اخبار روز

آیفون 15 ساخت هند برای اولین بار در روز عرضه در دسترس خواهد بود

آیفون 15 ساخت هند برای اولین بار در روز عرضه در دسترس خواهد بود

طبق گفته بلومبرگ گزارش، اپل اکثریت آیفون 15 را از چین خواهد فروخت، اما این واقعیت که آیفون 15 ساخت هند خواهد بود. فروش در همان روز با محصولات ساخت چین نشان می دهد که کار اپل برای افزایش تولید خود در هند موفقیت آمیز بوده است. برای یادآوری، اپل مونتاژ آیفون های خود را در هند در سال 2017 با iPhone SE.

در حالی که اپل از آن زمان تاکنون آیفون‌های خود را در هند مونتاژ می‌کند، معمولاً چند هفته یا چند ماه پس از عرضه می‌گذرد. این اولین باری است که یک آیفون پرچمدار در زمان عرضه در هند مونتاژ و فروخته می شود.

بر اساس گزارش ها، اپل ۷ درصد از آیفون های خود را در هند تولید می کند و هدف آن رسیدن به ۲۵ درصد تا سال ۲۰۲۵ است. با پیروی از سیاست دولت «ساخت هند»، اپل می‌تواند از تعرفه‌های سنگین بر روی دستگاه‌هایی که در هند می‌فروشد اجتناب کند. با این حال، انتظار نداشته باشید که این بدان معنا باشد که آیفون های پرچمدار در زمان عرضه مقرون به صرفه خواهند بود.

در واقع، انتظار می رود آیفون 15 قیمت اولیه بالاتری نسبت به آیفون 14 داشته باشد، که می تواند به قیمت تمام شود. حدود 85000 تا 90000 روپیه در هند. با این حال، عرضه آیفون‌های جدید به معنای کاهش قیمت در مدل‌های قدیمی‌تر از جمله سری آیفون 14 سال گذشته است. و با نزدیک شدن به فروش های جشن، خریداران آیفون در هند می توانند انتظار داشته باشند که به زودی شاهد معاملات و تخفیف های جالب بر روی مدل های قدیمی آیفون باشند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا