اخبار روز

اخبار سامسونگ چیست؟

اخبار سامسونگ چیست؟

Samsung تعداد زیادی برنامه را در بهترین تلفن‌های Samsung Galaxy و تبلت‌ها از قبل بارگیری می‌کند. بسیاری از آنها مفید هستند، در حالی که برخی شبیه به پیشنهادات گوگل با برداشت غول کره ای از آن هستند. Samsung News یکی از این برنامه‌هاست که از عملکرد Google Discover تقلید می‌کند اما با مجموعه پیشرفت‌های این شرکت. قبلاً به عنوان Samsung Free شناخته می شد، در زیر همه چیزهایی که باید درباره Samsung News بدانید و چه چیزی آن را از Google Discover متمایز می کند آورده شده است.

اخبار سامسونگ چیست؟

Samsung News یک سرویس جمع‌آوری محتوا است که اخبار مهم را بر اساس اولویت و مکان شما برجسته می‌کند. محتوا از فهرستی از شرکای سرپرستی شده مانند بلومبرگ، یو‌اس‌ای تودی، پولیتیکو، نیویورک پست، دیلی‌بیست، معاون، یو‌اس‌ای تودی و غیره منتشر شده است. از بسیاری جهات، Samsung News مانند Google Discover کار می‌کند، اگرچه برخلاف دومی، دارای برگه‌های پادکست و Following است. از دومی، می توانید منابع محتوایی را که دوست دارید دنبال کرده و سفارشی کنید.

در تکرار قبلی خود، Samsung News به عنوان Samsung Free شناخته می شد. اما با توجه به جذب کم، سازنده کره‌ای گوشی‌های هوشمند این سرویس را در آوریل 2023 تغییر نام داد. با Samsung Free، می‌توانید به برگه‌های Watch و Play نیز دسترسی داشته باشید تا ویدیوهای توصیه‌شده را مشاهده کنید یا بازی‌های پیشنهادی را انجام دهید.

با این حال، به این دو ویژگی به عنوان بخشی از اصلاح، بوت داده شد. اکنون باید از برنامه اختصاصی Samsung TV Plus برای پخش جریانی تلویزیونی درخواستی و زنده برای رایگان در دستگاه گلکسی شما. قبلاً، این محتوا از طریق Samsung Free در دسترس بود.

یکی از ویژگی‌های کلیدی Samsung News، گزارش‌های روزانه است. می‌توانید این سرویس را طوری تنظیم کنید که جلسات توجیهی صبح و عصر را ارائه کند و به شما یک نمای کلی از سرفصل‌ها و اخبار برتر ارائه دهد. تیمی از سردبیران خبر با تجربه این جلسه توجیهی را مدیریت می‌کنند.

Samsung News به صورت بتا برای کاربران دستگاه Galaxy در ایالات متحده و کانادا در دسترس است. در مناطق دیگر و در تلفن‌ها و تبلت‌های قدیمی‌تر، این سرویس هنوز به عنوان رایگان سامسونگ شناخته می‌شود. اگر Samsung News در منطقه شما در دسترس نیست، از Samsung Free استفاده کنید. بنابراین، می‌توانید از محتوای Samsung TV Plus و برگه تماشا کردن لذت ببرید یا بازی‌های توصیه شده در برگه Play را انجام دهید. با این حال، راهی برای دور زدن این محدودیت وجود دارد.

نحوه روشن و خاموش کردن اخبار سامسونگ در تلفن گلکسی یا تبلت

Samsung News از پانل صفحه اصلی سمت چپ تلفن Galaxy شما قابل دسترسی است. بسته به نحوه تنظیم دستگاه خود، ممکن است Samsung News را با Google Discover جایگزین کرده باشید. می توانید پانل صفحه اصلی Samsung News را بازگردانید. یا اگر از طرفداران Samsung News نیستید، می‌توانید آن را خاموش کنید.

 1. برای وارد شدن به حالت نمای کلی، با دو انگشت روی صفحه اصلی تلفن سامسونگ خود فشار دهید.
 2. به پانل صفحه اصلی سمت چپ بروید.
 3. برای خاموش کردن Samsung News و Google Discover، کلید ضامن در بالا را روی خاموش قرار دهید.
 4. برای روشن کردن پانل اخبار سامسونگ، مطمئن شوید که کلید روی روشن تنظیم شده است. سپس، Samsung News را انتخاب کنید.
 5. نحوه سفارشی کردن اخبار سامسونگ

  اگر Samsung News را دوست دارید، ممکن است بخواهید موضوعات خبری، منابع و محتوای نمایش داده شده را سفارشی کنید. زمانی که بدانید گزینه‌ها در کجا قرار دارند، این کار ساده است.

  1. Samsung News را در تلفن Galaxy خود باز کنید.
  2. روی دکمه منوی 3 نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.
  3. از منوی باز شده تنظیمات را انتخاب کنید.
  4. برای سفارشی کردن موضوعات اخبار، روی مدیریت موضوعات اخبار ضربه بزنید. سپس می‌توانید دسته‌هایی مانند سیاست، تجارت و فناوری را که می‌خواهید دنبال کنید، انتخاب کنید.
  5. برای مدیریت منابع جدید، به گزینه مدیریت منابع خبری بروید و انتشاراتی را که می‌خواهید پیشنهادات محتوا را از آنها ببینید انتخاب کنید.
 • می توانید پادکست ها را به گونه ای تنظیم کنید که به طور خودکار در اخبار سامسونگ با سفارشی کردن گزینه‌های تنظیمات بارگیری در زیر پادکست‌ها.
 • نحوه دسترسی به اخبار سامسونگ در خارج از ایالات متحده یا کانادا

  Samsung News در نسخه بتا است و در حال حاضر فقط در ایالات متحده و کانادا در دسترس است. با این حال، دسترسی به این سرویس از سایر نقاط جهان امکان پذیر است. در اینجا چگونه است.

  1. آخرین Samsung News APK را برای گوشی Galaxy خود از APKMirror.
  2. میانبر Samsung News را در کشوی برنامه پیدا کنید. نماد را طولانی فشار دهید و i را انتخاب کنید.
  3. روی تنظیمات اخبار سامسونگ ضربه بزنید.
  4. به پایین بروید و درباره اخبار سامسونگ را انتخاب کنید.
  5. مکرراً ضربه بزنید. بنر Samsung News.
  6. وقتی رمز عبور از شما خواسته شد، Carnival+1107 را وارد کنید .
  7. این به شما امکان دسترسی به تنظیمات برنامه‌نویس برنامه را می‌دهد. به منو سر بزنید
  8. روی Preset کشور ضربه بزنید و USA را به عنوان منطقه انتخاب کنید.

  به صفحه اصلی تلفن Galaxy خود برگردید. منوی برنامه‌های اخیر را باز کرده و روی کارت اخبار سامسونگ به بالا بکشید تا برنامه بسته شود. سپس، تلفن خود را مجددا راه اندازی کنید و Samsung News را برای استفاده از آن باز کنید.

  Samsung News را امتحان کنید

  قبل از رد کردن Samsung News حتماً آن را امتحان کنید. در حالی که این سرویس به عنوان یک شبیه سازی Google Discover شروع شد، این سرویس در طول سال ها تکامل یافته است و می تواند جایگزینی عالی برای Google Discover برای بسیاری شود. اما اگر به اخبار سامسونگ علاقه ندارید، می‌توانید آن را مانند سایر برنامه‌های سامسونگ در تلفن خود خاموش کنید. .

  titan

  می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا