اخبار روز

چت های جدید Patreon به طرفداران مکانی برای ملاقات خارج از نظرات می دهد

چت های جدید Patreon به طرفداران مکانی برای ملاقات خارج از نظرات می دهد

خلاصه

  • Patreon چت‌ها و نمایه‌های اعضا را به کانال‌های سازندگان اضافه کرده است و به کاربران اجازه می‌دهد بیشتر احساس کنند که بخشی از یک انجمن هستند.
  • سازندگان می‌توانند چت‌ها را بر اساس موضوعات و سطوح اعضا سفارشی کنند و اعضا می‌توانند متن، عکس و شکلک را به اشتراک بگذارند.
  • نمایه‌های اعضا را می‌توان با نام، عکس و بیوگرافی شخصی‌سازی کرد و نقش و مشارکت اعضا را در جامعه به نمایش گذاشت.

طرفداران Patreon مانند طرفداران مگا هستند زیرا آنها به معنای واقعی کلمه پول خود را در دهان خود قرار می دهند. یا بیشتر، آنها پول را در جیب پشتی خالق مورد علاقه خود قرار می دهند. به طور کلی، داشتن چنین طرفدارانی با مزایایی همراه است، اما جدای از Discord یا بخش نظرات Patreon، راهی وجود ندارد که کاربران احساس کنند بخشی از یک جامعه در این سرویس هستند. این به لطف ویژگی های جدیدی که Patreon معرفی می کند در حال تغییر است.

Patreon اعلام کرده است چت ها و نمایه های اعضا را به کانال های سازنده اضافه کرده است. چت ها توسط سازندگان مدیریت می شوند، به این معنی که آنها می توانند گفتگو و فرهنگ را به هر کجا که بخواهند هدایت کنند. پیام‌ها می‌توانند توسط اعضای انجمن پرچم‌گذاری و گزارش شوند، و سازندگان می‌توانند آن گزارش‌ها را در یک مرکز اختصاصی بررسی کنند. این به شما امکان می‌دهد با سایر اعضای Patreon درباره کار سازندگان گفتگو مستقیم داشته باشید یا فقط نظرات خود را به اشتراک بگذارید و بدون استفاده از بخش نظرات با یکدیگر آشنا شوید.

چت‌ها را می‌توان توسط سازندگان ایجاد کرد و بر اساس موضوعات، شکلک‌های قابل استفاده و سطوح اعضا سفارشی کرد. پس از آن، اعضا می توانند چتی را که می خواهند به آن بپیوندند انتخاب کنند. به عنوان یک عضو، می‌توانید متن، عکس و ایموجی را به اشتراک بگذارید و به پیام‌ها واکنش نشان دهید. سازندگان همچنین می‌توانند پیش‌نمایش‌های پست‌های Patreon خود را به اشتراک بگذارند، بنابراین می‌دانید چه زمانی یک پست جدید آپلود شده است. قبل از اینکه یک عضو بتواند به یک گپ ملحق شود، باید یک نمایه عضو برای آن سازنده خاص ایجاد کند.

نمایه‌های اعضا بخش بزرگی از این امر هستند. شما می توانید نام، عکس و بیوگرافی خود را در هر جامعه ای که به آن تعلق دارید سفارشی کنید. Patreon همچنین اشاره کرد که بخشی به نمایه شما اضافه خواهد شد تا نقش و مشارکت شما در جامعه را به نمایش بگذارد، اما این موضوع خیلی دیرتر خواهد آمد. ما هنوز تاریخی برای انتشار آن ویژگی نداریم.

چت‌های انجمن و نمایه‌های اعضا در حال حاضر منتشر شده‌اند، اما هنوز در حال آزمایش هستند، بنابراین منتظر تغییراتی در ماه‌های آینده باشید. کسانی که هنوز چت‌ها را ندیده‌اند، به زودی آن‌ها را در جوامع خود مشاهده خواهند کرد. برنامه تلفن همراه Patreon همچنین به شما امکان می دهد از این ویژگی ها در صورت در دسترس شدن استفاده کنید. دقیقاً مانند شراکت با Spotify، این به سازندگان اجازه می‌دهد تا به مشتریان خود احساس کنند که در حال به دست آوردن چیزهای بیشتری هستند. از حمایت آنها این ویژگی‌های اجتماعی در مراحل اولیه خود هستند و Patreon گفت که شرکت به بهبود آنها در طول زمان ادامه خواهد داد. دقیقاً معنای آن نامشخص است، اما انتظار می‌رود در طول زمان ویژگی‌های گسترده‌تری را مشاهده کنید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا