اخبار روز

برخی از کاربران نمی‌توانند در حال حاضر اعتبار Google Play را پس‌خرید کنند

برخی از کاربران نمی‌توانند در حال حاضر اعتبار Google Play را پس‌خرید کنند

خلاصه

  • Google برای اطلاعات و بازخورد به کاربران وابسته است و به آنها اعتبار Play را پاداش می دهد. با این حال، برخی از افراد در بازخرید این اعتبارات مشکل دارند.
  • اعتبارات Play را فقط می‌توان برای موارد پولی و خریدهای درون‌برنامه استفاده کرد، و مواردی را که می‌توانید با آن‌ها بخرید محدود می‌کند
  • افراد مشکلاتی را در مورد بازخرید موجودی Play، عدم موفقیت پرداخت‌ها و پیام خطا ظاهر می شود گوگل هنوز به طور رسمی به این مشکل رسیدگی نکرده است.

به همان اندازه که گوگل را به خاطر تلاش‌هایش برای ارائه خدماتی که ساده‌سازی و زندگی روزمره ما را خودکار می‌کند قائل هستیم، این شرکت برای اطلاعات موجود در برنامه‌هایی مانند Maps، و برای همه بازخوردها و مسیرهایی که از آزمایش‌کنندگان بتا دریافت می‌کند، تا حد زیادی به جامعه کاربران وابسته است. این شرکت مسئولیت خود را می‌پذیرد و به پاسخ‌دهندگان نظرسنجی با اعتبار Google Play قابل بازخرید در برابر برنامه‌ها، کتاب‌ها، فیلم‌ها و حتی خریدهای درون برنامه‌ای از طریق فروشگاه Google Play پاداش می‌دهد. اخیراً، افرادی که اعتبار Play را پس‌خرید می‌کنند، با یک کد خطای غیرقابل توضیح مواجه شده‌اند.

فروشگاه Play اولین فروشگاه برنامه در Android است، حتی اگر Google به چندین برنامه دیگر اجازه رشد دهد. با این حال، اعتبارات Play را فقط می‌توان در مقابل موارد پولی موجود در فروشگاه Play و خریدهای درون‌برنامه از طریق سیستم صورت‌حساب Play بازخرید کرد. این شامل اکثریت قریب به اتفاق محتوایی است که در Android می بینید. علاوه بر این، موجودی Play شما به عنوان یک کیف پول آنلاین عمل می کند. شما می توانید آن را از طریق یک تراکنش آنلاین شارژ کنید، اما هر پولی که از یک IAP باقی مانده است در موجودی شما باقی می ماند و برای دفعه بعد آماده استفاده است. Google همچنین با پاسخ دادن به نظرسنجی‌های مربوط به محصولات خود و تجربیاتشان در برنامه Google Opinion Rewards به افراد کمک می‌کند تا پول جمع کنند. به درآمدهای تکمیل شده اعتبار می دهد نظرسنجی مستقیماً به عنوان موجودی Play.

شکایت‌های اخیر در پشتیبانی Google Play صفحات نشان می‌دهند که چند نفر هنگام بازخرید موجودی Play خود با مشکل مواجه شده‌اند. بیش از 120 نفر در صفحه پشتیبانی Google تأیید کردند که با این مشکل مواجه هستند، و بیشتر گزارش‌ها می‌گویند پرداخت انجام نمی‌شود و سیستم یک پیام خطا با کد زیر نشان می‌دهد:

اگرچه گسترده نیست، افراد ابتدا متوجه این مشکلات بیش از یک هفته پیش در subreddit اختصاص داده شده به Ingress Prime، بازی ایجاد شده توسط توسعه‌دهنده Pokémon Go، Niantic, Inc. اعضای تیم Android Police نیز هنگام استفاده از موجودی Play به‌عنوان بازی، نتوانستند خرید کتاب‌ها را تکمیل کنند. روش پرداخت. با این حال، پرداخت ها در برخی موارد انجام می شود.

اگر این کد خطا را مشاهده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از روش پرداخت دیگری، مانند کارت اعتباری یا نقدی، خرید را دوباره امتحان کنید، زیرا به نظر می‌رسد موجودی Play تنها مورد مشکل‌ساز در حال حاضر است. Google به طور رسمی این مشکل را در انجمن‌های پشتیبانی تایید نکرده است، اما در مورد ارزش آن، حداقل به یک کاربر گفته شده است که شرکت «کارشناسان در حال کار بر روی آن هستند.” آخرین برخورد ما با این مشکل دیروز انجام شد، اما پرداخت با استفاده از اعتبار Play امروز انجام شد. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد، اما اگر Google متوجه شود یا مشکلی را برطرف کند، این مقاله را به روز خواهیم کرد. پیشنهاد می‌کنیم خریدهای بزرگی را که شامل موجودی Google Play شما می‌شود، متوقف کنید.

متشکرم: ادواردو، موشه

حتما بخوانید : اخبار سامسونگ چیست؟

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا