اخبار روز

گوگل ممکن است به تازگی روی کروم کست آینده ریخته باشد

گوگل ممکن است به تازگی روی کروم کست آینده ریخته باشد

خلاصه

  • Chromecast با Google TV یک دستگاه پخش جریانی بسیار توصیه شده است که تجربه و ارزشی عالی برای پول شما ارائه می دهد.
  • ممکن است مدل جدیدی از Chromecast با Google TV در دست تولید باشد، زیرا طرح کلی یک کنترل از راه دور متفاوت در آخرین نسخه بتا Android TV 14 مشاهده شده است.
  • کنترل از راه دور جدید بالقوه دارای یک چیدمان دکمه منحصر به فرد است و شامل یک دکمه ستاره است که مدلی دوباره طراحی شده را پیشنهاد می کند.

Chromecast با Google TV افزودنی شگفت انگیز برای هر خانواده است و یکی از بهترین دستگاه های پخش جریانی که می توانید با پول خود خریداری کنید. اگر برای اتاق نشیمن خود به یک دستگاه استریم نیاز دارید، احتمالاً یکی از بهترین دستگاه هایی است که با پول شما می توانید خریداری کنید. این اولین دستگاهی بود که با تجربه جدید Google TV این برند ارائه شد، که از آن زمان در بسیاری از تلویزیون ها و دستگاه های پخش جریانی دیگر نشان داده شده است، و همچنین نسبتاً ارزان است – حتی اگر به پخش 4K نیاز نداشته باشید، ارزان تر است. نیاز مبرمی به ارتقاء ندارد و می توان گفت که مدل فعلی کاملاً سالم است و به خوبی از پس آن بر می آید. باما، اگر فکر کرده اید که آیا یک مدل جدید به زودی عرضه می شود یا خیر، به نظر می رسد گوگل به طور تصادفی از وجود یک مدل جدید در آینده استفاده کرده باشد. .

همانطور که میشال رحمان در حساب توییتر خود منتشر کرده است، آخرین Android TV 14 بتای دارای یک ویدیو با طرح کلی یک کنترلر است که شبیه Chromecast فعلی با کنترل از راه دور Google TV است. با این تفاوت که دقیقاً یکسان به نظر نمی رسد. ریموت نمایش داده شده در اینجا شکل کلی مشابه کنترل از راه دور فعلی دارد، اما طرح دکمه کاملاً متفاوت است. در سمت چپ کنترلر به جای سه دکمه، چهار دکمه وجود دارد، در حالی که سمت راست دارای دو دکمه و یک دکمه بزرگ به شکل مستطیل است.

به نظر می‌رسد که کنترل‌کننده دارای یک دکمه «ستاره» جدید است که می‌تواند به برنامه مورد نظر شما یا برای مشاهده و تغییر ورودی‌ها برای دستگاه‌های دیگر نگاشت شود. طرح‌بندی کنترل‌کننده فعلی بسیار ساده‌تر است، و آن دکمه ستاره کاملاً وجود ندارد، بنابراین طرح کلی شبیه یک مدل منتشرنشده از Chromecast با Google TV است.

اولین Chromecast با Google TV در سال 2020 منتشر شد، بنابراین اکنون به سه سالگی می رسد. نسخه HD که فقط از پخش جریانی 1080p پشتیبانی می کند، سال گذشته منتشر شد، اما این فقط یک نوع کاهش یافته از مدل 4K موجود، و نه یک جانشین.

تاکنون در مورد مدل جدید Chromecast چیز زیادی نشنیده ایم، اما اوایل سال جاری اشاره ای به یک مدل Chromecast منتشر نشده با Google TV در کد برنامه Google Home به نام “YTC” شنیدیم. البته ما در اینجا حدس می زنیم، اما YTC ممکن است در واقع مدل منتشر نشده ای باشد که گوگل به طور تصادفی در اینجا نشان می دهد. البته، احتمال نادرست بودن همه این‌ها نیز بسیار زیاد است، اگرچه ذکر مکرر دکمه ستاره‌ای که به وضوح در مدل‌های Chromecast فعلی وجود ندارد، ما را به گونه‌ای دیگر فکر می‌کند.

متأسفانه، ما هیچ سرنخی نداریم که واقعاً چه زمانی ممکن است به قفسه‌های فروشگاه برسد. این شرکت دیروز تیزری را منتشر کرد در طول رویداد Made by Google این شرکت اعلام خواهد کرد و نگاهی اجمالی به یک تلفن هوشمند Pixel 8 و Pixel Watch 2. البته، یک Chromecast جدید با Google TV در طول آن رویداد به عنوان یک نوع غافلگیرکننده “یکی از آخرین چیزها” دور از ذهن نیست، اما روی آن حساب نکنید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا