اخبار روز

کانال‌های واتس‌اپ برای بهترین زمان آماده هستند

کانال‌های واتس‌اپ برای بهترین زمان آماده هستند

خلاصه

  • واتس‌اپ ویژگی کانال‌ها را منتشر کرده است که به برندها، افراد مشهور و سازمان‌ها اجازه می‌دهد به‌روزرسانی‌ها را با مخاطبان گسترده به اشتراک بگذارند.
  • کانال ها در کلمبیا و سنگاپور شروع به کار کردند، اما اکنون در 150 کشور در دسترس هستند، با ویژگی هایی مانند واکنش های ایموجی و پشتیبانی از ارسال پیام.
  • واتس‌اپ کانال‌ها را از چت‌ها جدا می‌کند، آن‌ها را بر اساس کشور فیلتر می‌کند و قول می‌دهد در آینده ویژگی‌های بیشتری را منتشر کند، از جمله امکان ایجاد کانال برای همه کاربران.

WhatsApp یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های پیام‌رسان در اطراف است، اما بزرگترین مشکل ما کمبود آن بوده است. از چند ویژگی که علیرغم محبوبیت در بین کاربران، آن را از برنامه هایی مانند تلگرام و دیسکورد دور می کند. با این حال، سال گذشته پر از به روز رسانی بود و WhatsApp در حال افزایش است. متا به تازگی انتشار جهانی ویژگی Channels را در سراسر جهان اعلام کرد و در نهایت این پلتفرم را برای پخش راحت مناسب کرد.

نباید با انجمن‌هایی که به‌عنوان چتری برای چت‌های گروهی موضوعی متعددی که یک رشته مشترک را به اشتراک می‌گذارند اشتباه گرفته شود، کانال‌ها یک ویژگی پیام‌رسانی یک به چند هستند. این برای برندها، افراد مشهور، سازمان‌ها، هنرمندان، رهبران و حتی تیم‌های ورزشی مورد علاقه شما طراحی شده است، بنابراین آنها می‌توانند به‌روزرسانی‌های اصلی را با مخاطبان گسترده به اشتراک بگذارند. اگرچه ایجاد کانال برای همه در دسترس نیست، WhatsApp اکنون اجازه می دهد کاربران در 150 کشور برای دنبال کردن کانال های مورد علاقه خود.

کانال ها کوچک شروع به کار کردند، محدود به کلمبیا و سنگاپور در ژوئن امسال. در ماه آینده، WhatsApp کانال ها را در مجموع به نه کشور گسترش داد. اکنون، به طور گسترده در دسترس است، با ویژگی‌هایی مانند واکنش‌های شکلک که به دنبال‌کنندگان اجازه می‌دهد با مدیران پیام‌ها درگیر شوند. اشتراک گذاری، به روز رسانی نامیده می شود. می‌توانید روی یک پیام ضربه بزنید و نگه دارید تا یک واکنش شکلک را انتخاب کنید، درست مانند یک پیام در یک چت معمولی WhatsApp.

WhatsApp”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container- id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

WhatsApp-channels-wide-rollout

حتی می‌توانید پیام‌ها را از کانال‌ها به چت‌های گروهی و مکالمات با مخاطبین خود فوروارد کنید. گیرندگان محتوا و لینکی برای بررسی کانال خود خواهند دید. این ویژگی به قابلیت کشف کانال ها کمک می کند و باید به این ویژگی کمک کند تا به سرعت محبوبیت پیدا کند. واتس‌اپ همچنین جدا کردن کانال‌ها را آسان می‌کند – کانال‌هایی که دنبال می‌کنید در یک بخش جداگانه و به دور از چت‌های شما نمایش داده می‌شوند. همچنین گزینه‌های زیادی برای فیلتر کردن فید نیز دریافت می‌کنید، بنابراین جدیدترین کانال‌ها را در بالا، آنهایی که بیشترین فالوور را دارند. به‌طور پیش‌فرض، واتس‌اپ کانال‌ها را بر اساس کشور فیلتر می‌کند، بنابراین کانال‌های محلی شما ابتدا نمایش داده می‌شوند. اگر زمانی نیاز به بازگشت به پیامی داشتید، پیدا کردن آن باید با این ویژگی آسان‌تر باشد.

امیدواریم، WhatsApp به شما اطلاع دهد زمانی که کانال ها برای شما در دسترس هستند، زیرا عرضه می تواند تدریجی باشد در هر صورت، برنامه اقدامات کافی برای محافظت از اطلاعات شخصی ادمین ها و دنبال کنندگان هر کانال انجام می دهد. واتس‌اپ قول داده است که در ماه‌های آینده ویژگی‌های مرتبط بیشتری مانند پشتیبانی از ویرایش به‌روزرسانی‌ها (فقط برای مدیریت) اضافه خواهد کرد. به زودی، می توانید کانال خود را نیز ایجاد کنید.

متشکرم: Moshe

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا