اخبار روز

این باگ Google Assistant همچنان کاربران پیکسل را آزار می دهد

این باگ Google Assistant همچنان کاربران پیکسل را آزار می دهد

خلاصه

  • Google Assistant در Pixel 6 و مدل‌های جدیدتر با اشکالی مواجه است که باعث ایجاد اعلان‌های بازشو غیرضروری می‌شود.
  • این برنامه اعلانی را ارائه می‌کند که در آن می‌گوید «Skip ‘Hey Google’ برای وظایف خاص» را به‌عنوان درخواستی برای تنظیم عبارات سریع، علی‌رغم اینکه این ویژگی از قبل تنظیم شده است، ارائه می‌کند.
  • این تنها مشکلی نیست که مردم اخیراً با دستیار دیجیتالی داشته اند، اما ادغام هوش مصنوعی مولد در Google Assistant نوید عملکردهای جدید و هیجان انگیزی را می دهد.

دستیار Google یک ویژگی راحت است که در مواقعی که نیاز به انجام وظایف در حال پرواز دارید، واقعاً می درخشد. فقط با صدای خود، می‌توانید از Google بخواهید به تماس‌های شما پاسخ دهد، به پیام‌ها پاسخ دهد و موارد دیگر. اگر قبلاً این ویژگی را تنظیم کرده اید، می دانید که چقدر می تواند مفید باشد، اما یک اشکال جدید دستیار را به یک مزاحم تبدیل می کند. حتی اگر عبارات سریع دستیار Google را روی تلفن Pixel خود تنظیم کرده باشید، ممکن است شروع به دریافت پنجره بازشوی کنید که پیشنهاد می کند شما ندارید.

کسانی که Pixel 6 یا جدیدتر دارند – مدل‌های دارای تراشه Google Tensor – با این مشکل مواجه شده‌اند که اعلانی را ارائه می‌کند که در آن آمده است: «از «Hey Google» برای کارهای خاص صرف‌نظر کنید» ( از طریق 9to5Google). حذف شود، اما با این وجود، اگر قبلاً این ویژگی را تنظیم کرده‌اید، یادآوری بی‌ضروری است. برخی از افراد روزانه اعلان را دریافت می‌کنند، حتی پس از تأیید فعال بودن این ویژگی در تنظیماتشان. تاکنون، این اشکال در هر دو مشاهده شده است. اندروید 13 و 14.

The Google Assistant logo on top of a brown Android Police logo on top of a white and black and white marbled striped wavy background

دستیار Google ثابت کرده است که در تعدادی از موقعیت‌ها مفید است، اما به نظر می‌رسد که این دستیار همچنان معیوب باقی می‌ماند. اخیراً، دستیار با عرضه یک ویژگی جدید-قدیمی همه کاره تر شده است. آنچه روی صفحه من است بازگشته است و به دستیار Google اجازه می دهد تا نتایج جستجو را بر اساس آنچه بر روی صفحه نمایش خود دارید نمایش دهید، چرخشی در عملکرد ارائه شده از طریق لنز. با این حال، حتی این ویژگی قابل اعتماد نیست، بسیاری از کاربران Android مشکلاتی را گزارش می‌کنند که باعث ظاهر شدن آن شده است.

این احتمال وجود دارد که استفاده از هوش مصنوعی به Google Assistant کمک کند تا در آینده بر برخی موانع غلبه کند. کد پیشنهاد کرده است که هوش مصنوعی مولد در دستیار ادغام شده است. دستیار در حال حاضر می‌تواند یک صفحه وب کامل از محتوا را با صدای بلند بخواند، اما یک دکمه جدید “Summarize” باید به زودی در کنار دکمه “Read” موجود ظاهر شود که احتمالاً خلاصه‌ای از صفحه را به شما ارائه می‌دهد، اما عملکرد به نظر نمی‌رسد هنوز به طور گسترده در دسترس است.

به خوبی شناخته شده است که Google تمرکز خود را به سمت هوش مصنوعی تغییر داده است، بنابراین جای تعجب نیست که بتواند از این فناوری برای بهبود محصولات و خدمات موجود استفاده کند. همانطور که گفته شد، اگر مصرف کنندگان با وجود ادغام همچنان با اشکال مواجه شوند، باید چه فکری کنند؟ برخی از محصولات و خدمات Google به طور قابل توجهی بهتر (و کاربردی تر) از سایرین هستند، و سخت است فکر نکنید که این شرکت خود را ضعیف کرده است. اینکه آیا هوش مصنوعی به گوگل کمک می‌کند تا برخی از این مشکلات فاحش را حل کند یا نه، هنوز مشخص نیست، اما باید هر چیزی که می‌تواند انجام دهد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا