اخبار روز

Google Pixel Watch 2 تایید کرد که دارای رتبه IP68 و مانیتور استرس است

Google Pixel Watch 2 تایید کرد که دارای رتبه IP68 و مانیتور استرس است

خلاصه

  • گوگل محصولات آتی خود را مخفی نگه نمی دارد و تیزر ویدیوهایی را منتشر کرده است که پیکسل واچ 2 را قبل از رویداد 4 اکتبر آن به نمایش می گذارد.
  • به نظر می رسد پیکسل واچ 2 دارای رتبه IP68 برای مقاومت در برابر آب است که نسبت به مدل قبلی پیشرفت قابل توجهی داشته است.
  • این ساعت ممکن است دارای حسگر EDA برای ردیابی سطوح استرس باشد، فناوری که قبلاً در دستگاه‌های Fitbit برای نظارت بر استرس استفاده می‌شد.

به نظر می‌رسد گوگل اصلاً علاقه‌ای به پنهان نگه داشتن محصولات آینده خود ندارد – در واقع، حتی تا آنجا پیش رفت که پیکسل 8 و Pixel Watch 2 خود در یک ویدیوی تیزر دیروز. فقط کمتر از یک ماه با رویداد ساخته شده توسط Google در ۴ اکتبر فاصله داریم، و این شرکت با یک ویدیوی تیزری دیگر به آن بازگشته است که به طور غیرمنتظره ای نگاه دقیقی به ساعت هوشمند آینده خود به ما می دهد.

پس از پست کردن نسخه با کیفیت پایین ویدیو در تویتر/ X، گوگل یک نسخه با کیفیت از تیزر Pixel Watch 2 خود را در YouTube آپلود کرد. همانطور که بعد از “نشت” دیروز اشاره کردیم، تکرار ساعت 2023 پرچمدار گوگل از نقطه نظر طراحی دقیقاً همین است: تکراری. در نگاه اول، تشخیص تفاوت های قابل توجهی در مقایسه با ساعت پیکسل 2022 دشوار است، اگرچه به نظر می رسد که واچ 2 کمی نازک تر است.

با این حال، دقیق تر نگاه کنید، برخی از جزئیات کلیدی را خواهید دید. همانطور که میشال رحمان در توییتر اشاره کرد، روی قاب پشتی Pixel Watch 2 یک “IP68” غیرقابل انکار حک شده است. این یک پیشرفت بزرگ نسبت به اولین ساعت پیکسل است که هیچ رتبه IP رسمی برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب نداشت، اما به عنوان توانایی مقاومت در برابر فشار 5ATM تبلیغ شده بود.

دارای رتبه IP68 به این معنی است که Pixel Watch 2 دارای گواهینامه مقاومت در برابر غوطه ور شدن در آب تا عمق 1.5 متری به مدت حداقل 30 دقیقه است و در عین حال کاملاً در برابر گرد و غبار و سایر ذرات جامد محافظت می شود.

مشال رحمان”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=” single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

pixel-watch-2-ip68

ما همچنین متوجه یک قاب شدیم که حسگر EDA (یا cEDA) را نشان می‌دهد که که توسط برخی از ساعت های Fitbit استفاده می شود تا سطح استرس خود را ردیابی کند. برای تشخیص پاسخ شیمیایی بدن به استرس، فعالیت الکترودرمال شما اندازه گیری می شود. برخی علم پشت این ویژگی را زیر سوال برده اند، اما Fitbit که اکنون یکی از شرکت های تابعه شرکت مادر گوگل آلفابت است، از این فناوری در دستگاه های قبلی مانند شارژ 5، و به طور کلی به عنوان مفید دریافت شده است.

Google”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id= “single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

pixel-watch-2-eda-sensor

Google آماده است تا Pixel Watch 2 را در رویداد خود در شهر نیویورک در 4 اکتبر رونمایی کند، جایی که انتظار داریم Pixel 8 و Pixel 8 Pro اولین نمایش خود را دارند. در همین حال، اخیراً فهمیدیم که Pixel Watch 2 دارای برخی محدودیت‌های سازگاری خواهد بود تا زمانی که گوشی شما نسخه قدیمی اندروید را اجرا نمی کند، باید به خوبی کار کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا