آموزش

پنجره اشتراک گذاری ویندوز 11 به شما امکان می دهد فایل ها را به مخاطبین تیم خود ارسال کنید

پنجره اشتراک گذاری ویندوز 11 به شما امکان می دهد فایل ها را به مخاطبین تیم خود ارسال کنید

Windows 11 Build 23545 بر بهبودها تمرکز دارد، کاری که مایکروسافت باید بیشتر انجام دهد.

توسط Flavius ​​Floare

Flavius Floare

فلاویوس یک نویسنده و یک تولید کننده محتوای رسانه ای است که علاقه خاصی به فناوری، بازی، رسانه، فیلم و داستان سرایی دارد. او از گذراندن وقت در طبیعت و در… بیشتر بخوانید

Windows 11 Build 23545

مایکروسافت نسخه 23545 ویندوز 11 را برای Dev Chanel در برنامه Windows Insider، و ساخت با پیشرفت های زیادی همراه است.

طبق گزارش تغییرات، کاوشگر فایل پیشرفت های زیادی در این ساخت پیدا می کند که باید تجربه استفاده از آن را تا حد زیادی بهبود بخشد. از مشکلات UX گرفته تا مشکلات خرابی، File Explorer باید این بار به درستی کار کند.

با این حال، ویژگی جالب دیگری در بیلد 23545 به ویندوز 11 می آید. پنجره اشتراک گذاری داخلی ویندوز 11 به طور خودکار تمام مخاطبین تیم مایکروسافت شما (از مدرسه یا محل کار) را اسکن می کند و به شما امکان ارسال فایل را می دهد. و پیوست به آنها.

ما همچنین توانایی مشاهده مخاطبین تیم های مایکروسافت (کار یا مدرسه) و ارسال فایل ها به آنها را مستقیماً در داخل داخلی ارائه می کنیم. اگر با حساب Entra ID (AAD) وارد شده باشید، پنجره اشتراک گذاری Windows.

همانطور که مایکروسافت می گوید، باید با Entra ID. این ویژگی می‌تواند در سازمان‌ها و مدارس بسیار مفید باشد، زیرا می‌توانید به راحتی تکالیف، وظایف و تکالیف را با دانش‌آموزان یا همکاران به اشتراک بگذارید.

بیلد 23545 ویندوز 11 همه چیز در مورد بهبود تجربه ویندوز 11 است

با استفاده از این ساخت، همچنین می‌توانید هنگام استفاده از تجربه اشتراک‌گذاری Nearby، نام دستگاه Windows 11 خود را تغییر دهید یا نام دوستانه‌تری بدهید.

فقط باید به تنظیمات > سیستم > اشتراک‌گذاری در اطراف بروید و نام دستگاه خود را با نامی که دوست دارید تغییر دهید.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، File Explorer با این بیلد بهبودهای زیادی دریافت می کند، که می توانید آنها را در پست رسمی وبلاگ. با این حال، نوار وظیفه و جستجو در نوار وظیفه اکنون باید تجربه بهبود یافته ای را هنگام استفاده از آنها ارائه دهند. Windows 11 Build 23545

به‌علاوه، در مورد فایل‌ها و پیوست‌ها، اینسایدرها اکنون می‌توانند دوباره اسکرین‌شات‌های پنجره‌دار بگیرند، پس از اینکه مایکروسافت مشکلی را برطرف کرد که در آن تلاش برای گرفتن اسکرین‌شات از حالت پنجره، به‌جای اینکه برنامه در فوکوس باشد، از کل صفحه‌نمایش عکس گرفته شود.

ویندوز 11 بیلد 23545 ویژگی‌های جدیدی را به همراه نداشت، اما در عوض بر بهبود ویژگی‌های موجود تمرکز کرد تا ویندوز 11 بتواند به راحتی در کانال پایدار اجرا شود. این کاری است که مایکروسافت از این پس باید بیشتر انجام دهد.

اما نظر شما چیست؟

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا