اخبار روز

BCCI 4،00،000 بلیت دیگر را برای بلیت های جام جهانی کریکت مردان ICC 2023 اعلام می کند: نحوه رزرو آنلاین

BCCI 4،00،000 بلیت دیگر را برای بلیت های جام جهانی کریکت مردان ICC 2023 اعلام می کند: نحوه رزرو آنلاین

بلیت های جام جهانی کریکت مردان ICC 2023: نحوه رزرو آنلاین

BCCI در خبرنامه اعلام کرد که فروش عمومی بلیت تمامی مسابقات آغاز خواهد شد. در 8 سپتامبر، ساعت 20:00 به بعد. کسانی که هنوز موفق به گرفتن بلیط نشده اند می توانند این بار دوباره امتحان کنند. بلیت‌های جام جهانی کریکت مردان ICC 2023 را می‌توانید از طریق این پیوند خریداری کنید. با توجه به تقاضای زیاد، توصیه می شود مردم سریعاً بلیط را خریداری کنند. BCCI اضافه کرد که هرگونه فروش بیشتر بلیت به اطلاع طرفداران خواهد رسید.

جام جهانی کریکت مردان ICC 2023: نحوه تماشای آنلاین

هواداران کریکت که قادر به رزرو بلیط نیستند، می‌توانند تماشا آنلاین از طریق دیزنی+ هاتستار. همه مسابقات جام جهانی کریکت مردان ICC 2023 به صورت رایگان در برنامه تلفن همراه دیزنی + Hotstar پخش می شود.

اما اگر قصد دارید مسابقات را روی صفحه نمایش بزرگتر تماشا کنید، پس می توانید باید اشتراک Disney Plus Hotstar را خریداری کنید.

این اولین بار است که هند به تنهایی میزبان جام جهانی کریکت خواهد بود. در مجموع 48 مسابقه از بین 10 کشور برای جام جهانی کریکت مردان ICC در سال 2023 برنامه ریزی شده است. 9 شهر وجود دارد که مسابقات در آنها برگزار می شود که شامل حیدرآباد، دارمسالا، دهلی، چنای، لاکنو، پونا، بنگالورو، بمبئی و کلکته می شود. .

این مسابقات در تاریخ 5 اکتبر با اولین بازی انگلیس و نیوزلند در احمدآباد آغاز می شود. در مورد بازی مورد انتظار هند و پاکستان، این مسابقه قرار است در 14 اکتبر در احمدآباد برگزار شود.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا