اخبار روز

رنگ‌ها و نوارهای اسپرت Pixel Watch 2 چگونه باید باشد

رنگ‌ها و نوارهای اسپرت Pixel Watch 2 چگونه باید باشد

خلاصه

  • Google Pixel Watch 2 باید در سه رنگ طلایی، مشکی و نقره‌ای با گزینه‌های نوارهای مختلف برای هر رنگ موجود باشد.
  • واحدهای غیرآمریکایی Pixel Watch 2 در مدل‌های LTE و WiFi با نوارهای رنگی متفاوت، مانند نقره‌ای/سفید و طلایی/هیزل عرضه می‌شوند.
  • انتظار می رود پیکسل واچ 2 جدید در مقایسه با نسل قبلی خود سرعت شارژ بیشتری داشته باشد.

Google Pixel Watch 2 کمتر از یک ماه از معرفی خود باقی مانده است. Google قبلاً طراحی ساعت هوشمند را به نمایش گذاشته و تأیید کرده است انتشار آن در رویداد معرفی محصول در 4 اکتبر. افشای اطلاعات همچنین به ما ایده خوبی در مورد آنچه که از دومین ساعت هوشمند با برند پیکسل انتظار داریم، از جمله به تراشه سریعتر و کارآمدتر Snapdragon W5 Gen 1، باتری کمی بزرگتر و تراشه UWB بروید. اکنون یک فاش جدید، رنگ‌های Pixel Watch 2، گزینه‌های باند و سرعت شارژ سریع‌تر را نشان داده است.

Droid-Life گزارش می دهد که Google Pixel Watch 2 را با همان رنگ های بدنه نسخه های قبلی خود عرضه می کند. بنابراین، شما سه گزینه طلایی، مشکی و نقره‌ای خواهید داشت، صرف نظر از اینکه نوع تلفن همراه یا Wi-Fi را دریافت کنید. در مورد این بند، گوگل یک بند Hazel را با پوشش طلایی و یک نوار Obsidian را با نوع مشکی بسته بندی خواهد کرد. برای پوشش نقره‌ای، گوگل ظاهراً دو گزینه باند ارائه می‌کند: «سفید» که باید به سایه چینی که Pixel 8 Pro در آن لو رفت و “Bay” که می‌تواند رنگ سبز یا قهوه‌ای سرد داشته باشد.

این نشریه شماره مدل و ترکیب نوارهای رنگی واحدهای Pixel Watch 2 غیرآمریکایی را به اشتراک گذاشته است:

  • LTE و WiFi (نقره‌ای/سفید): GA05027-GB، GA05031-GB
  • LTE و WiFi (نقره‌ای/Bay): GA05028-GB، GA05032-GB
  • LTE و WiFi (مشکی/Obsidian): GA05025-GB، GA05029-GB

به نظر نمی رسد که گوگل پیکسل واچ 2 را در اندازه های اضافی ارائه دهد. بنابراین، اگر به اندازه قاب 41 میلی‌متری پیکسل واچ علاقه نداشتید و آن را روی مچ دست خود خیلی کوچک دیدید، جانشین آن این را تغییر نخواهد داد. در این صورت، برخی از سایر ساعت های هوشمند اندروید ما را بررسی کنید.

در کنار Pixel Watch 2، گوگل از یک باند ورزشی جدید نیز رونمایی خواهد کرد. مانند بند اسپورت اپل واچ، بند اسپرت پیکسل باید سوراخ هایی برای تهویه داشته باشد. قبلاً در تبلیغات گوگل و روی مچ برخی از اینفلوئنسرها ظاهر شده است. ظاهراً این بند در رنگ‌های مرجانی، فندقی، غبار ماه، ابسیدین و چینی عرضه خواهد شد.

ساعت اولیه پیکسل با سرعت 5 وات به صورت بی سیم شارژ می شود که به شدت کند است. فهرست «کابل شارژ سریع Pixel Watch 2 USB-C» نشان می‌دهد که نسل دوم ساعت هوشمند پیکسل می‌تواند پیشرفت‌های معناداری در سرعت شارژ به همراه داشته باشد. به هر حال، تراشه جدید Snapdragon W5 از شارژ سریع نیز پشتیبانی می کند، بنابراین گوگل می تواند به راحتی آن را پیاده سازی کند. حتی افزایش 50 درصدی سرعت می تواند زمان شارژ باتری را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

Google Pixel Watch 2 باید با Android 13 مبتنی بر Wear OS 4 onboard. نسخه آتی Wear OS چندین بهبود عملکرد و کارایی، فرمت جدید ساعت، پشتیبانی از پشتیبان‌گیری ابری بومی، موادی که پشتیبانی می‌کنید، و احتمالاً راه جدیدی برای باز کردن قفل تلفن با Extend Unlock یکپارچه.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا