اخبار روز

Philips Hue از جلوه های نورپردازی انحصاری Festavia رونمایی کرد

Philips Hue از جلوه های نورپردازی انحصاری Festavia رونمایی کرد

خلاصه

  • Philips Hue سه افکت نورپردازی جدید شامل Glitter، Opal و Prism را معرفی می کند.
  • دارندگان نورهای رشته ای فستاویا از مزایای انحصاری Sparkle و Opal برخوردارند که سرعت و شدت و رنگ های پاستلی را افزایش می دهند.
  • افکت‌ها را می‌توان به راحتی با استفاده از برنامه Hue فعال کرد، اگرچه برخی از کاربران ممکن است در به‌روزرسانی‌های آینده انعطاف‌پذیری بیشتری در تنظیم سرعت جلوه‌ها داشته باشند.

در حوزه نوآوری‌های خانه‌های هوشمند، نورپردازی همیشه نقشی اساسی در تنظیم فضای مناسب داشته است. Philips Hue که به عنوان یک پیشگام در بخش روشنایی هوشمند مورد احترام است، بار دیگر آماده است تا با تجارب نورپردازی پیشرفته، مصرف کنندگان را خیره کند. همانطور که در وبلاگ The Hue فاش شد، این برند برجسته در این ماه از سه افکت فریبنده به نام‌های Glitter، Opal و Prism رونمایی می‌کند. مخصوصاً برای علاقه‌مندان به چراغ‌های رشته‌ای فستاویا، یک هدیه انحصاری وجود دارد زیرا دو تا از این سه افکت فقط برای آنها در نظر گرفته شده است.

Festavia، چهره ای آشنا از محدوده محصولات Philips Hue قبلاً به جلوه انحصاری “Sparkle” مجهز شده بود. اکنون، با رساندن درخشش به سطح کاملاً جدیدی، جدیدترین جلوه Glitter هم سرعت و هم شدت آن را تقویت می‌کند.

با این حال، اگر به دنبال رنگ آمیزی هستید، Philips Hue ناامید نشده است. افکت اوپال دارای طیفی از رنگ‌های پاستلی است و برای صاحبان فستاویا یک خوراکی انحصاری است. در همین حال، افکت منشور، یک افزودنی همه کاره، با هر منبع نور رنگی Hue سازگار است و حلقه‌های رنگی جذابی ایجاد می‌کند. این جلوه مخصوصاً هنگام استفاده با منابع نور گرادیان چند رنگ می درخشد.

برنامه Hue، مرکز مرکزی شما برای همه چیزهای Philips Hue، فرآیند فعال‌سازی این جلوه‌ها را ساده کرده است. برای شروع یک افکت، کاربران فقط باید لامپ مورد نظر خود را در برنامه انتخاب کنند. درست در زیر دایره رنگی گسترده، یک نماد کوچک با سه ستاره ظاهر می شود. با ضربه زدن روی آن، تمام جلوه های سازگار با لامپ انتخابی آشکار می شود.

با این حال، شایان ذکر است که اگرچه جلوه‌های Philips Hue غیرقابل انکار مسحورکننده هستند، اما ممکن است از انعطاف‌پذیری بیشتری بهره ببرند. برای مثال، داشتن گزینه تنظیم سرعت این جلوه‌ها می‌تواند یک پیشرفت بالقوه در به‌روزرسانی‌های آینده باشد.

برای کسانی که ممکن است اخیراً با پوشش ما از Philips Hue مطابقت نداشته باشند، این شرکت با پشتکار در حال گسترش افق های خود است. ماه گذشته، Philips Hue با اعلام Philips Hue Secure وارد حوزه امنیت خانه شد، که شامل دوربین‌ها و حسگرهایی بود که برای ایمنی خانه طراحی شده بودند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا