اخبار روز

اکنون SwiftKey Beta به شما امکان می دهد تصاویر هوش مصنوعی را مستقیماً از صفحه کلید خود ایجاد کنید

اکنون SwiftKey Beta به شما امکان می دهد تصاویر هوش مصنوعی را مستقیماً از صفحه کلید خود ایجاد کنید

خلاصه

  • آخرین نسخه بتا SwiftKey مایکروسافت ویژگی‌های جدیدی را ادغام کرده است، از جمله Bing AI Image Creator که توسط DALL-E طراحی شده است و به کاربران امکان می‌دهد تصاویر هوش مصنوعی را مستقیماً از صفحه کلید خود تولید کنند.
  • SwiftKey Beta همچنین گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتری را برای تم صفحه‌کلید شما ارائه می‌کند، که به لطف مواد جدیدی که پشتیبانی می‌کنید، به‌طور خودکار برای تکمیل رنگ‌های کاغذدیواری صفحه اصلی شما تنظیم می‌شود.
  • ویژگی‌های هوش مصنوعی در دستگاه‌های تلفن همراه رایج‌تر می‌شوند، با Google که روی ادغام هوش مصنوعی در برنامه صفحه‌کلید Gboard خود کار می‌کند و ویژگی‌هایی مانند Proofread را برای بهبود گرامر ارائه می‌دهد.

در حالی که این ویژگی است که بسیاری از ما اغلب به آن فکر نمی کنیم، صفحه کلید تلفن شما شاید پر استفاده ترین ابزار روی دستگاه باشد. این که آیا ترجیح می دهید برای تایپ تند بکشید یا حروف به حرف ضربه بزنید، صفحه کلیدی که برای استفاده انتخاب می کنید تا حد زیادی بر سرعت برقراری ارتباط شما تأثیر می گذارد. این روزها، چندین گزینه مختلف صفحه کلید برای مطابقت با ترجیحات شخصی شما وجود دارد. مایکروسافت اکنون با برنامه صفحه کلید SwiftKey خود یک قدم جلوتر رفته و ویژگی های جدیدی را برای مکالمات زنده تر ادغام می کند. کسانی که از SwiftKey Beta استفاده می کنند می توانند تصاویر هوش مصنوعی را مستقیماً از صفحه کلید خود تولید کنند.

همانطور که توسط بنیانگذار پلیس Android، آرتم روساکوسکی مشاهده شد، به‌روزرسانی برای برنامه صفحه کلید در فروشگاه Google Play چند بهینه سازی را فهرست می کند، از جمله ادغام Bing AI Image Creator طراحی شده توسط DALL-E. اگر در یافتن ایموجی، گیف یا عکس مناسب برای ثبت حال و هوای خود در میانه مکالمه علاقه مند هستید، ممکن است مولد هوش مصنوعی درست در مسیر شما باشد. علاوه بر این، SwiftKey Beta از طریق Material You، سفارشی سازی بیشتری را به صفحه کلید شما نسبت به قبل ارائه می کند. > — برای اکثر دستگاه‌های Android 12 و بالاتر، طرح زمینه صفحه‌کلید شما اکنون به‌طور خودکار تنظیم می‌شود تا رنگ‌های کاغذدیواری صفحه اصلی شما را تکمیل کند.

آرتم روساکوسکی”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id =”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

swiftkey-dall-e-image-creation

SwiftKey’s Bing Image Creator توسط DALL-E ارائه شده است

ادغام Bing AI Image Creator یکی از بسیاری از اقداماتی است که مایکروسافت برای بهبود برنامه SwiftKey انجام داده است. در اوایل سال جاری، این شرکت ژنراتور چت هوش مصنوعی خود را به صفحه کلید اضافه کرد. با ضربه زدن بر روی برگه چت، کاربران می توانند برای ارسال یک درخواست و دریافت پاسخ دقیق، نقل قول ها و همه موارد به چت بینگ دسترسی داشته باشند. مایکروسافت همچنین یک برگه Tone اضافه کرد که به کاربران امکان می‌دهد جمله‌ای را که تایپ کرده‌اند را تغییر دهند تا با یک سبک خاص مطابقت داشته باشد (در حین صحبت با یک همکار «حرفه‌ای» فکر کنید، یا برای پیامی که به سمت یک دوست ارسال می‌شود، «توافق» کنید).

چه به طور منظم در زندگی روزمره خود از هوش مصنوعی استفاده کنید و چه اغلب با آن مواجه نمی شوید، همه جا در دستگاه های تلفن همراه ظاهر می شود. حتی Google هم طبق گزارش‌ها، برنامه‌ریزی می‌کند تا ویژگی‌های هوش مصنوعی را در برنامه صفحه‌کلید Gboard خود ادغام کند. ماه گذشته، قابلیتی به نام Proofread در نسخه بتا کیبورد مشاهده شد. هنگامی که فعال است، پس از تکمیل یک جمله، یک پنجره بازشو در صفحه کلید شما ظاهر می شود و از شما می پرسد که آیا می خواهید آن را برطرف کنید. سپس صفحه کلید پیشنهادهایی با یک ضربه به شما ارائه می دهد و از شما بازخورد می خواهد. احتمالاً Google از این بینش برای دستکاری این ویژگی قبل از رسمی شدن استفاده می‌کند.

حتی اگر هنوز از مزایای تبلیغ شده هوش مصنوعی استفاده نکرده‌اید، اکنون چندین برنامه وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا از آن استفاده کنید. مواردی مانند Gboard و SwiftKey آشنایی با اینکه چگونه هوش مصنوعی می‌تواند جنبه‌های زندگی روزمره را ساده کند، آسان می‌کنند. بهترین بخش آنها این است که آنها فقط صفحه کلید شما را تغییر می دهند – ابزاری که شما به طور منظم از آن استفاده می کنید، به این معنی که می توانید تمرین زیادی را با نتایج کمی انجام دهید. در پایان، ممکن است حتی آینده فناوری را همانطور که هوش مصنوعی ترسیم می کند، در آغوش بگیرید.

متشکرم: Artem

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا