اخبار روز

اپلیکیشن دوربین گوگل در حال تغییر ظاهری جزئی است

اپلیکیشن دوربین گوگل در حال تغییر ظاهری جزئی است

یک نماد برنامه به‌روزرسانی شده و تنظیمات سازمان‌دهی‌شده به‌زودی ارائه می‌شود

A light green Google Pixel 7 with the camera bar in focus.

خلاصه

  • Google Camera نسخه 9.0 تنظیم شده است تا تغییرات کوچکی را در رابط کاربری دوربین ایجاد کند، از جمله تنظیمات سازماندهی شده و نماد برنامه جدید.
  • نسخه 9.0.115.561695573.37 دوربین Google یک جابجایی دائمی در منظره یاب برای جابجایی بین حالت های عکس و فیلم همراه با سایر تغییرات کوچک ارائه می دهد.
  • برنامه دوربین جدید احتمالاً در Pixel 8 و Pixel 8 Pro راه اندازی خواهد شد و در آینده در سایر دستگاه های Pixel نیز عرضه خواهد شد.

ما در ماه آینده در حال رونمایی رسمی از Google Pixel 8 و 8 Pro هستیم، و گوگل برنامه دوربین خود را برای این مناسبت آماده می کند. طبق گزارشی در کانال تلگرام Google News معتبر، Google Camera نسخه 9.0 است در افق، و به نظر می رسد مجموعه ای از ترفندهای کوچک را در رابط کاربری دوربین، از جمله تنظیمات سازماندهی شده و نماد برنامه جدید، بیاورد.

طبق پست تلگرام، نسخه 9.0.115.561695573.37 دوربین گوگل تعدادی تغییرات کوچک اما مفید را معرفی خواهد کرد. بزرگترین ترفند سازمانی تغییر در نوار عملکردهای دوربین است که در زیر دکمه شاتر نشان داده شده است: یک تغییر دائمی در منظره یاب برای جابجایی بین حالت عکس و ویدیو وجود خواهد داشت و نوار فقط عملکردهای مناسب را برای حالت شما نشان می دهد. در حال تیراندازی به داخل.

چند تغییر کوچکتر نیز وجود دارد. اکنون می توانید در منظره یاب به سمت بالا بکشید تا تنظیمات برنامه دوربین باز شود و موقعیت دکمه های باز کردن رول دوربین و جابجایی بین دوربین های جلو و عقب عوض شده است. در نهایت، نماد برنامه دوربین یک به‌روزرسانی کوچک دریافت می‌کند که آن را کمی خواناتر می‌کند، با شبح دوربین بزرگ‌تر متناسب با اندازه کلی نماد.

Google News Telegram”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id =”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

google-camera-v-9-icon

ما این رابط کاربری جدید را در اوایل این ماه در عمل دیدیم ، اما این اولین بار است که نماد دوربین جدید — یا شماره نسخه به روز رسانی را می بینیم. هنوز به طور رسمی تأیید نشده است که این نسخه جدید از برنامه دوربین گوگل در پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو راه اندازی شود، اما زمان بندی به خوبی تنظیم می شود: تلفن های جدید در رویداد Google در نیویورک در 4 اکتبر عرضه می شوند. فقط چند هفته از امروز هر جا که رابط کاربری جدید شروع به کار کند، انتظار داریم در آینده نزدیک برنامه دوربین به‌روزرسانی‌شده را در اکثر دستگاه‌های Pixel ببینیم.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا