اخبار روز

قیمت اشتراک پلی استیشن پلاس در هند افزایش یافته است، در اینجا هزینه آن اکنون چقدر است

قیمت اشتراک پلی استیشن پلاس در هند افزایش یافته است، در اینجا هزینه آن اکنون چقدر است

قیمت جدید اشتراک PlayStation Plus در هند

طرح قیمت قدیمی قیمت جدید
طرح ضروری 2999 روپیه 3949 روپیه
4999 روپیه 6699 روپیه
لوکس 5749 روپیه 7599 روپیه
  • قیمت 12 ماهه PlayStation Plus Essential Plan اکنون 3949 روپیه است که از 2999 روپیه افزایش یافته است.
  • بسته PS Plus Extra 12 ماهه اکنون 6699 روپیه قیمت دارد، در مقایسه با قیمت قبلی 4999 روپیه.
  • بسته PS Plus Deluxe 12 ماهه اکنون با قیمت 7599 روپیه بالاتر در دسترس است. از 5749 روپیه.
  • قیمت طرح های 1 ماهه و 3 ماهه PS Plus ثابت خواهد ماند اما هزینه عضویت 12 ماهه در مقایسه با خرید طرح های یک ماهه یا سه ماهه پایین تر خواهد بود. یک دوره 12 ماهه.

کاربرانی که در حال حاضر مشترک PS Plus هستند لازم نیست نگران باشند زیرا نرخ جدید در تمدید بعدی آنها اعمال نخواهد شد. 6 نوامبر. با این حال، هر گونه تغییر در عضویت مانند تغییر در اشتراک‌ها مانند ارتقاء، تنزل رتبه، یا تمدید، مشمول یک طرح قیمت جدید خواهد بود.

با این حال، هرگونه تغییر در ویژگی‌های عضویت یا تغییر در اشتراک شما، مانند ارتقاء، کاهش رتبه، یا برنامه افزودنی، مشمول طرح قیمت جدید خواهد بود.

  • <.essential>: لایه Essential دو بازی ماهانه، فضای ذخیره‌سازی ابری برای ذخیره فایل‌ها، تخفیف‌ها و دسترسی چندنفره آنلاین را ارائه می‌دهد.
  • اضافی: مشتریان مشترک در PS Plus Extra به همه چیزهای موجود در دسته Essential و حداکثر 400 بازی PS4 و PS5 قابل دانلود دسترسی خواهد داشت.
  • Deluxe: سطح Deluxe بیشترین ارزش را دارد زیرا نمادین را ارائه می دهد. عناوین PS1، PS2، PSP، و PS3 بار و ویژگی‌های استریم مبتنی بر ابر.

در حالی که سونی قیمت‌های جدید را اعلام کرد، هیچ توجیه مناسبی برای آن وجود ندارد زیرا این غول فناوری ارائه نکرده است. عناوین جذاب به عنوان بازی های ماهانه رایگان. سونی Saints Row را پیشنهاد داد، که یک راه‌اندازی نرم از سری جنایات خیابانی Deep Silver است. این بازی نقدهای ناامیدکننده ای دریافت کرده است و پیشنهاد هیجان انگیزی نیست. علاوه بر این، سونی بازی‌های Sandbox MMO Black Desert و Generation Zero را نیز ارائه می‌کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا