اخبار روز

One UI 6 برای Galaxy S23 گام دیگری به سوی انتشار پایدار آن برداشته است

One UI 6 برای Galaxy S23 گام دیگری به سوی انتشار پایدار آن برداشته است

خلاصه

  • سامسونگ سومین نسخه بتای One UI 6 را برای سری گلکسی S23 عرضه می کند که شامل رفع اشکالات و پایداری بهبود یافته و همچنین کنترل های پخش پیشرفته برای پخش کننده ویدیو می شود.
  • سومین بتای تغییرات جزئی مانند خطوط شکلک و پیش‌فرض نمای گسترش‌یافته پانل رسانه را با قابلیت به خاطر سپردن آخرین وضعیت آن ارائه می‌کند.
  • برخی از کاربران در دو نسخه بتای اول، انیمیشن‌های تاخیری را گزارش کردند و سامسونگ قول داده است که در آینده به این مشکل رسیدگی کند.

Samsung برنامه One ​​UI 6 beta را برای Galaxy S23 اجرا کرده است. سریال تقریباً یک ماه است. این نسخه بتا دوم را چند هفته پیش حذف کرد در حالی که در حال گسترش بود برنامه برای بازارهای بیشتر. این غول کره ای عرضه سومین سیستم عامل اندروید 14 را برای گوشی پرچمدار سال 2023 خود در بازارهای کلیدی که برنامه بتا در آنها فعال است، آغاز کرده است.

سیستم‌افزار 1.3 گیگابایتی One ​​UI 6 beta 3 ZWI8 برای Galaxy S23 حاوی وصله امنیتی سپتامبر 2023 است. یادداشت‌های انتشار رسمی سامسونگ عمدتاً به رفع بسیاری از باگ‌های گزارش‌شده و بهبود پایداری اشاره می‌کنند، اگرچه ممکن است پیشرفت‌های دیگری نیز وجود داشته باشد. قابل توجه ترین ویژگی بر اساس گزارش تغییرات، کنترل های پخش پیشرفته برای پخش کننده ویدیوی داخلی است.

یک تغییر جزئی در نحوه ظاهر شکلک‌ها در One UI 6 beta 3 وجود دارد:

یک تغییر جزئی دیگر این است که پنل رسانه جدید به صورت پیش‌فرض روی نمای گسترش یافته قرار می‌گیرد. همچنین آخرین حالت فروپاشی یا گسترش یافته خود را به یاد می آورد. سایه نوتیفیکیشن خود در حال حاضر یک اثر تاری جزئی دارد و حتی بهتر از دو نسخه بتای قبلی به نظر می رسد.

با این حال، سیستم عامل بدون مشکل نیست. سامسونگ اشاره می کند که ممکن است نتوانید برنامه Kids را در آخرین نسخه بتا نصب کنید. در سناریوهای خاص، ممکن است دستیار Google با حرکت تند کشیدن به بالا فعال نشود.

بسیاری از کاربران Galaxy S23 از انیمیشن‌های تاخیری و لکنت زبان در دو نسخه اول One UI 6 بتای شکایت داشتند. می سازد. یکی از اعضای تیم کره ای سامسونگ قول داده است که این مشکل را در یک سیستم عامل آینده حل کند. در حال حاضر، مشخص نیست که آیا نسخه بتا سوم انیمیشن‌های نرم‌تری را معرفی می‌کند یا خیر.

سومین نسخه بتای One UI 6 برای Galaxy S23 در ایالات متحده، آلمان و هند پخش می شود. سفت‌افزار باید در بازارهای دیگری که برنامه بتا در آن‌ها در دسترس است در روزهای آینده فعال شود.

بر اساس Android 14، One UI 6 دارای چندین ویژگی و پیشرفت جدید است. یک پانل تنظیمات سریع بازطراحی شده، یک فونت سیستم جدید، شکلک های جدید که طراحی بسیار بهتری دارند، نمادهای به روز شده در برنامه دوربین و بسیاری موارد دیگر وجود دارد. می‌توانید برخی از ویژگی‌های برتر One UI 6 را که به گوشی Galaxy شما ارائه می‌شود در اینجا بررسی کنید..

علاوه بر Galaxy S23، سامسونگ از One ​​UI 6 استفاده می کند. برنامه بتا برای Galaxy A34 و A54. پرچمداران قدیمی و دستگاه های تاشوی این شرکت هنوز طعم اندروید 14 را در نسخه بتا نچشیده اند و صاحبان آنها را ناامید می کند.

احتمالاً سامسونگ چند نسخه بتای One UI 6 را قبل از عرضه نسخه پایدار برای عموم منتشر خواهد کرد. با انتشار عمومی Android 14 احتمالاً تا اوایل اکتبر به تعویق افتاده است، غول کره ای فرصتی برای عرضه دارد. به‌روزرسانی پایدار One UI 6 را برای Galaxy S23 تقریباً در همان زمان ارائه دهید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا