اخبار روز

واتس اپ ممکن است به زودی به شما امکان ارسال پیام به افراد در برنامه های دیگر را بدهد، این ویژگی در آزمایش مشاهده شده است

واتس اپ ممکن است به زودی به شما امکان ارسال پیام به افراد در برنامه های دیگر را بدهد، این ویژگی در آزمایش مشاهده شده است

چت شخص ثالث WhatsApp

در نسخه بتای WhatsApp برای Android نسخه 2.23.19.8، یک ویژگی جدید به نام “گپ های شخص ثالث” خالی توسط WABetaInfo. اساساً به این معنی است که واتس‌اپ پیام‌رسانی بین پلتفرمی را در برنامه فعال می‌کند. بنابراین افرادی که حساب واتس اپ ندارند همچنان می توانند به کاربران در برنامه پیام ارسال کنند. یک مثال همانطور که WABetaInfo اشاره کرده است این است که کاربر سیگنال می تواند به شخصی در واتس اپ پیام ارسال کند.

whatsapp third party chats

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود، این ویژگی در حال حاضر در حال توسعه است. اما چیزی که نشان می دهد احتمالاً یک برگه جداگانه برای چت های شخص ثالث است تا کاربران بتوانند به پیام هایی که توسط کاربران غیر واتس اپ ارسال شده است دسترسی داشته باشند.

WhatsApp بر اساس رمزگذاری سرتاسر ساخته شده است، بنابراین با استفاده از روش های متقابل پیام‌رسانی پلتفرم جالب است که ببینیم متا چگونه قصد دارد آن را اجرا کند. همچنین، این ویژگی ممکن است فقط در اتحادیه اروپا انحصاری باشد زیرا از انطباق با قانون خارج شده است. واتس اپ تا مارس 2024 فرصت دارد تا این ویژگی را برای کاربران اتحادیه اروپا فعال کند.

این اولین باری است که پیام‌رسانی بین پلتفرمی را در واتس‌اپ می‌بینیم. اما با توجه به این ویژگی در حال توسعه، به زودی منتظر جزئیات بیشتری هستیم.

به‌طور جداگانه، واتس‌اپ همچنین روی پشتیبانی چند حساب کار می‌کند که به شما امکان می دهد از دو حساب در یک برنامه استفاده کنید. این ویژگی در حال حاضر در اندروید در حال آزمایش است و بر اساس اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده می توانید دو اکانت واتس اپ را در همان برنامه اضافه کنید. بنابراین اگر از دو شماره در یک گوشی استفاده می‌کنید و واتس‌اپ را روی هر دو اجرا می‌کنید، می‌توانید این کار را در یک برنامه با این ویژگی انجام دهید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا