اخبار روز

سامسونگ گلکسی A54 از گلکسی اس 22 در چشیدن طعم One UI 6 بتا شکست می‌دهد

سامسونگ گلکسی A54 از گلکسی اس 22 در چشیدن طعم One UI 6 بتا شکست می‌دهد

برنامه بتای One UI 6 مبتنی بر Android 14 برای میان رده های سامسونگ در کره فعال است

A Samsung Galaxy A54 with an illuminated homescreen rests on a textured white surface. A pink plush object is to its right.

خلاصه

  • سامسونگ با انتشار نسخه بتای One UI 6 برای گوشی میان رده گلکسی A54 غافلگیر کرد و برنامه بتا خود را فراتر از دستگاه های پیشرفته گسترش داد.
  • One UI 6 با تنظیمات سریع جدید، طرح‌بندی اعلان‌ها، و نماد برنامه دوربین به‌روز شده، رابط کاربری تازه‌سازی شده‌ای را برای ظاهری مدرن به ارمغان می‌آورد.
  • دارندگان ناامید گلکسی S22 در انتظار نسخه بتای اندروید 14 ابراز ناامیدی کرده اند.

پس از چندین شروع نادرست، سامسونگ Android 14 را راه اندازی کرد که مبتنی بر One ​​UI 6 بتای سری Galaxy S23 در هفته دوم اوت. سپس، در پایان ماه، این شرکت برنامه را به مناطق بیشتری گسترش داد و نسخه بتا دوم را با رفع اشکال و سایر پیشرفت ها. با توجه به سوابق گذشته این شرکت، باید انتظار سری Galaxy S22 و Z Flip/ را داشته باشید. تا کنید تا در ردیف بعدی باشید تا طعم بتا را بچشید. اما در اقدامی شگفت‌انگیز، سامسونگ نسخه بتا One ​​UI 6 را برای Galaxy A54.

این شرکت نسخه بتای یکی از بهترین گوشی های اندرویدی میان رده را در اعلام کرد. a href=”https://r1.community.samsung.com/t5/%EA%B0%A4%EB%9F%AD%EC%8B%9C-a-j/%EA%B0%A4%EB%9F% AD%EC%8B%9C-a54-one-ui-6-%EB%B2%A0%ED%83%80-%ED%94%84%EB%A1%9C%EA%B7%B8%EB% 9E%A8-%EC%B0%B8%EC%97%AC%EC%9E%90-%EB%AA%A8%EC%A7%91/td-p/23327441″>تالارهای انجمن کره . در حال حاضر، به نظر می رسد سیستم عامل اندروید 14 در کره جنوبی فعال است، اما در هفته های آینده در دسترس بودن آن به بازارهای بیشتری گسترش خواهد یافت. می‌توانید با ضربه زدن روی بنر برنامه در برنامه Samsung Members به ​​One UI 6 بتا بپیوندید.

سامسونگ انجمن”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”> Samsung Galaxy A54 One UI 6 beta banner

One UI 6 یک پانل تنظیمات سریع اصلاح شده، یک طرح جدید برای اعلان ها و چندین ترفند دیگر در رابط کاربری را معرفی می کند. برنامه دوربین همچنین نمادهای به روز شده ای را دریافت کرده است که درک آن آسان تر است. به علاوه، ظاهر مدرن تری به برنامه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر، بهترین ویژگی های One UI 6 جدید را بررسی کنید نسخه اصلی بعدی پوسته اندروید سامسونگ.

جای تعجب نیست که اعلامیه سامسونگ مملو از نظرات صاحبان ناامید و ناامید گلکسی S22 است که هنوز طعم One UI 6 را نچشیده اند. غول کره ای باید زودتر نسخه بتای اندروید 14 را برای گوشی های پرچمدار سال 2022 و قدیمی تر و گوشی های تاشو منتشر کند. به جای بعد.

شایعات حاکی از آن است که سومین نسخه بتای One UI 6 برای سری گلکسی S23 در اواسط سپتامبر منتشر خواهد شد. و ممکن است سامسونگ بتواند با راه اندازی برنامه One UI 6 نسخه بتای Galaxy S22 زمان انتشار آن را تعیین کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا