اخبار روز

One UI 5 Watch حفاظت بازنشانی کارخانه‌ای را برای دستگاه‌های Wear OS سامسونگ به ارمغان می‌آورد

One UI 5 Watch حفاظت بازنشانی کارخانه‌ای را برای دستگاه‌های Wear OS سامسونگ به ارمغان می‌آورد

خلاصه

  • سامسونگ محافظ بازنشانی کارخانه‌ای را در سری گلکسی واچ خود معرفی می‌کند تا اطمینان حاصل کند که در صورت دزدیده شدن دستگاه، سارقان نمی‌توانند از آن استفاده کنند.
  • کاربران می توانند با تنظیم یک قفل الگوی یا پین در Galaxy Watch خود، یک لایه امنیتی اضافی اضافه کنند، که باید پس از بازنشانی کارخانه دوباره وارد شود.
  • در صورتی که الگو یا پین فراموش شود، کاربران می‌توانند با تأیید هویت خود با استفاده از رمز عبور حساب Google یا اسکنر بیومتریک، حفاظت بازنشانی کارخانه را دور بزنند.

بهترین گوشی‌های هوشمند Android با محافظت بازنشانی کارخانه، یک اقدام امنیتی که هدف آن محافظت از دستگاه شما پس از به سرقت رفته است این ویژگی تضمین می‌کند که وقتی تلفن شما از طریق بازیابی یا روش‌های دیگر بازنشانی می‌شود، باید رمز عبور حساب Google مرتبط خود را در طول راه‌اندازی اولیه وارد کنید تا ادامه دهید. سامسونگ اکنون ویژگی مشابهی را در Galaxy Watch 6، Watch 5 و Watch معرفی کرده است. 4 سری با One UI 5 Watch.

Samsung به شما امکان می‌دهد از قفل الگو یا پین در Galaxy Watch مبتنی بر WearOS خود برای محافظت بیشتر استفاده کنید. اما در نسخه‌های قدیمی‌تر One UI Watch، با بازنشانی کارخانه‌ای پوشیدنی، می‌توان این معیار امنیتی را دور زد. اگر از قفل الگو یا پین استفاده می‌کنید و ساعتتان را بازنشانی می‌کنید، در Wear OS 4 مبتنی بر One UI Watch 5 ، باید آن را دوباره در طی مراحل راه اندازی اولیه وارد کنید.

این اقدام امنیتی عالی تضمین می‌کند که گلکسی واچ شما در صورت دزدیده شدن یا مفقود شدن توسط شخص دیگری قابل استفاده نیست. این یک لایه حفاظتی اضافی است که می تواند در سناریوهای ناگوار مفید باشد. اما اگر به طور تصادفی الگو یا پین را فراموش کردید، چه؟

خوشبختانه، می‌توانید با استفاده از حساب Google خود، حفاظت بازنشانی کارخانه سامسونگ را دور بزنید (از طریق SamMobile). به عنوان بخشی از فرآیند بازیابی، باید هویت خود را با استفاده از اسکنر بیومتریک تلفن خود یا با وارد کردن رمز عبور حساب Google مرتبط تأیید کنید.

اگر رمز عبور حساب Google خود را به خاطر نمی آورید و آن را بازنشانی می کنید، احتمالاً باید 48 ساعت منتظر بمانید تا گلکسی واچ شما باز شود. حداقل، این ویژگی در گوشی ها اینگونه عمل می کند. این اقدام امنیتی تضمین می‌کند که یک دزد یا هکر نمی‌تواند حساب شما را بازنشانی کند تا به ساعت دزدیده شده شما دسترسی پیدا کند. و اگر به آخرین گوشی هوشمند جفت شده دسترسی ندارید، کار زیادی نمی توانید انجام دهید.

Wear OS 4 در نهایت امکان جفت کردن ساعت هوشمند خود را با دستگاه دیگری بدون انجام بازنشانی کارخانه ای فراهم می کند. بنابراین، این ویژگی امنیتی حفاظت بازنشانی به تنظیمات کارخانه از اهمیت بیشتری برخوردار است.

مشخص نیست که آیا این تغییر بخشی از Wear OS 4 یا One UI 5 Watch است. اگر حالت اول باشد، این ویژگی به بهترین ساعت‌های اندروید، از جمله Pixel Watch 2.

این امکان وجود دارد که این گزینه امنیتی جدید به Watch Unlock، که از ساعت شما برای باز کردن قفل یکپارچه استفاده می کند. در حالی که این ویژگی در ابتدا در آزمایش پیکسل واچ مشاهده شد، ظاهراً روی مدل‌های Galaxy Watch با Wear OS 4 ارائه می‌شود. انتظار می‌رود Google در رویداد ساخته شده توسط Google در تاریخ 4 اکتبر، Watch Unlock را در کنار Pixel Watch 2 معرفی کند. .

ویژگی حفاظتی جدید بازنشانی به تنظیمات کارخانه در همه مدل‌های Galaxy Watch 4 یا جدیدتر دارای One UI Watch 5 و Wear OS 4 موجود است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا