اخبار روز

آزمایش فیلترهای چت واتس اپ در آخرین بروزرسانی بتا

آزمایش فیلترهای چت واتس اپ در آخرین بروزرسانی بتا

فیلترهای چت واتس اپ

  • در اولین طراحی مجدد، واتس اپ فیلترهایی را در بالای چت ها اضافه کرد. به تفکیک انواع مختلف پیام هایی که در برنامه دریافت می کنید کمک کنید. این فیلترها برای همه گپ‌ها، پیام‌های خوانده نشده، چت‌های شخصی و چت‌های تجاری شما هستند.
  • WhatsApp با جایگزین کردن مخاطبین به جای شخصی، تغییراتی در این مورد ایجاد کرده است. اکنون فقط چت‌های مخاطبین شما در زیر این فیلتر ظاهر می‌شوند.
  • فیلتر چت تجاری نیز با گروه‌ها جایگزین شده است. بنابراین اکنون می توانید به راحتی تمام چت های گروهی خود را در یک مکان پیدا کنید.
  • طبق گزارش WABetaInfo، یک فیلتر برای چت های گروهی یک ویژگی بسیار درخواست شده توسط کاربران بوده است.
  • با قضاوت بر اساس این به‌روزرسانی، به نظر می‌رسد واتس‌اپ همچنان در حال اصلاح طراحی مجدد با ایجاد برخی تغییرات است. بنابراین تنها زمانی که طراحی مجدد رابط کاربری آماده شد، واتس‌اپ آن را برای همه کاربران عرضه می‌کند.
whatsapp chat filters

به غیر از این تغییرات، بقیه UI ثابت می ماند. در پایین، همچنان می‌توانید به چت‌ها، وضعیت، انجمن‌ها و تماس‌ها دسترسی داشته باشید. سپس نماد دوربین، دکمه جستجو و نماد تنظیمات را در بالای برنامه خواهید داشت. ویژگی‌های جدید WhatsApp در حال حاضر در مرحله بتا هستند اما هنوز برای آزمایش‌کنندگان بتا عمومی در دسترس نیستند. با این حال، انتظار می‌رود که به زودی عرضه شود.

در مورد سایر تغییرات در طراحی مجدد، واتس‌اپ پس‌زمینه سبز رنگ را برای یک پس‌زمینه کاملا سفید حذف کرده است. همچنین فونت لوگوی واتس اپ را از فعلی و رنگ آن را به سبز تغییر داد. با این حال، این تغییرات در آخرین به روز رسانی قابل مشاهده نیستند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا