اخبار روز

انجمن های جدید واتس اپ یک گروه چت عمومی را آزمایش بتا می کنند

انجمن های جدید واتس اپ یک گروه چت عمومی را آزمایش بتا می کنند

خلاصه

  • WhatsApp در حال آزمایش بتا یک ویژگی اتاق چت عمومی برای Communities است، شبیه به کانال عمومی Discord در سرور.
  • انجمن ها به کاربران با علایق مشابه اجازه می دهند تا به گروه های چت مختلف زیر یک چتر ملحق شوند، در حالی که به شرکت کنندگان و مدیران کنترل بیشتری بر تجربه کاربر می دهند.
  • چت گروهی عمومی به طور پیش فرض به همه انجمن های جدید ایجاد شده در واتس اپ اضافه می شود، اما انجمن های موجود گزینه ای برای افزودن فوری آن ندارند.

در صنعت فناوری، تعجب آور نیست که رقبا از یکدیگر یاد بگیرند، ویژگی‌ها را از یکدیگر انتخاب کنند، یا پیاده‌سازی‌های مشابه ایجاد کنند. این موضوع برای بهترین برنامه های پیام رسانی نیز صادق است، با برنامه های محبوبی مانند Telegram و Discord که موارد ضروری را دیکته می کنند. امکانات. اگرچه محبوبیت واتس اپ متا اخیراً در حال بازی کردن است و ویژگی Communities را برای آزمایش کنندگان بتا قبل از انتشار آن برای عموم ساخته است. اکنون، WhatsApp در حال کار بر روی یک اتاق چت عمومی از Communities است، دقیقاً مانند کانال عمومی Discord در سرور.

WhatsApp سخت در حال ساخت انجمن‌ها بوده است، که روشی منظم برای افراد است. با علایق مشابه برای جمع آوری گروه های چت مختلف زیر یک چتر واحد، به نام جامعه. هر گروه می تواند یک هدف اختصاصی داشته باشد و اعضای انجمن می توانند انتخاب کنند که در کدام یک شرکت کنند. برخلاف چت متوسط ​​​​گروه WhatsApp، انجمن ها به شرکت کنندگان و مدیران کنترل بیشتری می دهند، با ویژگی هایی مانند یک چت اختصاصی برای اطلاعیه ها، پیام گزینه های مرتب سازی و توضیحات مفصل برای نحوه شروع کار با ویژگی جدید.

چت گروهی کلی جدید در جوامع

با به‌روزرسانی بتای اخیر به نسخه 2.23.19.6 در فروشگاه Google Play، WhatsApp شروع به آزمایش یک چت گروهی جدید برای جوامع جدید کرده است، دقیقاً مانند گروه اعلامیه‌ها. پس از آزمایش این ویژگی، WABetaInfo گزارش می دهد که چت گروهی به طور پیش فرض به همه انجمن های جدید ایجاد شده در واتس اپ اضافه می شود. در نظر گرفته شده است که فضایی باشد که شرکت‌کنندگان جدید بتوانند فضایی دوستانه برای شروع تعامل با یک جامعه پیدا کنند، و جانبازان می‌توانند با یکدیگر صحبت کنند بدون اینکه چت‌های گروهی موضوعی دیگر در جامعه را به هم بزنند.

مانند هر چت گروهی معمولی، شما می توانید تنها 1024 عضو را به چت عمومی جدید اضافه کنید، و WhatsApp به طور پیش فرض همه اعضای جدید انجمن را به این گروه اضافه می کند. این چت گروهی زمانی که یک انجمن جدید را در واتس اپ راه اندازی می کنید، درست مانند کانال اعلان ها، به طور خودکار ایجاد می شود. با این حال، اگر سرپرستان ترجیح می‌دهند بدون آن کار کنند، می‌توانند چت گروهی را از صفحه اطلاعات انجمن حذف کنند.

به اندازه کافی عجیب، جوامعی که از قبل تشکیل شده اند گزینه ای برای افزودن فوری این گروه عمومی ندارند. WABetaInfo می‌گوید واتس‌اپ نیز برنامه‌ای برای ارائه گزینه‌ای ندارد. علاوه بر این، WhatsApp شماره تلفن شرکت‌کنندگان را در صفحه اطلاعات گروه پنهان نمی‌کند. امیدواریم این دو جنبه در آینده به نحو مناسبی اصلاح شوند. در حال حاضر، گزینه افزودن خودکار یک چت گروهی عمومی به یک انجمن جدید برای آزمایش‌کنندگان بتا بیشتر در دسترس است. در حالی که آخرین نسخه بتا دارای این ویژگی است، نسخه‌های قدیمی‌تر 2.23.19 نیز سازگار هستند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا