اخبار روز

فایل‌های Google می‌توانند به زودی در شناسایی اسناد مهم بهتر شوند

فایل‌های Google می‌توانند به زودی در شناسایی اسناد مهم بهتر شوند

خلاصه

  • گوگل در حال کار بر روی ویژگی جدیدی به نام جستجوی هوشمند برای برنامه Files خود است که به طور خودکار اسناد مهم را شناسایی کرده و آنها را در یک برگه جداگانه برجسته می کند.
  • جستجوی هوشمند به صورت دوره‌ای اسناد و تصاویر دستگاه شما را با استفاده از OCR اسکن و فهرست می‌کند و یافتن سریع فایل‌های مهم را آسان‌تر می‌کند.
  • ویژگی جستجوی هوشمند در حال حاضر پشت پرچمی در برنامه Files پنهان است، اما انتظار می‌رود که در نسخه بتا آینده به طور گسترده عرضه شود.

Google اکثریت قریب به اتفاق برنامه‌های اصلی را در Android ارائه می‌کند، که تقریباً همه آنها از قبل در دستگاه‌های Pixel بارگذاری شده‌اند، و حتی توسط سایر OEMهایی که پوسته‌های سفارشی Android را توسعه می‌دهند ترجیح می‌دهند. برای مدیریت فایل، این شرکت برنامه Files را ارائه می‌کند که در نسخه سبک‌وزن Files Go برای دستگاه‌های اندرویدی کم‌توان نیز موجود است. Google منطق معیوب محاسبه میزان استفاده از فضای ذخیره سازی را اصلاح نکرده است، اما کار می کند. در یک ویژگی جدید جستجوی هوشمند برای برنامه Files، در کنار تنظیمات جزئی در صفحه تنظیمات برنامه.

Google دائماً ویژگی‌های جدیدی را به برنامه خود اضافه می‌کند. تنها در برنامه Files by Google، این شرکت در حال کار بر روی طراحی مجدد Nearby Shareو پشتیبانی از ذخیره اسناد دولتی دیجیتال در هند. اکنون، @AssembleDebug در X (توئیتر سابق) متوجه شده است که این شرکت در حال کار است در ویژگی جدیدی به نام جستجوی هوشمند. این ویژگی را نباید با Smart Storage اشتباه گرفت، که به طور خودکار با حذف مواردی که در فضای ابری همگام‌سازی شده‌اند، حافظه داخلی شما را آزاد نگه می‌دارد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا