آموزش

Smart App Control اکنون نشان Windows Insider را برای شما به ارمغان می آورد

Smart App Control اکنون نشان Windows Insider را برای شما به ارمغان می آورد

نشان Windows Insider همراه با عنوانی است که می توانید در برنامه به نمایش بگذارید.

توسط Flavius ​​Floare

Flavius Floare

فلاویوس یک نویسنده و یک تولید کننده محتوای رسانه ای است که علاقه خاصی به فناوری، بازی، رسانه، فیلم و داستان سرایی دارد. او از گذراندن وقت در طبیعت و در… بیشتر بخوانید

  • محافظت از رایانه شخصی خود با کنترل برنامه هوشمند اکنون یک تلاش در مرکز بازخورد است.
  • اگر نمی دانید چگونه این ویژگی را فعال کنید، راهنمای زیر را پیوند داده ایم.
  • این کوئست در نهایت امتیازی را برای شما به دست می آورد تا یک نشان دریافت کنید.

Windows Insider badge

اگر به دنبال دریافت نشان Windows Insider جدید هستید، باید بدانید که مایکروسافت Protect your PC را با Smart App Control در لیست ماموریت هایی که می توانید در برنامه Insider تکمیل کنید.

که توسط علاقه مندان به Windows @XenoPanther مشاهده شد، تلاش جدید در ۷ سپتامبر در مرکز بازخورد در برنامه Insider اضافه شد. هنوز مشخص نیست که برای همه کانال‌های داخل برنامه در دسترس است یا خیر، اما ما آن را در کانال Dev می‌بینیم.

به سادگی کنترل برنامه هوشمند را در ویندوز 11 خود فعال کنید Insider این کوئست را به‌عنوان تکمیل شده ارائه می‌کند و برای دریافت یک نشان Windows Insider جدید امتیاز کسب می‌کند.

این احتمالاً یکی از ساده‌ترین ماموریت‌ها برای تکمیل است، زیرا اغلب اوقات، گزینه محافظت از رایانه شخصی شما با کنترل برنامه هوشمند به طور خودکار فعال می‌شود. با این حال، اگر اینطور نیست، پس نباید نگران باشید. پنل quest همچنین راهنمای گام به گام نحوه فعال کردن آن را ارائه می دهد. و اگر نمی‌توانید این راهنما را دنبال کنید، پس شاید این یکی برای شما مفید خواهد بود.

نشان Windows Insider چیست؟

نشان Windows Insider عنوان خاصی است که در برنامه Windows Insider. برای دریافت نشان‌ها به امتیاز نیاز دارید، و می‌توانید با شرکت در برنامه، ارائه بازخورد، انجام خطاها یا تکمیل ماموریت‌ها امتیاز کسب کنید.

هنگامی که همه اینها را انجام دادید، می توانید نشان هایی دریافت کنید که می توانید از آنها برای نشان دادن سطح تعامل خود با برنامه استفاده کنید.

در حالی که چیزی ارائه نمی دهد، به غیر از عنوان، نشان Windows Insider راهی برای ایجاد هیجان و تشویق مشارکت از طریق راه هایی شبیه به بازی است.

به عنوان مثال، من به سادگی با ثبت نام در برنامه یک نشان دریافت کردم، و همانطور که در تصویر زیر می بینید، نشان های Windows Insider بسیاری وجود دارد که می توانید دریافت کنید. Windows Insider badge

و هر یک از آنها عنوان متفاوتی را برای شما به ارمغان می آورد.

اگر قبلاً در برنامه Windows Insider هستید، باید برخی از این نشان ها را در نظر بگیرید. این سرگرم کننده است و قطعاً می تواند راهی باشد برای اینکه احساس کنید واقعاً در ساختن یک ویندوز بهتر کمک کرده اید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا