اخبار روز

نماد «دستگاه من را پیدا کن» گوگل قبل از راه‌اندازی ویژگی بزرگ تغییر می‌کند

نماد «دستگاه من را پیدا کن» گوگل قبل از راه‌اندازی ویژگی بزرگ تغییر می‌کند

خلاصه

  • گوگل در حال توسعه یک راه حل ردیابی موارد به نام شبکه Finder برای رقابت با سرویس های ردیابی مکان اپل و Tile است.
  • نماد به روز شده برای برنامه Find My Device Google دارای اشکال انتزاعی فن مانند است که اسکن و مشخص کردن اشیاء گم شده را نشان می دهد.
  • نسخه جدید برنامه می‌تواند دارای ویژگی‌های اضافی باشد، از جمله اشتراک‌گذاری موقت مکان‌های دستگاه و ویرایش اطلاعات تماس برای لوازم جانبی.

از آنجایی که اکثر مردم تقریباً مرتباً وسایل خود را گم می‌کنند، جای تعجب نیست که افزایش ناگهانی دستگاه‌های ردیابی بلوتوث در بازار وجود داشته باشد. خوشبختانه، شرکت های فناوری نیز در حال ایجاد شبکه های ردیابی خود هستند. Google یکی از شرکت هایی است که به دنبال راه حلی برای ردیابی مطالب است که از شبکه عظیم دستگاه های Android خود استفاده می کند. هنگامی که راه اندازی شد، شبکه Finder جدید، همانطور که به درستی نامیده می شود، پلتفرم را گسترش می دهد و آن را با خدمات ردیابی مکان Apple و Tile هماهنگ می کند. پیش از انتشار، به نظر می‌رسد گوگل نماد برنامه را با ظاهر و موضوع بصری جذاب‌تری تغییر داده است.

همانطور که توسط بنیانگذار Android Police Artem Russakovskii، نسخه 3.0 مشاهده شد. 046-4 Find My Device یک نماد به روز شده را نشان می دهد که رنگ های Google را پوشیده است، که شامل سایه های آبی، سبز، زرد و قرمز است. ما برای اولین بار نگاهی اجمالی به نماد جدید در ژوئن، زمانی که در اعلانی که وقتی شما یا شخص دیگری به دنبال دستگاه گم شده ای می گردد، بر روی تلفن خود دریافت می کنید.

جایگزین پین سبز رنگ قدیمی است که گوشی را در بر گرفته است. علاوه بر این، نماد جدید انتزاعی تر است، با دو شکل فن مانند که به انتقال ایده اسکن و مشخص کردن کمک می کند. طراحی به روز شده نیز شبیه امواج رادار یا پینگ های سونار است.

این یک تغییر مناسب است، زیرا برنامه جدید Find My Device به زودی می‌تواند دستگاه‌های بیشتری از جمله ردیاب‌های بلوتوث را ردیابی کند. بنابراین، به نوعی، آیکون جدید پیش نمایشی از توانایی جدید اپلیکیشن برای یافتن چیزهایی است که گم شده اند، با میشال رحمان اشاره می کند که دکمه جدیدی به رابط کاربری آن اضافه شده است. این دکمه به شما امکان می‌دهد یک مورد را به‌عنوان گمشده علامت‌گذاری کنید، بنابراین وقتی شبکه Finder آن را پیدا کرد، اعلان‌هایی دریافت خواهید کرد.

احتمالاً Google ویژگی‌های جدیدی را به برنامه معرفی می‌کند تا پیدا کردن برنامه خود را آسان‌تر کند. دستگاه های گم شده. رحمان به چند ویژگی جدید بالقوه برای برنامه Find My Device اشاره کرد، مانند امکان اطلاع رسانی موقت به دیگران از مکان دستگاه شما و تغییر اطلاعات تماسی که دیگران می توانند برای لوازم جانبی شما ببینند. به نظر می‌رسد می‌توانید کارهایی مانند اختصاص دادن دسته‌ها به دستگاه‌هایتان، تنظیم صدای زنگ دستگاهتان، پخش صدا در ردیاب‌های یافت شده و مشاهده سطح باتری لوازم جانبی انجام دهید.

نسخه 3.0 برنامه Find My Device اکنون در Google Play در دسترس است، اگرچه هنوز به طور گسترده در دسترس نیست. اما اگر حوصله ندارید، همیشه می‌توانید آن را از APKMirror.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا