستگاه می کند

iPhone 12 از سطوح تشعشع فراتر رفت

آیفون 12 از حد مجاز قرار گرفتن در معرض تشعشع فراتر رفته است. . پس از کشف این موضوع، وزیر ارتباطات و دیجیتال فرانسه به اپل هشدار داده است که به‌روزرسانی نرم‌افزاری را برای آیفون 12 منتشر کند که سطح تشعشعات آن را کاهش می‌دهد. عدم انجام این کار منجر به ممنوعیت دستگاه در کشور می شود.

Apple نه تنها از فرانسه بلکه همچنین با گروه های حقوق مصرف کننده که نگران موضوع تشعشع هستند. به نظر می رسد با تنظیم کننده این کشور به بلژیک نیز رسیده است بررسی خطرات بالقوه آیفون 12 برای سلامتی.

اپل این اتهامات را رد کرده است و اینکه آیا به روز رسانی نرم افزاری ارائه خواهد کرد یا خیر، هنوز تایید نشده است. اما طبق گزارشات، از کارمندان خواسته است که وقتی از میزان تشعشعات آیفون 12 پرسیده می‌شود، بگویند که «چیزی برای اشتراک‌گذاری ندارند». طبق گزارش توسط Bloomberg.

این وضعیت کمی گیج کننده است، اگرچه به دلیل زمان بندی اپل آیفون 12 را پس از آیفون 15 که اوایل این هفته عرضه شد متوقف کرد. این بدان معنی است که اپل دیگر آیفون 12 را نمی فروشد، اما همچنان از طریق نمایندگی های مجاز و تا زمان اتمام موجودی در دسترس خواهد بود. با این حال، این مشکل را برای افرادی که قبلاً آیفون 12 دارند حل نمی‌کند. هنوز مشخص نیست که اپل چگونه می‌خواهد با این وضعیت کنار بیاید و آیا این نیز به شکایت منجر می‌شود یا خیر.

ویدیو اپل آیفون 12

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا