اخبار روز

هدفون جدید QuietComfort Ultra Bose چرخش جالبی را در صدای فضایی ایجاد می کند

هدفون جدید QuietComfort Ultra Bose چرخش جالبی را در صدای فضایی ایجاد می کند

خلاصه

  • Bose پرچم‌دار جدید QuietComfort Ultra Headphones را به عنوان جایگزین هدفون حذف نویز 700 معرفی کرده است که دارای طراحی سنتی‌تر (و تاشو) است.
  • هدفون QuietComfort Ultra Audio Immersive Bose را معرفی می کند، یک ویژگی صوتی فضایی اختصاصی که به نرم افزار اضافی نیاز ندارد.
  • هدفون‌های QuietComfort Ultra با پشتیبانی از صدای فراگیر و کیفیت تماس بهبودیافته، تازه‌سازی سبکی را ارائه می‌کنند، در حالی که هدفون استاندارد جدید QuietComfort فیلتر شخصی‌سازی نویز ANC را ارائه می‌کند. تمامی محصولات از امروز برای پیش خرید موجود است.

در ماه فوریه، یک افشای اطلاعات نشان داد که بوز در حال برنامه ریزی یک جفت هدفون پیشرفته ANC است برای جایگزینی هدفون های قدیمی حذف نویز 700، به نام هدفون Bose QuietComfort Ultra.

امروز، Bose سه محصول جدید را معرفی کرد که مدتی است منتظر آنها بودیم. پس از یک سری اطلاعات فاش شده، این شرکت تایید کرد که هدفون پرچمدار جدید خود قرار است جایگزین هدفون قدیمی حذف نویز 700، هدفون Bose QuietComfort Ultra شود. Bose همچنین Earbuds QuietComfort Ultra را معرفی کرد، به‌روزرسانی QuietComfort Earbuds II سال گذشته و هدفون فرعی جدید (اما همچنان گران قیمت) Bose QuietComfort.

هدفون QuietComfort Ultra

bose-quietcomfort-ultra-headphones-lifestyle-dark

هدفون Bose QuietComfort Ultra پیشنهاد جدید ANC قفسه بالای این شرکت است. آنها در حال جایگزینی Bose Noise Cancelling 700 به عنوان گوشی پرچمدار این شرکت هستند. هدفون Ultra دارای طراحی سنتی تر Bose است که از نظر زیبایی شناختی بیشتر از QuietComfort 35 و 45 نسبت به 700s وام گرفته است. برخلاف Bose 700، پرچم‌دار جدید این شرکت می‌تواند تا شود تا در یک کیف حمل کوچک‌تر قرار بگیرد، و در مورد 700s تاشوی غیر تاشو را برطرف کند.

فراتر از ویژگی‌های مورد انتظار هدفون ANC سطح بالا، هدفون QuietComfort Ultra اولین چیزی است که Bose آن را Immersive Audio می‌نامد، یک سیستم صوتی فضایی اختصاصی که قرار است صدایی را ایجاد کند که رسانه شما از جلوی شما می‌آید. این ویژگی از پردازش روی دستگاه استفاده می‌کند، بنابراین می‌تواند با هر منبع صوتی بلوتوثی کار کند، از جمله منابعی که به طور طبیعی از صدای مکانی پشتیبانی نمی‌کنند.

من باید هدفون Bose QuietComfort Ultra را در یک رویداد مطبوعاتی در نیویورک امتحان کنم، و در مدت کوتاهی که با آنها کار کردم، تحت تأثیر قرار گرفتم. Immersive Audio دو تنظیم دارد. Still وجود دارد که برای استفاده زمانی که در یک نقطه نشسته اید و Motion برای زمانی که در حال حرکت هستید استفاده می شود.

تنظیم Still این توهم را ایجاد می کند که منبع صوتی شما ثابت است، مانند بلندگوهای استریو روی میز جلوی شما. وقتی سرتان را برمی‌گردانید، به نظر می‌رسد که اگر بخواهید از صدای بیرون در دنیای واقعی دور شوید، صدا را می‌دهید: صدا در یک گوش بلندتر و در گوش دیگر آرام‌تر می‌شود. با جابه‌جایی به Motion، صدا همچنان به‌نظر می‌رسد که از جلوی شما می‌آید و نه مستقیماً از بیرون گوش‌هایتان، اما در حین حرکت تغییر جهت نمی‌دهد – به نظر می‌رسد که شما را دنبال می‌کند.

صدای همه جانبه در چند دقیقه ای که با آن داشتم، چشمگیر به نظر می رسید، اما تا زمانی که زمان بیشتری با هدفون در خارج از یک محیط نمایشی با دقت ساخته شده داشته باشم، قضاوت می کنم.

هدفون QuietComfort Ultra از امروز در رنگ‌های مشکی یا سفید برای پیش‌سفارش از Bose در دسترس است و با قیمت سرد ۴۲۹ دلار عرضه می‌شود. در دسترس بودن عمومی “اوایل اکتبر” شروع می شود.

bose-quietcomfort-ultra-headphones-black-square-1

هدفون Ultra Bose QuietComfort

هدفون QuietComfort Ultra Bose جدیدترین پرچمدار این شرکت است. روی گوش، جایگزین هدفون Bose Noise Cancelling Headphones 700. این هدفون ها دارای طراحی تاشو آشنا هستند و دارای فناوری صوتی همه جانبه جدید Bose هستند که صدای استریو فضایی را در هر دستگاهی فعال می کند. هدفون QuietComfort Ultra همچنین از جفت سریع برای جفت‌سازی آسان در Android پشتیبانی می‌کند.

Earbuds QuietComfort Ultra

bose-quietcomfort-ultra-earbuds-lifestyle

ایربادهای ANC رده بالای قبلی Bose، QuietComfort Earbuds II، تنها در سپتامبر گذشته عرضه شدند، اما ما در حال حاضر در حال دریافت نسخه بعدی در Earbuds QuietComfort Ultra هستیم. به نظر می‌رسد که جوانه‌های جدید تازه‌سازی نسبتاً سبکی هستند – قابل توجه‌ترین تغییر این است که جوانه‌ها از همان جلوه‌های صوتی همهجانبه مانند هدفون QuietComfort Ultra روی گوش پشتیبانی می‌کنند. Bose همچنین در مورد بهبود کیفیت تماس صحبت می‌کند و از «میکس میکروفون پویا و فیلترهای تطبیقی» استفاده می‌کند که باید صدای شما را در طرف دیگر تماس‌ها واضح‌تر کند.

در مقایسه با QC Earbuds II، Earbuds QuietComfort Ultra از Fast Pair پشتیبانی می‌کند — اما کیف آن‌ها هنوز از شارژ بی‌سیم پشتیبانی نمی‌کند. Bose می‌گوید که از 20 اکتبر یک پوشش سیلیکونی 49 دلاری به فروش می‌رساند که شارژ بی‌سیم را برای Earbuds QuietComfort Ultra و نسل قبلی QuietComfort Earbuds II را امکان‌پذیر می‌کند.

مانند هدفون QuietComfort Ultra، هدفون Ultra Earbuds از امروز برای پیش‌سفارش در دسترس است، در رنگ‌های سیاه یا سفید، با همان قیمت 299 دلاری QC Earbuds II. در دسترس بودن کامل برای اوایل اکتبر تنظیم شده است.

bose-quietcomfort-ultra-earbuds-black-square-2

هدفون Bose QuietComfort Ultra

Earbuds QuietComfort Ultra Bose نسخه به روز شده ای از QuietComfort Earbuds II سال گذشته. مانند هدفون QuietComfort Ultra، هدفون Ultra Earbuds از ویژگی Immersive Audio Bose برای ایجاد توهم صدای فضایی، صرف نظر از اینکه هدفون ها با چه دستگاهی جفت شده اند، پشتیبانی می کند.

هدفون QuietComfort

bose-quietcomfort-headphones-green-lifestyle

در نهایت، Bose هدفون جدید QuietComfort استاندارد خود را تأیید کرد که قرار است جایگزین هدفون QuietComfort اخیر 45 به عنوان هدفون متوسط ​​وزن این شرکت شود. هدفون QC جدید حتی به‌روزرسانی کوچک‌تری نسبت به مدل قبلی نسبت به Ultra Earbuds است – آنها از ویژگی جدید فانتزی Bose Immersive Audio برخوردار نیستند. اکنون می‌توانید سطح فیلتر کردن نویز ANC را شخصی‌سازی کنید، اما تا آنجا که افزوده‌های جدید قابل‌توجهی انجام می‌شود، همین کار را انجام دهید.

هدفون جدید QuietComfort همچنین از امروز برای پیش‌سفارش در رنگ‌های مشکی، سفید یا سبز تیره با مدت زمان محدود با قیمت 349 دلار در دسترس است – 20 دلار افزایش قیمت در مقایسه با مدل قبلی. در دسترس بودن عمومی برای هدفون QuietComfort یک هفته از امروز، در 21 سپتامبر شروع می‌شود.

bose-quietcomfort-headphones-black-square

هدفون Bose QuietComfort

هدفون جدید Bose QuietComfort جایگزین Bose QuietComfort 45 به عنوان هدفون ANC درجه یک شرکت می شود. آنها هنوز هم کیفیت ANC علامت تجاری Bose را دارند، اما با ویژگی Immersive Audio که این شرکت در هدفون ها و هدفون های Ultra خود صحبت می کند، ارائه نمی شود.

برداشت های اولیه من از فناوری صوتی همهجانبه جدید Bose مثبت است – اثر قانع کننده به نظر می رسد. اما من فقط چند دقیقه با هدفون QuietComfort Ultra در یک محیط صحنه و گوش دادن به موسیقی از پیش تعیین شده وقت داشتم، بنابراین واقعاً هنوز برای قضاوت کافی ندارم. اگر در زندگی واقعی به همان اندازه که در تظاهرات تاثیرگذار است، می‌توانم ببینم که اغلب از آن استفاده می‌کنم – اما این یک اگر

بزرگ است.

هدفون‌های QuietComfort Ultra Bose، هدفون‌های QuietComfort Ultra، و هدفون‌های QuietComfort جدید همگی برای پیش‌سفارش از امروز مستقیماً از Bose در دسترس هستند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا