اخبار روز

اعضای Fi به زودی دسترسی آسان‌تری به Google One خواهند داشت

اعضای Fi به زودی دسترسی آسان‌تری به Google One خواهند داشت

خلاصه

  • Google مدیریت اشتراک Google One خود را از یک صفحه تنظیمات حساب برای کاربران Fi Wireless آسان‌تر می‌کند و این فرآیند را ساده‌تر می‌کند.
  • صورت‌حساب ارتقاء اشتراک Google One شما به‌جای پرداخت جداگانه از طریق Google One، از طریق حساب Fi شما انجام می‌شود.
  • با وجود اینکه اگر Fi Unlimited Plus داشته باشید و ۱۰۰ گیگابایت دریافت کنید، هیچ تغییری در طرح Google One شما ایجاد نمی‌شود، پایان عضویت Fi شما ممکن است بر حساب Google One شما تأثیر بگذارد و شما را ملزم به اشتراک مجدد ظرف ۷ روز کند.

اگر در چندین محصول و خدمات Google مشترک شوید، ممکن است زمانی که برای مدیریت حساب خود نیاز به تغییر برنامه دارید، ناامید شوید. حتی اگر از یک حساب در چندین محصول Google استفاده می‌کنید، عدم یکپارچه‌سازی می‌تواند مدیریت همه چیز را به‌طور هم‌زمان – اگر نه غیرممکن – دشوار کند. اکنون، گوگل به دنبال ساده سازی امور برای کاربران حداقل برخی از خدمات خود است. کسانی که فای بی سیم دارند به زودی می توانند Google One اشتراک از یک صفحه حساب.

طبق ایمیلی که امروز از ۲۵ سپتامبر برای مشتریان Fi Wireless ارسال می‌شود، می‌توانید اشتراک Google One خود را در برنامه Fi نیز مشاهده یا تغییر دهید، با این فرض که عضو هستید. هر ارتقایی که در اشتراک Google One شما انجام شود، به‌جای اینکه جداگانه از طریق Google One صورت‌بندی شود، به حساب Fi شما پرداخت می‌شود.

شایان ذکر است که در زمانی که انتقال در حال انجام است، احتمالاً می‌توانید اعلانی دریافت کنید که عضویت Google One شما خاتمه یافته است. با این حال، Google می‌خواهد روشن کند که این یک پیام خودکار است که می‌توان آن را نادیده گرفت – سرویس شما قطع نمی‌شود و اشتراک شما دست نخورده باقی می‌ماند. علاوه بر این، اگر در Fi Unlimited Plus ثبت‌نام کرده باشید و ۱۰۰ گیگابایت دریافت کرده باشید، هیچ تغییری در طرح Google One شما ایجاد نخواهد شد. یکی از نکاتی که قابل ذکر است این است که اگر بخواهید عضویت Fi خود را پایان دهید ممکن است تحت تأثیر قرار بگیرید. در صورتی که استفاده از آن را متوقف کنید اما بخواهید حساب Google One خود را حفظ کنید، باید ظرف هفت روز دوباره اشتراک کنید.

google-fi-ap-hero

ادغام با Fi نشان‌دهنده حرکت شرکت برای تقویت مزایای Google One است. همین مارس امسال، سرویس VPN خود را به عنوان جایزه ارائه کرد برای ثبت نام، و همچنین نظارت بر وب تاریک. این به اعضای Google One این امکان را می‌دهد که هنگام مرور اینترنت از VPN استفاده کنند و مطمئن شوند اطلاعات شخصی آنها در دست اشتباه نیست.

با این حال، همه مجذوب رایگان‌های ارائه شده توسط Google نمی‌شوند. به عنوان مثال، کسانی که قبلاً مشترک VPN دیگری هستند ممکن است سودی برای تغییر به Google نبینند – به ویژه با توجه به محدودیت‌های آن. VPN Google گزینه انتخاب منطقه را در اختیار شما قرار نمی دهد. در حالی که اگر می‌خواهید وب‌سایت‌هایی که بازدید می‌کنید حاوی اطلاعات محلی باشند، ممکن است یک مزیت باشد، اگر به VPN با گزینه‌های جایگزین نیاز داشته باشید، می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد. این تنها یک نمونه از افزونه‌هایی است که ممکن است Google به شما وارد کند که فاقد قدرت متقاعدکننده هستند.

سپاس: آنتونی

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا