اخبار روز

HMD Global با هویتی کاملاً جدید جدا از نوکیا منشعب می شود

HMD Global با هویتی کاملاً جدید جدا از نوکیا منشعب می شود

خلاصه

  • HMD Global، شرکت پشتیبان برند احیا شده نوکیا، اعلام کرده است که قصد دارد گوشی‌های هوشمندی را با نام خود عرضه کند که نشان دهنده مسیر جدیدی برای این شرکت است.
  • حرکت برای ایجاد نام تجاری خود ممکن است ناشی از انقضای آتی قرارداد مجوز HMD با نوکیا در سال 2026 و تمایل به ایجاد هویت متمایز در صنعت باشد.
  • هدف HMD اولویت‌بندی پایداری، مقرون‌به‌صرفه بودن و تجربه کاربر در راه‌حل‌های فناوری خود است و خود را به عنوان پیشرو در گوشی‌های هوشمند 5G و دستگاه‌های قابل تعمیر معرفی کرده است. توزیع جهانی و تیم توسعه نرم افزار داخلی این شرکت به آن مزیت رقابتی قوی می دهد.

صنعت گوشی‌های هوشمند در یک وضعیت دائمی در نوسان است که با رقابت شدید و تغییر روندهای بازار مشخص می‌شود. در درون این ملیله پیچیده، HMD Global جایگاهی برای خود ایجاد کرده است، به ویژه برای احیای برند نمادین نوکیا برای مخاطبان مدرن شناخته شده است. با جلوتر رفتن زمان، زمزمه هایی شنیده می شود که این شرکت در آستانه یک تحول عظیم است.

همانطور که توسط Nokia Mob، ژان فرانسوا باریل، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل HMD Global، اخیراً جاه‌طلبی‌های این شرکت را برای راه‌اندازی خط تولید گوشی‌های هوشمند با برند خود به اشتراک گذاشته است که فصل جدیدی را در سفر HMD رقم می‌زند.

این تصمیم ناگهانی یا تکانشی نبوده است. HMD سال‌ها از برند خود محافظت می‌کند، همانطور که بایگانی‌های مداوم این شرکت در دفتر EUIPO نشان می‌دهد. چالش های جهانی ارائه شده توسط همه گیری COVID-19 و پیچیدگی های متعاقب آن در سال 2022، تلاش HMD را برای ایجاد هویت متمایز در صنعت تسریع کرده است. جالب اینجاست که پرونده‌های اخیر EUIPO ممکن است نکاتی را در مورد اینکه نام تجاری تلفن‌های HMD جدید چگونه به نظر می‌رسد ارائه دهد:

Nokia Mob)”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

hmd-brand-mark-phones

نگاهی به آرمی که HMD می تواند در خط تلفن های خود مارک استفاده کند (منبع: Nokia Mob)

علاوه بر این، اقدام HMD Global برای ایجاد برند خود ممکن است یک استراتژی آینده‌نگر برای آماده‌سازی برای انقضای قرارداد مجوز خود با نوکیا در سال 2026 باشد. این توافق که در سال 2016 امضا شد، به HMD اجازه داد تا دستگاه‌های نوکیا را مجدداً به بازار معرفی کند. . نزدیک شدن به تاریخ انقضا ممکن است HMD را برانگیخته باشد تا مسیر خود را فراتر از قلمرو دستگاه های دارای مارک نوکیا تصور کند.

در پستی در LinkedIn، باریل در مورد چشم انداز HMD توضیح داد. در ایجاد یک برند اصلی HMD، این شرکت قصد دارد مجموعه‌ای را معرفی کند که دستگاه‌های با برند HMD را با دستگاه‌های نوکیا همراهی کند. علی‌رغم چالش‌هایی که شرکت در سال 2022 با آن مواجه شد، HMD با بازسازی سریع کسب‌وکار خود و سازگاری با شرایط نوسان جهانی انعطاف‌پذیری نشان داده است.

HMD با تأکید بر پایداری و مقرون به صرفه بودن، آماده ارائه راه حل های فناوری است که تجربه کاربر را در اولویت قرار می دهد و نیازهای مصرف کننده را پیش بینی می کند. باریل همچنین رشد این شرکت را برجسته کرد و به موقعیت آن به عنوان سریع‌ترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند 5G و رهبری آن در پایداری با دستگاه‌های قابل تعمیر اشاره کرد. علاوه بر این، HMD با توزیع گسترده جهانی، شبکه‌های عملیاتی، و تیم توسعه نرم‌افزار داخلی قوی، به خوبی مجهز است تا در بازار مصرف‌کننده نشانی تأثیرگذار بگذارد.

نظر دهندگان اینترنتی طیف وسیعی از نظرات را در مورد آینده برند نوکیا پس از این خبر بیان کردند، به ویژه در پی شایعات پیرامون صدور مجوز آن به هواوی. در حالی که کاربران به طنز پیشنهاد می کنند اپل باید صاحب مجوز جدید باشد، گفتمان بزرگتر بر پتانسیل هوآوی برای تصاحب برند نوکیا متمرکز است، با حدس و گمان هایی که ناشی از جنگ فناوری بین ایالات متحده و چین است. با این حال، همه اینها حدس و گمان محض است.

پس از سال‌ها تکیه بر عامل نوستالژی برند نوکیا برای فروش تلفن‌ها، جالب است که ببینیم HMD چگونه تصویر خود را پس از شروع استفاده از علامت خاص خود در گوشی‌های هوشمند خود، مدیریت می‌کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا