اخبار روز

OnePlus نسخه بتای باز OxygenOS 14 را برای OnePlus 11 منتشر کرد: تغییرات، نحوه دانلود

OnePlus نسخه بتای باز OxygenOS 14 را برای OnePlus 11 منتشر کرد: تغییرات، نحوه دانلود

OxygenOS 14 بر اساس تغییرات Android 14

یک تغییر لاگ برای OxygenOS 14 توسط نرم افزار OnePlu ارائه شده است. در یک پست انجمن جدید ما آن را در اینجا فهرست کرده ایم.

  • امنیت و حریم خصوصی: مدیریت مجوزهای مربوط به عکس و ویدیو را برای دسترسی ایمن تر برنامه ها بهبود می بخشد
  • بهینه سازی عملکرد: > پایداری سیستم، سرعت راه‌اندازی برنامه‌ها و روان بودن انیمیشن‌ها را بهبود می‌بخشد.
  • طراحی Aquamorphic: طراحی Aquamorphic را با سبک رنگی طبیعی، ملایم و واضح‌تر ارتقا می‌دهد تا رنگ‌های بهتری داشته باشد. تجربه راحت همچنین آهنگ‌های زنگ با مضمون Aquamorphic را اضافه می‌کند و صداهای اعلان سیستم را اصلاح می‌کند.
  • مراقبت از کاربر: یک AOD ردیابی کربن اضافه می‌کند که انتشار کربنی را که با پیاده‌روی به‌جای رانندگی از آن جلوگیری می‌کنید، به تصویر می‌کشد.

نحوه دانلود OxygenOS 14 Open Beta در OnePlus 11

در اینجا نحوه نصب OxygenOS 14 Open Beta بر روی OnePlus 11 خود آورده شده است. شایان ذکر است که این برنامه فقط برای کاربران هندی و آمریکای شمالی در دسترس است. روش‌های نصب نیز برای هر دو منطقه متفاوت است و این مقاله روش مربوط به واحد هندی را ذکر می‌کند.

  • ابتدا، مطمئن شوید که OnePlus 11 شما بر روی آخرین نرم‌افزار پایدار است: CPH2447_13.1.0. 590/CPH2447_13.1.0.591(EX01).
  • به تنظیمات > درباره دستگاه > به‌روزرسانی ضربه بزنید > روی نماد در بالا سمت راست > برنامه بتا > ضربه بزنید مراحل روی صفحه را برای درخواست دنبال کنید
  • OnePlus درخواست شما را ظرف 5 روز کاری پس از بسته شدن کانال برنامه بررسی می کند. اگر بازبینی را قبول کنید، نسخه را در 3 روز کاری بعدی دریافت خواهید کرد.
  • نحوه دانلود نسخه پس از تصویب برنامه: تنظیمات > درباره دستگاه > اکنون دانلود کنید.

[/aso-read

در حال حاضر، تنها 5000 کاربر اولی که ثبت نام کرده اند می توانند OxygenOS 14 بتا را در واحد OnePlus 11 خود در هند دانلود کنند. چنین محدودیتی برای کاربران آمریکای شمالی اعمال نمی شود. همیشه بهتر است با نرم افزار بتا محتاط باشید و توصیه می شود قبل از شروع تست از دستگاه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. بازگشت به نرم افزار پایدار نیز منجر به بازنشانی کامل داده ها می شود. می‌توانید اطلاعات کامل مربوط به همین موضوع را در پست انجمن‌های OnePlus بررسی کنید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا