اخبار روز

پورت USB Type-C ممکن است کاربران اندروید را وسوسه کند که به آیفون 15 اپل روی بیاورند: نظرسنجی

پورت USB Type-C ممکن است کاربران اندروید را وسوسه کند که به آیفون 15 اپل روی بیاورند: نظرسنجی

iPhone 15 با پورت USB Type-C

iPhone 15 colours (expected)
  • طبق یک بررسی انجام شده توسط SellCell، آیفون 15 در نهایت با USB پورت Type-C باعث می‌شود تعداد زیادی از کاربران Android به آیفون‌ها روی بیاورند.
  • درگاه Type-C می‌تواند کاربران Android را هدف قرار دهد که قبلاً به دلیل وجود درگاه لایتنینگ از تغییر به iPhone منصرف شده‌اند.
  • نظرسنجی SellCell از بیش از 1000 کاربر آیفون و بیش از 1000 کاربر Android در ایالات متحده برای جمع آوری داده ها سؤال کرد.
iPhone-users-survey

  • 63 درصد از کاربران فعلی آیفون گفتند که حرکت اپل به USB Type-C بر تصمیم آنها برای ارتقاء به iPhone 15 تأثیر می گذارد. کسانی که به دلیل USB-C انگیزه خرید خط جدید را داشتند، 37 درصد گفتند که آنها را ارتقا خواهند داد. این به این دلیل است که آنها می‌توانند از یک کابل شارژ برای iPhone، Mac و iPad استفاده کنند.
Android-users-survey

44 درصد از کاربران موجود اندروید گفته اند که اگر آیفون 15 با پورت USB-C عرضه شود، وسوسه می شوند که آن را بخرند. در همین گروه، 35 درصد گفتند که انگیزه آنها فقط از این واقعیت افزایش می یابد که آیفون با شارژرهای شخص ثالث سازگار شود. جنبه جالب این نظرسنجی این است که کاربران اندروید تمایل دارند تا زمانی که اپل در نهایت به پورت USB Type-C برود، به سراغ آیفون‌ها بروند. با این حال، 56 درصد از کاربران Android به دلیل فناوری شارژ جهانی حرکت نمی‌کنند.

در میان دارندگان Android که به دلیل USB-C انگیزه خرید iPhone 15 را ندارند، 74 درصد از آنها گفتند که از اندروید راضی هستند و تغییر نمی کنند. در گروهی از طرفداران اندروید موجود، 66 درصد از کاربران فعلی گفتند که آیفون 15 نمی‌خرند، در حالی که 34 درصد گفتند که به آخرین مدل ارتقا خواهند داد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا